Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
V redu je! Ne rabim, hvala. :)

"Samokaranteniziral" pa sem se sigurno do določene mere. Ne želim, da zaradi mene še koga nekaj noči tako kuha in trese, ne glede na to, za kakšno virozo gre. :)
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Sicer bizarno, ampak ti prebolevas tole virozo huje, kot nekateri Corono, ki niti ne vedo, dajo imajo. :oops1:
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ne, ne, nisem mislil slabšalno, ampak, da ima pač hujše simptome od Corone, katera je ustavila cel svet, od tale viroze, ki jo pa ima Runo, pa se svet ni ustavil niti za miljoninko. Tole se mi pač zdi bizarno in kako elita vodi svet.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in jendomen

B81

22. jul 2007
34.168
8.725
113
Če pa eni pravijo, da to nič ni, da to sploh ne obstaja itd...

 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ne, ne, nisem mislil slabšalno, ampak, da ima pač hujše simptome od Corone, katera je ustavila cel svet, od tale viroze, ki jo pa ima Runo, pa se svet ni ustavil niti za miljoninko. Tole se mi pač zdi bizarno in kako elita vodi svet.
Saj bizarno je tudi da je naenkrat postalo ok da če jih par umre v dso jih na račun ekonomije je ok. Ampak ti isti pozabijo da bodo tudi oni stari korona bo pa med nami.

Jamranje, eden gre pulit modrostni zob in piše mesec dva romane kako ima oteklino...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.270
8.650
113
Saj bizarno je tudi da je naenkrat postalo ok da če jih par umre v dso jih na račun ekonomije je ok. Ampak ti isti pozabijo da bodo tudi oni stari korona bo pa med nami.

Jamranje, eden gre pulit modrostni zob in piše mesec dva romane kako ima oteklino...
Pa si ti res tok naivna, da verjameš, da prej, pred to farso pa po DSOjih niso umiral za respiratornimi virusi? Sam teb na uhe ni prišlo. Diagnoza pa namest buuuu corone atipična pljučnica.
Pa še kr paniko zganjajo nekateri. Pa se strinjam, ni hec tale virus, sam panika okol tega dela hudo škodo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sad

Guru
24. avg 2007
20.446
9.136
113
Če pa eni pravijo, da to nič ni, da to sploh ne obstaja itd...

To sam mediji natolcujejo.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Pa si ti res tok naivna, da verjameš, da prej, pred to farso pa po DSOjih niso umiral za respiratornimi virusi? Sam teb na uhe ni prišlo. Diagnoza pa namest buuuu corone atipična pljučnica.
Pa še kr paniko zganjajo nekateri. Pa se strinjam, ni hec tale virus, sam panika okol tega dela hudo škodo.

Jaz vem. Povedati sem hotla da so eni vse bolj glasni da se "žrtvuje " tastare češ saj bodo itak umrli vmes se pa pozabi da bodo ti isti enkrat stari. In kaj je naslednje kadilci?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.270
8.650
113
Jaz vem. Povedati sem hotla da so eni vse bolj glasni da se "žrtvuje " tastare češ saj bodo itak umrli vmes se pa pozabi da bodo ti isti enkrat stari. In kaj je naslednje kadilci?
Pa sej to je res. Vsi bomo enkrat tastari pa se bomo mogl umaknit tamladim, da bojo lahko živel, ne pa z nami se ubadal.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.076
3.565
113
Marlbor
Ne, ne, nisem mislil slabšalno, ampak, da ima pač hujše simptome od Corone, katera je ustavila cel svet, od tale viroze, ki jo pa ima Runo, pa se svet ni ustavil niti za miljoninko. Tole se mi pač zdi bizarno in kako elita vodi svet.
Si predstavljaš koliko bi bilo mrtvih! če bi tudi te preštevali, ki umirajo za Runotovim virusom.