Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Načrtovani umori. Dobesedno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113

Evo razsvetljence. 30.000 ljudi pokosi virus, oni pa trdijo, da virus ne obstaja in da njih ne bo nihče zapiral v bajte. Otroci sonca aka bukseljni. En je napisal dober komentar:

Glede na visok odstotek bedakov v svetovni in tudi slovenski populaciji, predlagam da se vsi zaščitni ukrepi prekličejo. Naj vsak živi tako kot meni da je zanj najboljše. In naj se pokaže in naj virus naredi svojo selekcijo. Očitno to potrebujemo...

:zmaga:
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Evo razsvetljence. 30.000 ljudi pokosi virus, oni pa trdijo, da virus ne obstaja in da njih ne bo nihče zapiral v bajte. Otroci sonca aka bukseljni. En je napisal dober komentar:

Glede na visok odstotek bedakov v svetovni in tudi slovenski populaciji, predlagam da se vsi zaščitni ukrepi prekličejo. Naj vsak živi tako kot meni da je zanj najboljše. In naj se pokaže in naj virus naredi svojo selekcijo. Očitno to potrebujemo...

:zmaga:
To bomo tudi slej kot prej spoznali ... tako kot pri vsakem drugem virusu ...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.145
2.318
113
v lokalni ostariji

Evo razsvetljence. 30.000 ljudi pokosi virus, oni pa trdijo, da virus ne obstaja in da njih ne bo nihče zapiral v bajte. Otroci sonca aka bukseljni. En je napisal dober komentar:

Glede na visok odstotek bedakov v svetovni in tudi slovenski populaciji, predlagam da se vsi zaščitni ukrepi prekličejo. Naj vsak živi tako kot meni da je zanj najboljše. In naj se pokaže in naj virus naredi svojo selekcijo. Očitno to potrebujemo...

:zmaga:
Ma dejansko b blo najboljs tko. 7miljard nas je...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Ja, in? Tudi če zdesetkaš populacijo, bodo opranci še vedno prisotni v vsaki družbi.

Jaz sicer čistk ne bi izvajal, ker cenim vsako življenje. Če bi pa moral izbirati, bi sigurno začel pri tistih, ki ne razmišljajo na tak način.
NE zdesetkat, samo oprance je treba "vun nest".
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Načrtovani umori. Dobesedno.

To je še en primer novinarskega debilizma. Ne gre za problematičen izdelek, problem je bila določena serija izdelkov in je šlo za navaden recall.
Po takšni logiki bi morali takoj prepovedati prodajo VW, Audi, BMW ... vseh ki so imeli kadarkoli recall.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in corsol

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
To je še en primer novinarskega debilizma. Ne gre za problematičen izdelek, problem je bila določena serija izdelkov in je šlo za navaden recall.
Po takšni logiki bi morali takoj prepovedati prodajo VW, Audi, BMW ... vseh ki so imeli kadarkoli recall.
Pi GEn... pa sploh ni bilo recall-a, ampak ventilator s premalo opreme!
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Rdeči Gantar je napovedal, da se popoldne sestane s predstavniki NIJZ in svetovalne skupine za covid-19.
Sam se zavzema za uvedbo karantene, a čez nekaj dni.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
In kje je sedaj slovenska aplikacija, ki je bila najprej napovedana za začetek avgusta in kasneje prestavljena na sredino avgusta? A "prevod" nemške aplikacije za drobiž vendarle ni možno usposobiti v tako kratkem času? To je zame samo dodaten dokaz, da te stvari vodijo nesposobneži. Če bi z aplikacijo mislili resno, bi moral biti razpis objavljen marca, ne pa sredi julija.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Kul... sem na hitro pregledal kodo.

Se spomnite te novice? https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-...a-kateri-temelji-slovenska-ostanizdrav/531623

No... razvijalci slovenske aplikacije v app niso vključili popravkov iz nemške aplikacije, ki rešujejo problem omenjen v zgornji novici... ampak hej... kaj pa pričakuješ za ta drobiž.

Koda:
git fetch upstream
git merge upstream/master