Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.269
1.941
113
Se je potestiral s službenim testom, ko je bil sodelavec iz sosednje pisarne pozitiven (eden od tistih, o katerih sem že pisal). Za včeraj ne vem, če se je, ker sem delal od doma, danes se pa sigurno ni.

Je pa imel že včeraj po teams-ih počen glas, sem takoj postal pozoren, ampak si nisem mislil, da bo danes prišel v firmo, še posebej tako bolan - karkoli že je.

Si pa delimo hodnik z njegovo pisarno in je prejle lepo odkašljal po hodniku :bonk:

Vmes je šel pa še v menzo na kavo :bonk:
Morda boš tudi ti enkrat odkašljal, upam da ne v bolnico, da boš normalno rešil.
Nisem žleht da bi komurkoli privoščil slabo.

Daj še enkrat te prosim, začni razmišljat s vojo glavo.

Danes sem delal na nekem objektu, nima veze. Odkar smo tam, ni bilo nikogar, ker ima cela družina Covid.
Dec dobil Covid je zaenkrat relativno OK, lahko ženo vozi okrog
Žena cel polom, jo je že 2x vozil na infuzije, ni pa ostala v bolnici.

Kaj ti misliš AndY, zakaj je ona doma in ne v bolnici?

Sem pa skoraj 110% da baba ni cepljena (glede na njene izjave, precej podobne tvojim), lahko se pa pozanimam če bo potrebno.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.571
986
113
48
KR
Bolnice so polne ker ste se nekateri cepljeni strgali z verige in s svojim god-like kompleksom hodite naokoli in kuzite vse okoli sebe.
Ja ampak ti si res očitno ubrisan. Prej sem te mel za človeka, kateri ima svoje mnenje in ne odstopa od njega. Ja, hvala kurtzu, da ima vsak svoje mnenje. Ampak tole je pa mal too much. Očitno maš spet polno glavo, da takele pokaš? Mah, sicer pa... ni treba odgovarjat, ker je itak brezveze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.269
1.941
113
Javna uprava - lahko se delaš norca zaenkrat
Privat sektor - morda ge še tolerirajo, če je res nek super/duper, dolgo to ne bo šlo...

V glavnem, če je naš moderator v javni upravi, ga bo sral tukaj gor še nekaj časa, če je v privat sektorju, takega bebca je treba odkinit.
Ubija kolektiv, sploh če naglas govori 10% tega kar tukaj piše
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
na tvojo žalost tabela ni propaganda, je le žalostna resnica, ki prikazuje, v kakšni zmoti so anticepilci.
zelo podobno kot so flateartherji, chemtrailsi, orgonskitopničarji in necepilci
Zakaj vaci-naciji tako pogosto omenjate ravno Zemljo, 5g, čipe, kemtraile, orgonske topove in podobno ...
Je to kakšen v EudraVigilance/Vaers še ne vpisan stranski učinek ?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.835
2.089
113
Ker je to skupno anticepilcem. Vsi verjamete v ravno zemljo, 5g cipe injecirane s cepivom, chemtraile, orgonske topove ipd...
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
to-so-le-vae-domneve.jpg
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Zakaj vaci-naciji tako pogosto omenjate ravno Zemljo, 5g, čipe, kemtraile, orgonske topove in podobno ...
Je to kakšen v EudraVigilance/Vaers še ne vpisan stranski učinek ?
preprosto: ko flaterterju pokažeš sliko okrogle zemlje, ti reče da je to od leče fotoaparata, in da je v resnici ravna
ko anticepilcu pokažeš tabelo, da cepivo deluje, ti pa odgovori, da je tabela fejk.
prav tako znanstvene članke zavrže, fejknews pa povzdigne v resnico
torej, oboji imajo neke skupne točke
vidiš zdaj stranski učinek, oba sta na zmoti in ne bosta tega priznala.