Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Neka, neka!
Dalmacija se polni do Murterja, dalje dol vse prazno.
Neka, neka. Mene zanimata Lošinj in pogojno Cres...
Na Lošinju ima gospa (8 apartmajev, teden bivanja 1500€ (njeni gosti so torej elita, ne pa backpackarji), bukirano vse do konca septembra.

Kako privoščite, da bi Hrvaška propadla...
Jaz, ki odhajam iz Slovenije, pa privoščim, da bi propadla - Slovenija... Res fine želje. :bonk:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ne bluzi spet in ne polagaj svojih misli drugim v usta!
80.000 poljakov - ja in? In vsi gosti "tvoje" gazdarice so Poljaki? Malo morgen!

Kar sejejo to žanjejo. Tri tedne nazaj sem bil v od ADACa lani nagrajenem kampu na Krku - 3X - prvič, zadnjič in nikoli več! Vse jim štima, le 10 ljudi nas je čakalo na recepciji uro in pol na prijavo - ne hvala!
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ne bluzi spet in ne polagaj svojih misli drugim v usta!
80.000 poljakov - ja in? In vsi gosti "tvoje" gazdarice so Poljaki? Malo morgen! Polagaš v usta in LAŽEŠ! Ker tega nisem NIKOLI rekel. Niti en gost verjetno ni Poljak. Kot da samo Poljaki hodijo na Hrvaško...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Slovencem pa se za razliko o Hrvatov NE GRE! Raje jebejo lastne državljane do nezavesti in še dlje. Če se da... Če se pustijo. Vprašajte Kacina, Kreka, Ihana, Beovićevo, Logarjevo. Ter Janšo....
Ni če se pustijo, ampak KER se pustijo.
Kar poglej tu na forumu, koliko je takih, ki podpirajo kolesarje, kateri edini še protestirajo proti jebanjem lastnih državljanov jih zasmehujejo, jih skušajo etiketirat kot lenuhi, socialci, na državni podpori.....in obenem prepričujejo, da druga stran nima alternative.
Mislim da se janši na naslednjih volitvah nasmiha zmaga, nam pa katastrofa. Po zaslugi njegovih volilcev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Koga brigajo volitve . Sedaj sam šteje da je jutri konc šole in hitr na morje. Septembra se bodo pa na trepalnce metali, spet.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Koga brigajo volitve . Sedaj sam šteje da je jutri konc šole in hitr na morje. Septembra se bodo pa na trepalnce metali, spet.
Oktobra letos bo SEVEDA slovenski fašizem SPET zasijal v POLNEM sijaju...

Necepljeni najbrž ne bodo smeli iti niti v trgovino? Ker je veliki vodja tako rekel.

Italijanska okupacija Slovenije je bila napram temu, kar je bilo to zimo, naravnost "počitnice"... Žica pa tako visoka, da jo je lahko za šalo preskočil 10-letnik...

Lubiana_zica.jpg