Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Sicer pa resno; kdo bolj vpliva na javnost ? Čeferin ali ena ministrica ?
Da vidimo kdo je bolj pomemben...
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Pa z nenošenjem maske ogrožala varnost potnikov LOL.
Ministrica pa ni ogrožala nikogar ????
Ker na sreco nima virusa, seveda ni ogrozala. Ampak kako pa ljudje vedo? Tak brezbriznik bi z vrocino tudi sel na bus, BGK za vse okoli.
Ti se znas sploh postavit v tujo kozo?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Odgovarjata naj obe. Tako ministrica, kot tale pametnjakovička!
Povezovat oba dogodka pa je brez veze, sta se pač samo zgodila blizu časovno skupaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in AndY1

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ksz...

Malo z zamudo preletel temo....zaradi najedanja sta endvatri in mirsi odstranjena iz debate za, 3 dni (opozorilno! Če bosta najedala še po ZS dobita pa, še nagradno!!!)

Nazaj na temo

Lp
 
  • Haha
Reactions: endvatri
2. okt 2007
3.575
2.028
113
Čist tako mimogrede, pa je ministrico kdo opozoril na masko? Se je upirala nošenju? So zaradi nje poklicali Policijo in se je tudi njim upirala? Samo vprašam, ker ne vem kaj se je dogajalo.

zakaj bi jo kdo opozoril na masko. Odlok vlade je, da je maska obvezna v zaprtih prostorih in potem te noben ne rabi opozorit. Pa verjamem, da j ena vhodu pisalo uporaba maska in razkuževanje rok, ker to piše pred vsakim lokalom, trgovino.

Maske so obvezne in pika, mi pa kot balkanci iščemo neke stranpoti...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Npe drzava predpise merjenje telesne temperature pred vstopom v poslovne prostre.
Kdo bo to pocel? Ima pooblastila?
Evo, to je tezava... Dandanes vsak, ki ima 5 min casa, ze zahteva razna dovoljena, pa potrdila, pa pooblastila, pa kaj jaz vem kaj se vse... Za najbolj preproste stvari takoj kontra, ti nimas pooblastila, da bi zahteval to od mene in podobno... Vsak ve vse svoje pravice (in se precej vec seveda) na pamet, dolznosti pa nobene.
Vem sam, kako je bilo, ko sem kot redar delal na vratih diskoteke... Lastnik zahteva od mene, da ne spuscam mladoletnih v lokal, zato sem moral pri dvomljivih osebah zahtevati na vpogled en osebni dokument... Potem pa: kdo pa si ti, da bos to zahteval od mene, zakaj pa tistemu spredaj nisi rekel za osebno, ti sploh nisi uradna oseba in ne mores zahtevati moje osebne itd... To ste nekateri nekaj vec, ker morate vsako stvar izpodbijati? Ali kje je fetis? Res nisem bil uradna oseba, da bi pregledoval osebne dokumente, sem pa imel pooblastilo delodajalca, da mladoletnih ne spustim v lokal. Vse kar je treba, je pokazati osebno, ali pa obrat za 180 in nasvidenje... Res tezko...
In ce ti nekdo rece, da je tam pac obvezna uporaba zascitne maske, jo pac das gor, al se pa obrnes za 180 in odides poskusiti sreco drugje. Samo ne, je treba vprasati se za pooblastilo...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.217
9.455
113
kod Džej-Zija
Evo, to je tezava... Dandanes vsak, ki ima 5 min casa, ze zahteva razna dovoljena, pa potrdila, pa pooblastila, pa kaj jaz vem kaj se vse... Za najbolj preproste stvari takoj kontra, ti nimas pooblastila, da bi zahteval to od mene in podobno... Vsak ve vse svoje pravice (in se precej vec seveda) na pamet, dolznosti pa nobene.
Vem sam, kako je bilo, ko sem kot redar delal na vratih diskoteke... Lastnik zahteva od mene, da ne spuscam mladoletnih v lokal, zato sem moral pri dvomljivih osebah zahtevati na vpogled en osebni dokument... Potem pa: kdo pa si ti, da bos to zahteval od mene, zakaj pa tistemu spredaj nisi rekel za osebno, ti sploh nisi uradna oseba in ne mores zahtevati moje osebne itd... To ste nekateri nekaj vec, ker morate vsako stvar izpodbijati? Ali kje je fetis? Res nisem bil uradna oseba, da bi pregledoval osebne dokumente, sem pa imel pooblastilo delodajalca, da mladoletnih ne spustim v lokal. Vse kar je treba, je pokazati osebno, ali pa obrat za 180 in nasvidenje... Res tezko...
In ce ti nekdo rece, da je tam pac obvezna uporaba zascitne maske, jo pac das gor, al se pa obrnes za 180 in odides poskusiti sreco drugje. Samo ne, je treba vprasati se za pooblastilo...
Evo, to je to. Lastnik postavi pravila igre. Za uporabnika so pravila igre "vzemi/pusti". Ampak ne, vsi bi nekaj barantali in pravila krivili. Ne leti samo na maske, je precej bolj splošno. Tudi na tem forumu so enaki problemi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in Navid

