Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Zaenkrat smo v sloveniji na dobri poti, zdravsrvo trenutno dobro dela, ljudje smo pridni, realno zaradi virusa ni umrla niti ena oseba. Se kakssn teden ali dva zdrzimo pa bo :)

A niste stroka jajotu svetovali pred 2 tednoma, da se mora javno življenje ustaviti za 2 tedna? Zdaj pa zaradi 2% neposlušnih ljudi, ki se zbirajo na 10 turističnih točkah (ki bi jih enostavno zaprli), po 2 tednih dobimo še strožje ukrepe? Niti sami pojma nimate kako in kaj in kako dolgo bo trajalo
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in jekleni

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Ce jaz kaj vem je star 38 let in je hud kronicni bolnik. Zato sem pa vprasal thriviala od kje mu info pa nic ne odgovarja.

Mogoče trenutno počnem še kaj drugega kot pišem po Alterju?

Zelo dobro poznam telefončkanje v zdravstvu in isto lahko isto vprašanje o izvoru informacije vprašam tebe, ampak to sploh ni bistvo. Pomembno je, da bi se tudi mladi junci začeli zavedat, da niso neranljivi in nehali streljat kozle naokrog. Tako, za dobrobit družbe, recimo.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ce so jih ze motii izleti na morje bi lahko bil odlog prepoved izletov v turistcne kraje. Tak pa so naredili en glup odlok ki ga policija ne more sankcionirat inspekcije je premalo CZ pa ima kaj bolj pametnega za delat. Mimogrede sem si hotel uredit zacasno prebivalisce na eni od mojih nepremicnin pa ne gre ker nimam digatalnega potrdila ozmaila osebno pa na upravno ne smem it. Torej kak naj odlok spostujem ce ga niti oni ne morejo uresnicit...
To da ne mores kupit obveznih mask in rokavic pa tk ne rabim pisat.
To se samo kaze nesposobnost vlade.
Mimgrede v avstiji bodo danes uvedli obvezne maske v trgovinah ampak so posebej povedali da mask je dovolj za kupit. Opazis razliko?
Sicer pa tvoj stucko mrevlje je napovedal vrhunec za 25.3....
kaj je cel svet glup z glupimi odloki, ti pa naj pameten?
Enim se ne dopove nič in šele kazen bi jih spametovala. Lej ...izleti odpadejo v turistične kraje, Vsi ukrepi in razlogi so napisani že XXXXXXXXXX!!!!
V veljavi so posebni ukrepi. Kaj bi šele pisal, da bi bili ti ukrepi takšni, da NE bi smel biti doma. Spet ti bi bile kršene osnovne življenske pravice?
Mimogrede , kaj se samo hočeš hvaliti, da imaš neke nepremičnine, ki bi se prijavil na njo. Seveda, v tem stanju bo tebe/takšne nekdo nekje čakal, če bi se spomnili malo dokumente urejat.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Mogoče trenutno počnem še kaj drugega kot pišem po Alterju?

Zelo dobro poznam telefončkanje v zdravstvu in isto lahko isto vprašanje o izvoru informacije vprašam tebe, ampak to sploh ni bistvo. Pomembno je, da bi se tudi mladi junci začeli zavedat, da niso neranljivi in nehali streljat kozle naokrog. Tako, za dobrobit družbe, recimo.
Sem ti rekel da je moj info iz prve roke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Kako pa naj neka oseba ve, da je ugodni gostitelj za virus??
Prenašalci smo lahko vsi in pr takšni populaciji očitno ni problema najti ugodnega. In na tega ugodnega ga lahko prineseš tudi ti.

1. Ni nobenih indikacij za to in to je problem o katerem pišem.

2. Ja, vsak je lahko prenašalec.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.744
2.355
113
Pomurje
Za dobrobit družbe bomo jutri videli, kako bodo se penzionosti obnašali.
80% nas itak dela po službah, tako, da se poserjemo na karanteno. Žal ali na srečo, še ne vem
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx