Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.664
14.368
113
Torej tudi tam stopnjujejo diktaturo in kršitve najosnovnejših pravic? C c c c...
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

luka51

Guru
16. avg 2007
13.923
5.195
113
Člen sem ti napisal včeraj ob 14:24 - prav v odgovoru na tvoj post. Pa ne bereš, ali ne razumeš.
Ne napisal si tole: kršil 2. člen zvcp
To nima veze z lovljenjem.
O laganju policaja nemorem komentirat, ker me ni bilo zraven.

Linke o bakterijskih poskusih so napisali ja. Niti v enem niso metali škatle v jašek.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Samoplačniško je 100 €. Torej se lahko zlažem mojemu osebnemu zdravniku, da imam vročino in me pošlje na test? Mesečno gre od moje plače za zdravstvo več kot 300€. Nimam moralnih ovir, da to storim. Potrebujem pa za tujino.

Seveda lahko to storis, sicer na nekaterih tockah odvzema bolnike se nahitro pregledajo in zmerijo temperaturo. Ce ti se tu uspe mimo, si nedvomno moralni zmagovalec. Ce le na koncu test ni pozitiven ;)
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.509
1.004
113

Apart from going to work, to the doctor or shopping for groceries, Bavarians will also be allowed to see people in another household, take care of needy persons and pets as well as do “Christmas errands.” They may also participate in certain meetings and attend religious services.

Čeprav je dizaster, še vedno lahko grejo h župniku in nakupovat darila.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.833
-442
113
Ne napisal si tole: kršil 2. člen zvcp
To nima veze z lovljenjem.
O laganju policaja nemorem komentirat, ker me ni bilo zraven.

Linke o bakterijskih poskusih so napisali ja. Niti v enem niso metali škatle v jašek.
Saj te takrat, tudi ni bilo zraven, ko se je prometne predpise učilo, pa jih vseeno komentiraš.
Vbistvu tu samo serješ in podjebavaš, ko te pa kdo kaj vpraša, nimaš jajc konkretno odgovorit.
Če v teh linkih niso omenjene škatle, pa sam goooglaj dalje, dokler ne prideš do škatel, če te seveda zadeva zanima in je zate pomembno. ampak itak te ne, tu samo nekaj serješ.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
....Kot so pred časom izpostavili na NIJZ....
“Tudi raziskovalci slovenskega Kemijskega inštituta so z inovativno metodo razvili svoje cepivo, ki je pripravljeno za klinično preizkušanje. Cepivo vsebuje del genetskega zapisa, ki se v človeških celicah prevede v virusne beljakovine, te pa sprožijo protitelesno in celično imunost. Novost slovenskega pristopa temelji na modifikaciji virusnih beljakovin v nanodelce, ki spominjajo na viruse, s čimer so izboljšali odziv imunskega sistema.”

Kaj pa čaka veterinarska uprava ?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.923
5.195
113
Saj te takrat, tudi ni bilo zraven, ko se je prometne predpise učilo, pa jih vseeno komentiraš.
Vbistvu tu samo serješ in podjebavaš, ko te pa kdo kaj vpraša, nimaš jajc konkretno odgovorit.
Če v teh linkih niso omenjene škatle, pa sam goooglaj dalje, dokler ne prideš do škatel, če te seveda zadeva zanima in je zate pomembno. ampak itak te ne, tu samo nekaj serješ.
Gled ded kaj ti naj odgovorim. 2x (no vbistvu je vsak tvoj post taki) smo te dobili, da sereš in tu in v drugi temi. Bluziš se vedno dalje. In ja prav imaš namenoma te podjebavam in te bom dokler svojih trditev ne podkrepiš z dokazi.
Če bi bil tako prepričan v svoje trditve je 5 sekund dela, da jih oodkrepis z dokazi. In nasboš vse utišal
 
19. jul 2007
2.769
1.495
113
Kateri je samo v Slovenščini in brez podpisa zdravnika .

Sedaj pa razlagaj nekemu švabu če je to pravo ali ne
Izvid je v slovenščini in angleščini.
Je uradna glava (IMI) in noga (zdravnik in vodja laboratorija) s vsemi podatki, izvid ni lastnoročno podpisan in lastnoročno štempljan.

Če bi potreboval svež izvid (se pravi manj kot 48 ur) bi meni osebno vzelo 5 sek da si ga uredim (ker bi moral spremniti v pdf datum odvzema in datum reporta). To o 5 sek je sicer ocena, ker tega seveda še nisem delal.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.833
-442
113
Samo pravi strokovnjak lahko iz virus se širi tudi aerosolno pride do sklepa, da maska nič ne pomaga. Si se že prijavil za Nobelovo?
Je treba bit res znanstvenik, da potegneš sklep, da če je virus v zraku, zrak gre skozi masko (in ob maski), da gre tudi virus skozi masko v dihala.

Sploh, ker je virus tisočkrat manjši kot luknjice v maski, da ne govorio o šalih, maskami pod nosom, ki se ne prilegajo....
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.555
9.235
113
Je treba bit res znanstvenik, da potegneš sklep, da če je virus v zraku, zrak gre skozi masko (in ob maski), da gre tudi virus skozi masko v dihala.

Sploh, ker je virus tisočkrat manjši kot luknjice v maski, da ne govorio o šalih, maskami pod nosom, ki se ne prilegajo....
Ti bom poboldal, če ne znaš sam razumeti prebranega.
Samo pravi strokovnjak lahko iz virus se širi tudi aerosolno pride do sklepa, da maska nič ne pomaga. Si se že prijavil za Nobelovo?