Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.339
764
113
Se eno vprasanje za vse brihte.
Ce bi maske tako hudo pomagale, zakaj jih ablast ne naresi obvezne povsod, tudi zunaj? Se posebej ker je zdaj tako hudo na podrocju kovida da se se komaj drzimo nad vodo? Pres 2 letoma so rekli da so obvezne pa je bilo 30 okuzb dnevno…zdaj pa vsak dan preko 10k?
Ali?
Hint: virusa se z nicim ne sa ustavit in vsak se bo okuzil. Prej ko to sprejmemo prej bo fertik.
Tak da zdaj vun pa se prekuzit, kdo se ni fasal
Če verjameš ali ne, jaz imam rešitev, ki bo izkoreninila vse smrtne primere v prometu. Se pravi ne bo več mrtvih v prometnih nesrečah. Uzakonimo max hitrost na 10km/h. Enostavno, mar ne? Ali pač... :rolleyes:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.742
6.624
113
Dol mi visi za to. Mogoče bi bilo pa to z banom še najbolje in bom imel več časa za kakšne druge, bolj smiselne in produktivne debate.
Ne vem kdo ti bo rekel, da je produktivna debata zagovarjati maske pod nosom in reci da se s tem ravna krivuljo?
Ce niti kirurg ne preprecuje sirjenja virusov, kak bo navadni janez?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.742
6.624
113
Kaj pravis na ta zapis, Matey

 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Ne skrbi, jih dovolj, da se izpelje odškodninska tožba. Kazenska pa tudi, če ob prihodu policije ne bi sodelovala.

Če se boš ti takole špilal opico pred mano, boš tudi sam hitro odkril, kaj vse pride v upoštev
Res si pametn. Jaz sploh ne skrbim za to. Ker si sanjac. In bluzator. Nimas pojma kaj so osnovne predpostav odskodninske tozbe. Pa kaksna skoda je tukaj nastala….

Nesodelovanje s policijo pa je prekrsek…

Daj povej kj ti naj napisem da
Me bos tozil. Pa da probava. Denarcek za takse in odvetnike ti bo pa dal kdo od zdravniskih sorodnikov?
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Ne vem kdo ti bo rekel, da je produktivna debata zagovarjati maske pod nosom in reci da se s tem ravna krivuljo?
Ce niti kirurg ne preprecuje sirjenja virusov, kak bo navadni janez?
In spet si posplošil, da vsi nosijo maske pod nosom, zraven pa še, da vsi tukaj zagovarjamo maske pod nosom. Sej ne veš več kva pišeš, kaneda? A ti fejst piješ, kadar merkaš deco?
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.463
9.941
113
kod Džej-Zija
Jaz pa še vedno čakam, da mi nekdo razloži, kaj je doktorirani medicinski brat mislil pod "natural infection". Ker me resno skrbi, kaj če sem jaz prebolel napačno kovid infekcijo. A bom moral še enkrat, da končno dobim tisto poslansko imuniteto.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.742
6.624
113
Jaz pa še vedno čakam, da mi nekdo razloži, kaj je doktorirani medicinski brat mislil pod "natural infection". Ker me resno skrbi, kaj če sem jaz prebolel napačno kovid infekcijo. A bom moral še enkrat, da končno dobim tisto poslansko imuniteto.
Se nisi slisal za to? Kaj ce bi malo poguglal?
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
No, vsaj nekaj ti je uspelo pogruntati :zmaga:

Žal podobna trditev ne velja zate, saj iz napisanega niti ne zmoreš dojeti, da se ne govori o tvojem buhanju po forumu.

P.S. Stroški bodo tvoji:fredi:
Tezko je zivet s takimi kompleksi kot jih mas ti.
Fajn da imas forum kjer jih lahko malo zdravis.
mogoce pa bi blo fajn ce ti mamica pa atek doktorkse stroke postavita kako diagnozo pocasi
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd