Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.148
5.569
113
pcr testi
Slučaj v kliniki na Bavarskem: od 60 pozitivnih testov jih je po kontroli 58 le negativnih – šefica navaja razloge

Koliko je tega potem na večji skali....



 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.217
9.455
113
kod Džej-Zija
Epidemije bo konec ko bo dala celotna nacija to skozi, bolj ko bomo sedaj nižali krivulje, dlje jo bomo vlekli.

Saj se je že marca to pisalo. Zato švedski model deluje.
A ti se boš še kar bedaka s Švedsko delal? n-krat ti je bilo že razloženo, pa še kar nabijaš, da se grejo prekuženost. Guess what, še njihov glavni epidemiolog Tegnell je odstopil od tega koncepta. Da o ukrepih, ki so bili pri njih celo poletje v veljavi, medtem ko smo se šli mi turizem, sploh ne omenjam. Ampak ne, ti veš več. :nigladek:
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.647
814
113

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Če se omejim na povprečnega Janeza Novaka.

'nuff said ?
Maska tipa N95 ali kaj bolj sofisticiranega zna pomagati (seveda pravilno ob upoštevanju celotnega protokola), vse ostalo od mask je blažen žegen.
Ampak važno da imamo "maske" predpisane zunaj.To nas bo rešilo, tako kot Francoze, ki jim imajo od septembra https://www.worldometers.info/coronavirus/country/france/ .
Butale.press

Če čitaš kot poprečen butalec, in prekopiraš le tisto kar ti ustreza, sicer pavšalne "študije" (rapid review) je enako kot brati blažev žegen. Ampak vsi niso ravno butalci.
Sploh če ne upoštevaš bistva študije:
Randomised controlled trials in health care workers showed that respirators, if worn continually during a shift, were effective but not if worn intermittently.
Zato pa so to "študije" objavljenje v obskurnih jurnal of nursing.

nuff said?

Dont hurt the intelligence.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
pcr testi
Slučaj v kliniki na Bavarskem: od 60 pozitivnih testov jih je po kontroli 58 le negativnih – šefica navaja razloge

Koliko je tega potem na večji skali....





Zato so nemske bolnisnie polne, in to nemske "kapacitete" ki so v prvem valu posiljale Airbuse v Bergamo za pomoc pri zdravljenju. Verjetno vsi lezijo po bolnisnicah lazno bolani.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Epidemije bo konec ko bo dala celotna nacija to skozi, bolj ko bomo sedaj nižali krivulje, dlje jo bomo vlekli.

Saj se je že marca to pisalo. Zato švedski model deluje.

Zal Darjan, tudi gospod Tegnell je nehal lagat sam sebi...

Sweden hits highest daily COVID-19 spread as chief epidemiologist says herd immunity not 'ethically justifiable'

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
A ti se boš še kar bedaka s Švedsko delal? n-krat ti je bilo že razloženo, pa še kar nabijaš, da se grejo prekuženost. Guess what, še njihov glavni epidemiolog Tegnell je odstopil od tega koncepta. Da o ukrepih, ki so bili pri njih celo poletje v veljavi, medtem ko smo se šli mi turizem, sploh ne omenjam. Ampak ne, ti veš več. :nigladek:
In? Kaj zdej mi počnemo? Če pa misliš, da bi bilo brez turizma kaj drugače se pa hudo motiš. Mogoče bi bil samo časovni zamik.
Edit: Ja bi bilo drugače, komplet turizem bi bil mrtev, na cesti ogromno ljudi..... In, kaj bi pol? Držal bi se v sterilnem mehurčku, takoj, ko bi se odprli.... Bam
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Če čitaš kot poprečen butalec, in prekopiraš le tisto kar ti ustreza, sicer pavšalne "študije" (rapid review) je enako kot brati blažev žegen. Ampak vsi niso ravno butalci.
Sploh če ne upoštevaš bistva študije:
Randomised controlled trials in health care workers showed that respirators, if worn continually during a shift, were effective but not if worn intermittently.
Zato pa so to "študije" objavljenje v obskurnih jurnal of nursing.

nuff said?

Dont hurt the intelligence.
Še kar v oblakih?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.217
9.455
113
kod Džej-Zija
In? Kaj zdej mi počnemo? Če pa misliš, da bi bilo brez turizma kaj drugače se pa hudo motiš. Mogoče bi bil samo časovni zamik.
Edit: Ja bi bilo drugače, komplet turizem bi bil mrtev, na cesti ogromno ljudi..... In, kaj bi pol? Držal bi se v sterilnem mehurčku, takoj, ko bi se odprli.... Bam
Zgrešil si bistvo. Tip nabija o Švedski, kot da ni ukrepov, da se grejo prekuževanje in čredno imunost. Ne bi moglo biti dlje od resnice. Ukrepe so imeli na trenutke precej bolj resne kot mi. Samo to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gas in Kamele0N

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Zal Darjan, tudi gospod Tegnell je nehal lagat sam sebi...

Sweden hits highest daily COVID-19 spread as chief epidemiologist says herd immunity not 'ethically justifiable'

To samo za Švede ni etično, za Darjana je še vedno...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
to je nekaj kar sem jaz že v spomladanskem valu pisal v smislu kakšne posledice bi to pustilo na družbi ki se obnaša tako egoistično. kaj bi to pomenilo ko je epidemije konec, vsak zase?
da ne gremo potem naprej, zakaj plačevat davke, prispevat v zdr. blagajno če na koncu dobiš prst v rit? tudi darjani bodo enkrat stari, prav pametni niso ampak 1+1 pa še vedno znajo skup dat da bodo tudi sami dobili prst v rit ko bodo potrebovali pomoč.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.382
957
113
Obišči stran