Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Ups, zajebal. Njihova cela internet stran https://www.americasfrontlinedoctors.com/ je šla papa, ne samo jutub konferenca . Nisem bil dovolj pozoren, pardon ...
Na njihovi strani je bil tudi pdf z raziskavami da zdravilo deluje. Zdaj mi je pa žal da tega pdf a nisem shranil..

V bistvu sem bil presenečen da je bil filmček na youtubeju.
Google, facebook in twiter dosledno brišejo vse kar se ne sklada z uradno verzijo (WHO, kdo je za njimi je pa tudi že bilo povedano). Meni se zdi to že počasi problematično, predvsem pa zanimivo.

Tukaj (pa še kje) je pa še "tiskovna konferenca" - še enkrat:

Edit: popravil zajeb ko nisem bil pozoren kateri del je bil na jutubeju zbrisan
 
Nazadnje urejeno:

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
hvala bogu, da so zaceli telu giganti malo selekcionirat razne fake newse...
Fake news od kopice dohtarjev? Aha ...

Ko ti o zdravju razlaga pa bivši šef microsofta je pa vse v redu. Če bo po njegovem, tebe, mene pa še kopice ljudi v ne tako daljni prihodnosti ne bo. No, to bo v redu, nas bo samo cenzurirali. Iz življenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.136
113
hvala bogu, da so zaceli telu giganti malo selekcionirat razne fake newse...

To počnejo že nekaj časa in žal tega ne počnejo objektivno oziroma ne brišejo samo dejanskega fake-newsa ampak še marsikaj drugega, kar ni pravilno in politično korektno po lastnih oz. v primeru YouTubea Googlovih merilih. Marsikomu so že recimo zbrisali ali demonetizerali račun na podlagi lažnih oznak, da gre za nestrpneže in rasiste, ki širijo/spodbujajo sovražni govor a v bistvu je šlo za prikazovanje marsikomu nevšečnih podatkov/stanja. Podobno se že dlje časa obnašajo tudi pri Facebooku, Tweeterju, itd.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Pivo, dolgi šiht in še dolga pot do sem - pa tak sedim in razmišljam.
Po svoje imamo še srečo, da letos ni neko res vroče poletje ozr. da ni kot nekaj zadnjih let 3-4 pa celo 5 vročinskih valov, ki bi trajali po 5-6-7 dni.
Ker me prav zanima kam bi šteli vse tiste, ki bi jih “odneslo” med temi vročinskimi valovi.

Disclaimer: zavedam se nevarnosti covid-19 za starejšo populacijo, ravno tako “priznavam” bistveno večji agresivnost tega virusa v primerjavi z gripnimi virusi - a me vseeno pyzdi celotna histerija okoli tega. Vedno bolj se mi namreč dozdeva, da prav iščemo “žrtve”.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in Car

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Bugdej!

Jaz sem pa zbolel. Vročina, oblivanje švica, tresenje, glavobol, bolečine v sklepih, mišicah, vrtoglavica, utrujenost, skratka zelo bedno počutje. Hvala Bogu za lekadol!

Krvosesa sem že nagnal v drug del bajte, odpovedal današnje družinsko kosilo, po bajti hodim v maski ...

Malo sem se zbal, ker je toliko panike okoli Covid 19. Bi klicali za test v mojem primeru? Po eni strani si govorim, da NAJVERJETNEJE ne gre za Covid 19, po drugi pa ne bi rad pol mesta okužil, če sem že staknil tega hudiča.

Aja, whish me luck!
 
  • Žalosti me
Reactions: Matey

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.194
3.351
113
In kaj imaš od tega, da se greš testirat? Samo zanima me, ker če boš rabu bolnico, boš itak šel tja in pač poveš da najbrž to maš. Če bolnice ne rabiš, ti tudi test nič ne pomaga.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Se iti testirat “pomaga” drugim - ker, če ima, je zadnje dni trosil.
In ja - marsikdo bi skrival, ker bo potegnil še koga v karanteno, kar bo večina sprejela bolj kot zaiebavanje.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in shift

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Runo, kliči zdravnika. 99% te bo dal testirat. Vsak dan vzamejo 1.000 brisov, veliko je takih kot ti, velika večina negativnih. Drugače boš 14 dni ali več na trnih in v negotovosti, tako pa boš vsaj pomirjen po nekaj dneh, ko boš vse to izpeljal in izvedel za rezultat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Runo, kliči zdravnika. 99% te bo dal testirat. Vsak dan vzamejo 1.000 brisov, veliko je takih kot ti, velika večina negativnih. Drugače boš 14 dni ali več na trnih in v negotovosti, tako pa boš vsaj pomirjen po nekaj dneh, ko boš vse to izpeljal in izvedel za rezultat.

Pojdi na test, jaz sem bil tak 14 dni nazaj.
Test negativen, viroza.....
V par dneh sem bil OK, čajčki, kakšen Lekadol....