Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
A je kdo opazil kje kakšno worldwide tabelo, graf, mapo glede števila novokuzenih v zadnjih 14 dneh na 100.000 prebivalcev. Kriterij torej za rumeni in rdeči alarm. Hvala.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.315
2.411
113
še v SLO - ampak komaj
...
Budalaština je, da mora “uslužbenec” izdati odločbo - dejansko pa policist “odloča” o tek koga pošlje v karanteno. Torej se policista “pooblasti” za izdajanje karantenskih odločb, pripravijo se predizpolnjeni obrazci - policist izpolni osebne podatke, kopira, “potujoči” v karanteno, kopija NIJZ ozr. pristojnemu ministrstvu.
Z malo telovadbe se še programsko uredi - se samo vnese, sprinta, vse ostalo samodejno urejeno.


A mislite, da lahko Hojsu pošljem račun za svetovanje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Če ni tale covid svtovno politični nateg ne maram nič. V sevniški občini so precej glasni, da je ta vrag bil že decembra pri nas saj so šole bile skoraj prazne. Povem iz prve roke, ker imam otroka na različnih OŠ trenirata pa na tretji. Naša dva oz s babnco vred niso nič bili bolani, mene pa je popisalo malce pred uradno korono pri nas. Je pa res da sem bil brez vročine sam kot da imam zajebanga mačka par dni. Od mene sigurno ni nihče zbolel, ker se v tistem obdobju nisem neki družil. Če bi že bil kužen, bi se na šihti kaj poznalo. Ljudje v moja družba ni bila bolna, če tako povem.
Vglavnem na začetku sem res mal prpo stiskal, sedaj se mi pa vsi ti ukrepi mal blesavi zdijo. Da ne bo pomote, če grem kam na javni plac imam masko (vsakič frišno) na gofli.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.456
4.564
113
Če ni tale covid svtovno politični nateg ne maram nič. V sevniški občini so precej glasni, da je ta vrag bil že decembra pri nas saj so šole bile skoraj prazne. Povem iz prve roke, ker imam otroka na različnih OŠ trenirata pa na tretji. Naša dva oz s babnco vred niso nič bili bolani, mene pa je popisalo malce pred uradno korono pri nas. Je pa res da sem bil brez vročine sam kot da imam zajebanga mačka par dni. Od mene sigurno ni nihče zbolel, ker se v tistem obdobju nisem neki družil. Če bi že bil kužen, bi se na šihti kaj poznalo. Ljudje v moja družba ni bila bolna, če tako povem.
Vglavnem na začetku sem res mal prpo stiskal, sedaj se mi pa vsi ti ukrepi mal blesavi zdijo. Da ne bo pomote, če grem kam na javni plac imam masko (vsakič frišno) na gofli.
To zimo je nekaj definitvno bilo, ker tako praznih razredov na šolah ni bilo že dolga leta, oz. jaz jih ne pomnim. V našem jih je bilo v določenem času le 5 v šoli, ostali pa doma z enakimi simptomi (vročina, kašljanje,...). Sekiral se ni nihče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
:zmaga:

Pa na naciste, fašiste ter rasiste nikar ne pozabit, so tudi tu enaka merila etiketiranja :cheer:
Itak. Naši in vaši. Zdaj je samo še odvisno kdo pljuva. Pa še časovna komponenta je vmes.
Danes si opljuvan za nacija od naših, jutri vaši pravijo da si že komunjara, medtem ko naši še tuhtajo, ali je od nacijev opljuvan komunajzer naš ali vaš, čez dva dni pa si vaši niso več čisto na jasnem ali so ti vaši še vaši ali so že mogoče naši, pa kdo sploh je trenutno v perspektivi sodnika in kakšne barve je ta sodnik da sploh lahko ve, s kakšnim nazivom lahko poljuva une vaše, razen če niso naši.:oops1:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey
19. jul 2007
2.768
1.495
113

Jaz sem mislil, da je proticepilstvo omejeno na Facebook in podobno, vendar sem danes spremenil mnenje.
Danes popoldne je pred Supernovo (Ljubljana, Rudnik) stal protestnik s transparentom (tablo) in opozarjal na to nevarnost:
Napisano
COVID-19=Rockefeller
cepivo kmalu pa na prečrtani svastiki
(mi je žal da nisem fotkal, nisem navajen za vsako stvar vleči telfona iz žepa, tako da ne morem postreči s fotografijo).
 
  • Haha
Reactions: Romzi

sad

Guru
24. avg 2007
20.546
9.228
113

Jaz sem mislil, da je proticepilstvo omejeno na Facebook in podobno, vendar sem danes spremenil mnenje.
Danes popoldne je pred Supernovo (Ljubljana, Rudnik) stal protestnik s transparentom (tablo) in opozarjal na to nevarnost:
Napisano
COVID-19=Rockefeller
cepivo kmalu pa na prečrtani svastiki
(mi je žal da nisem fotkal, nisem navajen za vsako stvar vleči telfona iz žepa, tako da ne morem postreči s fotografijo).
A je imel zraven tudi plakat s svarilom proti 5G?
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
A je imel zraven tudi plakat s svarilom proti 5G?

Lahko bi imel ja, zadeva je namreč po mnenju nekaterih lahko direktno povezana s Covidom:
Covid doesn't exist! What people are getting is Radiation Poisoning from the 5G Networks, Just like people got all through out our history when ever they released another technology to the world that effects the Earths Electromagnetic field. In 1918 the Spanish Flu supposedly hit when it was due to the Radio that was released that same year. In 2001 West Nile Virus when 3G was released. In 2009 HIN1 when 4G was released. Y'all don't see the pattern here?