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
PotrčBedarije.jpg
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: XXXL, gas in Spajky

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... zdaj pa vem, zakaj je v Orbanovem fevdu explodiralo število okužb : "pod_talno" delovanje :gorjaca: dobesedno
https://www.norakrava.si/globalno-segrevanje-in-korona-podprla-vladne-davcne-reforme/ :evil: ...
Vidim po TV neke reklame za Delamaris ribje konzerve ... se sprašujem in bojim, če niso ribe bile nabavljene na Wuhan-fish marketu :bonk: ..
Pivka pa to ... https://www.norakrava.si/pivka-perutnina-zaradi-korone-v-zakol-vec-delavcev/ :valjamse: ..

... sem imel pač bralne dneve, ampak ne garantiram, da to niso fejk njuz ... presodite sami :zmaga: ...
------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
zakaj bi jo kdo opozoril na masko. Odlok vlade je, da je maska obvezna v zaprtih prostorih in potem te noben ne rabi opozorit. Pa verjamem, da j ena vhodu pisalo uporaba maska in razkuževanje rok, ker to piše pred vsakim lokalom, trgovino.

Maske so obvezne in pika, mi pa kot balkanci iščemo neke stranpoti...

Kako zakaj? Sprašujem zato, ker se zdaj ta dva primera primerjata. In logično je, če v primeru ministrice nihče ni prišel do nje in jo opozoril in nihče zaradi tega ni klical Policije in ni prišlo do zapletov, potem primera nista primerljiva. Zagotovo se vsak dan večkrat zgodi, da je marsikdo opozorjen na nenošenje mask, tudi meni se je že in namesto, da sem se začel prepirati sem pač šel nazaj v avto po masko.... Če se raje prepiraš se zgodi scenarij, kot v primeru tiste mule. Se mi je pa tudi že zgodilo, da sem vstopil v zaprti prostor (lokal) z masko in so mi rekli, da jo seveda lahko snamem ali pa sem itak že vstopil brez maske in ni bilo nobenega problema, težav in Policije...To pa je scenarij, ki se je verjetno zgodil ministrici.

Sicer pa, kot je že nekdo napisal. Mula je attention whore in je vseskupaj zagotovo namerno izzvala. Vse za lajke in pozornost...
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Ministrica je sprejela ukrep obveznega nošenja mask.
Ministrica je sprejela ukrep obveznega nošenja mask.
Ministrica je sprejela ukrep obveznega nošenja mask.

Si dojel?
Njej ni bilo treba razlagati, ona bi lahko razlagala.
Nje ni treba opozarjati, ona bi morala opozarjati.
Minister, še posebej šolski, ki je prej potrdil sklep o obveznem nošenju mask za učitelje, bi moral biti vzgled.

Je to tako težko dojeti?