Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.511
6.589
113
Če na kratko povzamem. Bergamo se je zgodil, ker niso gledali youtuba. Namreč na youtubu so od začetka objavljali rešitve, oziroma se dnevno še vedno objavljajo rešitve za obstoječe probleme, ki jih znanost gladko ignorira.

Takrat so pač "experimentiralo" malo z načini zdravljenja, in ker je pač Bergama bila prva frontna linija, so zgleda veliko stvari naredili napačnih.

Saj ženska jasno pove, da ni logika, da bi bila tolikšna odstopanja v primeru smrti, med sorodnimi regijami. Saj virus ne ve, kje se nahaj. Anglija vs Wales recimo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.631
8.954
113
A pol bistvenih problemov v Bergamu pa ne zajame tale tvoja YT učiteljica? Al kako je s tem?
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.753
589
113

Za vse ki verjamejo v "kovid masaker Bergama". Samo dodatno razloženo kaj vse je bilo tam narobe in zakaj "toliko" mrtvih. Pa ne samo tam, povsod, kjer je porast smrti kao zaradi kovida.

Res neverjetno, da ena družinska zdravnica iz NZ ve vse o COVIDU v EU iz treh grafov, po EU si pa top strokovnjaki s tega področja belijo glave s to težavo. Seveda imamo tudi mi par takih dr.med bumbarjev, ki po večini sploh ne delajo več v zdravstu, delajo pa ogromno škodo s svojim neznanjem in nerazumevanjem problematike, ko predavajo zarot željnim množicam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.511
6.589
113
Kakšne zarote pa? Saj je pač logično, zdravili so ljudje z napačnim pristopom...pač nov virus in niso vedeli, zdaj že vedo več in je tudi to bolj uspešno.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Se vam moram zahvalit za vse YT zadeve, saj sem doktoriral iz zdravljenaja Korone, posebej še Andy1-ju ... Zdej si bom moral plastificirat (poleg ostalih med.info) še sestavo koktejla anti-Kovid, če me zadane slučajno. (sestava za infuzijo : HCQ + ivermectin + D3 + C+vit + salicil,kisl.-proti strdkom, prepoved intubacije, kisik 5L/min na masko etc., Brufen in zamenjat pol solne s CoronaExtra pivičko).Za inhalacijo kisika lahko uporabijo tudi bombo z njim od varjenja z acetilenom, če zmanjka v bolnici. Vodni filter kisika pa iz čaja iz trpotca, saj za izkašljevanje se ne more uporabit Havana cigaro (asfaltiranje pljuč!) ... :zmaga:

Sem tudi mojemu druž.dohtarju poslal YT korona doktorate, ker so bili klasično oprani na med.faksu ... skupaj z med.bratom v ordinaciji ... Nista me vzela resno ... Posledica : Ambulanta z 20.12.2k20 OFF za 1 mesec(karantena tri familije, noben ni vedel kdaj pridejo nazaj v ZD in kao ni bila Korona, japade ...) ah ti dohtarji :zavijazocmi: ...

.. prejšnji teden pa mi je še muca začela kašljat, bruhat in imet vročino ... prokleta mularija, pa sem jim napisal, da jo ne šlatat :gorjaca: ... ko pa malo zrasejo, jim pa gredo sam druge muce po glavi ... aja-ja-jaj , kam smo prišli ... še dobro, da sem dobil povišico "penzije" in pred 2-tedna še dodatek :zardelalter: ... Hvaljen Jezus Janša ... :cheer: ...

Če se mi pa spet srce ustavi, pa brez propofola in elektrošusa ... mlada medicinka zgoraj brez, pa na mene, pa naj mi masira prsni koš :poreden: . Pa nisam ti ja Majkl Đekson ...
------------------------------------
" ... I'll Be Back ..." :zardelalter:
 
Nazadnje urejeno:

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.573
986
113
48
KR
Se vam moram zahvalit za vse YT zadeve, saj sem doktoriral iz zdravljenaja Korone, posebej še Andy1-ju ... Zdej si bom moral plastificirat (poleg ostalih med.info) še sestavo koktejla anti-Kovid, če me zadane slučajno. (sestava za infuzijo : HCQ + ivermectin + D3 + C+vit + salicil,kisl.-proti strdkom, prepoved intubacije, kisik 5L/min na masko etc., Brufen in zamenjat pol solne s CoronaExtra pivičko).Za inhalacijo kisika lahko uporabijo tudi bombo z njim od varjenja z acetilenom, če zmanjka v bolnici. Vodni filter kisika pa iz čaja iz trpotca, saj za izkašljevanje se ne more uporabit Havana cigaro (asfaltiranje pljuč!) ... :zmaga:

Sem tudi mojemu druž.dohtarju poslal YT korona doktorate, ker so bili klasično oprani na med.faksu ... skupaj z med.bratom v ordinaciji ... Nista me vzela resno ... Posledica : Ambulanta z 20.12.2k20 OFF za 1 mesec(karantena tri familije, noben ni vedel kdaj pridejo nazaj v ZD in kao ni bila Korona, japade ...) ah ti dohtarji :zavijazocmi: ...

.. prejšnji teden pa mi je še muca začela kašljat, bruhat in imet vročino ... prokleta mularija, pa sem jim napisal, da jo ne šlatat :gorjaca: ... ko pa malo zrasejo, jim pa gredo sam druge muce po glavi ... aja-ja-jaj , kam smo prišli ... še dobro, da sem dobil povišico "penzije" in pred 2-tedna še dodatek :zardelalter: ... Hvaljen Jezus Janša ... :cheer: ...
------------------------------------
" ... I'll Be Back ..." :zardelalter:
Na čem si ti? Resno me zanima. o_O
 
  • Haha
Reactions: Romzi

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.221
5.599
113
Zakaj toliko skrbi glede "angleškega virusa". Če pogledamo Portugalsko te dni, celo naša eksponentna rast oktobra ne izgleda tako brutalno. Me zanima ali so se tudi na Portugalsem našli epidemiologi, ki so razlagali, da je upad decembra jasen dokaz "prekuženosti". Portugalci so imeli vrh 19. novembra in potem en mesec lepega padanja, potem pa sledi demonstracija eksponentne rasti v praksi.
Poglej priponko 41719

Seveda pa je glavni problem smrtnost, ki je tudi huda. Pri Portugalski tudi brutalno narašča, verjetno nas bodo prehiteli. Pri UK pa je mogoče celo videti obrat, ki sledi z zamikom enega meseca glede na vrh okužb.
Poglej priponko 41720
Zaradi tega modela
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113

WHO je pravkar (20/21 januar 2021) spremenila navodila glede interpretacije pozitivnih PCR testov. Zelo po domače: pozitivni test v primeru osebe brez simptomov okužbe se ne šteje kot pozitivni, potreben je še en test in upoštevanje kliničnih znakov ter celotnega konteksta in zgodovine pacienta.

Kaksen komentar?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.221
5.599
113



Kaksen komentar?
Rešujejo se kot vedo in znajo, saj vedo, da so nategnili cel svet in ustvarili plandemijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe in AndY1