Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

jest5

Guru
18. avg 2007
25.433
-8.402
113
Rinemo na morje, to je res. Večinoma so polni apartmaji. Torej se večina drži za sebe. Nekateri se družijo po balkonih, ampak vidim da se zavedamo korone. Sam osebno ne rinem v kafiče. Pa tudi fasungo imamo vse zraven. Tako da se tudi trgovin izogibam.
Včeraj sem poslušal po radiu da ugotavljajo, da virus izgublja na moči. Pa ne da bi bilo manj okuženih, ampak okuženi lažje prebolevajo, oziroma so simptomi lažji. Kaj pravite, je res temu tako?

Tak potek je za pričakovati.

Najbolj bo uspeval virus, ki bo fejst kužen, a ne bo povzročil nič, ozeroma zelo blage simptome. Tako da bo okuženi veselo trosil virus dalje in se tega sploh ne zavedal.

S časom bo to samo še en prehlad. Vprašanje je samo v koliko letih
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.864
9.088
113
Sam kdaj bomo pa nehal paničarit je pa drugo vprašanje.
Gledam klele pr sosed.... Tole bo fejst hudo, če naši res zaprejo meje. Že tko je vse prazno, lokali prazni.
Sicer so naši mediji nardil spet famo okol gužve na meji, sam na cest je blo tko k pozim. Pustinja.
Je blo v vaših koncih dost bl živo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.590
9.268
113
Pač posledica tega, da je folk se razpustil in jim dol visi za vse in nimajo več nobenih samozaščitnih ukrepov. Nič razdalje, nič mask, nič umivanja rok.
Mislim, da pridem jaz v restavracijo in vidim, da se vsem je... za to (od kelnarjev do gostov), potem grem samo ven, ker očitno jim gre samo za moj denar in jim dol visi za moje (ali pa njihovo) zdravje ali življenje.
Zadnjič sem bil v trgovini sam z masko, razen ena prodajalko jo je še imela. Res to je pravi način za umirjanje epidemije.

In ravno taki bodo potem najbolj glasno pizdakali, če se bo spet vse zaprlo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.916
3.437
113
40
Lj
Pač posledica tega, da je folk se razpustil in jim dol visi za vse in nimajo več nobenih samozaščitnih ukrepov. Nič razdalje, nič mask, nič umivanja rok.
Mislim, da pridem jaz v restavracijo in vidim, da se vsem je... za to (od kelnarjev do gostov), potem grem samo ven, ker očitno jim gre samo za moj denar in jim dol visi za moje (ali pa njihovo) zdravje ali življenje.
Zadnjič sem bil v trgovini sam z masko, razen ena prodajalko jo je še imela. Res to je pravi način za umirjanje epidemije.

In ravno taki bodo potem najbolj glasno pizdakali, če se bo spet vse zaprlo.

Kaj pa drugi virusi ki si jih do sedaj raznašal brez maske celo življenje?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.864
9.088
113
Pač posledica tega, da je folk se razpustil in jim dol visi za vse in nimajo več nobenih samozaščitnih ukrepov. Nič razdalje, nič mask, nič umivanja rok.
Mislim, da pridem jaz v restavracijo in vidim, da se vsem je... za to (od kelnarjev do gostov), potem grem samo ven, ker očitno jim gre samo za moj denar in jim dol visi za moje (ali pa njihovo) zdravje ali življenje.
Zadnjič sem bil v trgovini sam z masko, razen ena prodajalko jo je še imela. Res to je pravi način za umirjanje epidemije.

In ravno taki bodo potem najbolj glasno pizdakali, če se bo spet vse zaprlo.
To je posledica katastrofalnega javnega nastopanja in pretiravanja z neživljenjskimi in nelogičnimi navodili ptedvsem predstavnikov NIJZ.
Počas bomo prišli do tega, da so distanca, umivanje rok in maska na frisu (če so na voljo) edini res učinkovit ukrep.
Mi je blo pa zanimiv, da so ravno penzjonisti prvi snel maske in se začel guzit v trgovinah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.788
2.423
113
Kaj pa drugi virusi ki si jih do sedaj raznašal brez maske celo življenje?
Vsi, ki so ga dobili, so umrli v 10 min. Nobenega dela več z njimi!
To je posledica katastrofalnega javnega nastopanja in pretiravanja z neživljenjskimi in nelogičnimi navodili ptedvsem predstavnikov NIJZ....
In zopet se izkaže, da je karantena, omejitve gibanja, maska EDINA rešitev. Dokler je bilo to, je virus izvenel. Pa rečte kar hočete.
Imate svobodo in raznašajte. Mi bomo pa zopet dali blokirane občinske meje.