Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
Mislim da nobemu od nas ne bi bilo vsec, da bi vsak navaden delavec gledal osebne podatke?

Svedska je imela smrtne zrtve, ja. Kdo pa je rekel da je to edino merilo za uspesnost boja proti pandemiji?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.330
3.426
113
Mislim da nobemu od nas ne bi bilo vsec, da bi vsak navaden delavec gledal osebne podatke?

Svedska je imela smrtne zrtve, ja. Kdo pa je rekel da je to edino merilo za uspesnost boja proti pandemiji?
Saj ne rabi koristiti storitev.

Predlagam da lahko po novem brez osebne in davčne številke dvignemo kredit na vsaki banki v Sloveniji.
Saj kaj bo pa nek bankir gledal moje osebne podatke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.338
6.533
113
Banka oz denar je resen posel, tu pa je govora o narocilu hrane v mcdonaldsu.
Big data mining rings a bell?
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Morda se pa v Sloveniji kmalu obetajo nove osebne izkaznice. Seveda brez osebnih podatkov in slik zaradi informacijske psihopatke Prelesnikove.
No točno tole je težava. Namest dialoga vedno osebna diskreditacija vsakega, ki upa rečt karkoli čez lik i djelo druga Janeza. Bolani ste. Pa ne rečem, tokrat je tole jajcanje okol osebnih podatkov neumnost. Bi šlo argumentirat brez tvoje primitivne retorike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis

B81

22. jul 2007
34.484
8.957
113
No točno tole je težava. Namest dialoga vedno osebna diskreditacija vsakega, ki upa rečt karkoli čez lik i djelo druga Janeza. Bolani ste. Pa ne rečem, tokrat je tole jajcanje okol osebnih podatkov neumnost. Bi šlo argumentirat brez tvoje primitivne retorike.
A fajonkina zelja po kontroli telefonov glavnih politikov IN nekaterih drzavljanov te pa ne moti? Si kaj pisal tudi o tem?
Sicer pa, kaj "ima vec skrivnosti", tvoje ime in priimek ali tvoj telefon?
 
  • Haha
Reactions: jonny77
2. okt 2007
3.596
2.037
113
če pa bi bili levi na oblasti, pa bi v medijih Nora24 na veliko pisali, kako se poslužujejo komunističnih metod in prisluškujejo. A sedaj pa ste proti, da se izvede preiskava, ni nujno da s pregledom telefonov. Poglejte Mađare, tam je Orban uporabil komunistične metode prisluškovanja. A Janez pa je bolj pošten :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
E7kTFwyWYAYFVV6.png
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: B81 in Sonny_Chiba

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
"Človek ima vso pravico ne bit cepljen, ker cepljenje je prostovoljno. Ampak tudi v službo ga nihče ne sili hodit in tudi delodajalec ima pravico zaposlit kogar želi," je zapisal novinar Dela Novica Mihajlović.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113

Tukaj se pa celo deloma strinjam. Covid-19 je zapeljal svet v čudne vode.
Zanikovalci so bili pa prvi, ki so ga speljali v smer iracionalnosti.
Primer Slovenije - zadeva je dojemana po politični liniji, tukaj se vidi da smo tudi mi zavozili. Objektivno povsem primerljivi ukrepi po celotni EU - sklep, Covida ni, ukrepi so samo zato, ker je IJJ fašist.
Posledično je pa tudi na drugi strani naplavilo ekstremiste.
Posledično ni racionalne debate, v objektivno težavni situaciji, ko bi nekako morali skupaj povleči, pa vsak strogo zagovarja svoj prav, pa posledično kaos.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in p4pe