Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Trije severno korejci so tudi fasali ta kitajski smrtonosni bojni virusni strup.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
tem morem popravit - "...ta kitajski SUPER smrtonosni bojni virusni strup."

in še johan s svojimi ruzaki v temi o SUPER virusu....

a se to smatra kot vojni napad, če turist prinese kitajski SUPER smrtonosni bojni virusni strup v tujo državo in tam okuži domačine? kaj če so vsi okuženi ubistvu vojaki, ki so namerno prenesli kitajski SUPER smrtonosni bojni virusni strup v tujo državo? In kaj če imajo s seboj še kitajski KOMI SUPER smrtonosni bojni virusni strup, ki bi okužene prepričal v komunizem?

a varda ima gas-maske, al kako se bojo boril proti temu kitajskemu super smrtonosnem bojnem virusnem strupu? K tiste rute, ki jih vidimo na fotkah okoli glave dvomim da bojo zadržale kitajski SUPER smrtonosni bojni virusni strup... ?

A se zmenimo, da uporabimo kratico KSSBVS? k se mi res ne da vsakič tipkat kitajski SUPER smrtonosni bojni virusni strup...
 
Nazadnje urejeno:

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Kitajski turisti se že na letalu nafilajo z zdravili, da si znižajo telesno temperatura pred prihodom na letališče
klik
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Dober komentar z MMC:

Naj živi globalizacija, odprte meje, svobodno gibanje po svetu, s čimer bomo spoznavali nove čudovite ljudi, narode in kulture, tudi mikrobiološke...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
Evo, pa se uresničuje moja želja: backpackerji raus.

In jaz bi dejansko odpovedal dostop do Ljubljane, Slovenije, vsem poševnookim turistom: Severnokorejcem (teh je seveda največ ;)), Južnokorejcem, ter seveda Kitajcem. In Japoncem.

Da se Ljubljana za nekaj mesecev odpočije od teh, ki gomazijo po celem svetu.
In po novem NEKATERI s seboj prinašajo SMRT.

Kaj bi trije okuženi pomenili za naše zdravstvo, pa itak vemo, kajne.

Danes v postojnski jami ni drugih kot samo posevnooki, ko listja jih je
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Posevnooki pri nas so 90% juznokorejci.

Ni rečeno, da ne bo nekega dne Kim, oziroma Un slabe volje, pa bo sprožil na Seul. In bomo potem v enem dnevu imeli 10.000 novih POŠEVNOOKIH državljanov...

In mi, slovenski bedaki, bomo dajali iz proračuna (solidarnost pa to, empatija do ubogih revežev pa to) poševnookcem seveda mesečno 10.000 x 800 evrov. Najmanj toliko.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Virus ima inkubacijsko dobo deset dni in v tem času ni nobene temperature, ki bi jo detektor zaznal, virus pa seveda veselo raznašaš. Ti detektorji so bolj namenjeni pomiritvi ljudi, da se država vendar briga za njih. Isto velja za razne vladne krizne sestanke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova