Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
zrce so glavni vir okuzb!
To sem trdil že na začetku sezone, ko sem izvedel da zrče laufajo na polno. Spomnimo se samo župana Novalje kako je trdil da so zrče zaprte. Župan Gajaca pa se niti trudil ni da bi lagal... spletne kamere tam okoli so tudi vgasnjene. Ena je samo na wakebordu. Sploh pa se otočanom na Pagu vidi, da se geni stoletja niso dovolj mešali zato so mentalno precej nerazviti, hkrati pa pritlehni in hinavski. Ampak kaj hočemo, imamo smolo da imamo za soseda enega najbolj lažnivih in prevarantskih narodov na svetu, hkrati pa nas z njihovim morjem še kako mika obisk pri njih.
 
Nazadnje urejeno:

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Trenutno sem v Biogradu.Gužva na glavnih plažah do konca in še čez.Distance nobene.Maske v restavracijah in trgovini so,na štantih in kafičih ob plaži jih ni oz.jih imajo vsi pod brado.Zvečer mesto zabasano
Tam je to jasno, brez da pomisliš, ker je plaže mal za vso to maso. Na štante in v mesto pa jest ne bi hodil.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
To sem trdil že na začetku sezone, ko sem izvedel da zrče laufajo na polno. Spomnimo se samo župana Novalje kako je trdil da so zrče zaprte. Župan Gajaca pa se niti trudil ni da bi lagal... spletne kamere tam okoli so tudi vgasnjene. Ena je samo na wakebordu. Sploh pa se otočanom na Pagu vidi, da se geni stoletja niso dovolj mešali zato so mentalno precej nerazviti, hkrati pa pritlehni in hinavski. Ampak kaj hočemo, imamo smolo da imamo za soseda enega najbolj lažnivih in prevarantskih narodov na svetu, hkrati pa nas z njihovim morjem še kako mika obisk pri njih.
Mater si pa natrosil enih zadev, da človeka glava zaboli.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Je zanimiva ena babnica tamle na skupini avtodomarjev. Ona bi mela prazen kamp, prazno plažo, ker v Biogradu so en čez druzga na plaži. Soline so mega velik kamp s kratko plažo. Pol ji pa prijazno svetujejo kamp mal nižje od Splita, pol pa zine, da je od civilizacije stran, da ona pa zvečer rab štante pa kafiče, bo šla v Makarsko, kjer pa spet ne bo gužve.... Go figure. Jest rabim sam trgovino, če je pa še kafič v bližini nezagužvan pa tolk boljš. Ker v gužvo na štante pa zdej res ni za hodit.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.748
2.033
113
za šankom
to novico sem včeraj po radju slišal. in kaj je narobe? obrazloži plis
Plis no, največ uvoženih iz hrvatije? Pa ti sploh veš koliko je bilo uvoza iz Bih in Srbije v zadnjem mesecu? Pa reciva, da je na Hrvaškem bilo zadnji mesec veliko več Slovencev kot v bih in Srbiji, tisti ki je kdaj bil na svatbi v BiH ali Srbiji ve kaj govorim, pa brisi covid19 tudi
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Zanimiva statistika se da iz tega narediti:
Slovenija 190 aktivno okužb, 2 milijona prebivalcev
Hrvaška 561 aktivnih okužb, 4 milijone prebivalcev

Zdaj pa upoštevaj, da je polovica Slovencev na Hrvaškem, in so vsi ti Slovenci zdravi (razen če kršijo karanteno in zavestno namerno trosijo viruse po Hrvatiji).
Torej Slovenija 190 aktivnih na milijon ljudi, Hrvati pa 561 aktivnih na 5 milijonov ljudi. Kje je večja šansa, da se ta trenutek okužiš.
Fajn je še vedit, kolk testov je narjenih na to številko ;) Lah tud amerika sam 1000 na dan nardi testov, pa bo konkretno manj aktivnih.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Je zanimiva ena babnica tamle na skupini avtodomarjev. Ona bi mela prazen kamp, prazno plažo, ker v Biogradu so en čez druzga na plaži. Soline so mega velik kamp s kratko plažo. Pol ji pa prijazno svetujejo kamp mal nižje od Splita, pol pa zine, da je od civilizacije stran, da ona pa zvečer rab štante pa kafiče, bo šla v Makarsko, kjer pa spet ne bo gužve.... Go figure. Jest rabim sam trgovino, če je pa še kafič v bližini nezagužvan pa tolk boljš. Ker v gužvo na štante pa zdej res ni za hodit.
bolš kafič kot trgovino
trgovino rabš enkrat na 2-3 dni pa se zapeleš če je treba, varno hišo pa vsak dan ;)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
nihče ni tega trdil. zrče so biser in podobne zadeve
Pač ne greš v Zrče.
zrce so glavni vir okuzb!
In? zarad mene lahko pokne kot v bejrutu! me ne gane.
zrce bi mogl zaprt. celo naselje. zunaj postavit ograjo in policijo.
To sem trdil že na začetku sezone, ko sem izvedel da zrče laufajo na polno. Spomnimo se samo župana Novalje kako je trdil da so zrče zaprte. Župan Gajaca pa se niti trudil ni da bi lagal... spletne kamere tam okoli so tudi vgasnjene. Ena je samo na wakebordu. Sploh pa se otočanom na Pagu vidi, da se geni stoletja niso dovolj mešali zato so mentalno precej nerazviti, hkrati pa pritlehni in hinavski. Ampak kaj hočemo, imamo smolo da imamo za soseda enega najbolj lažnivih in prevarantskih narodov na svetu, hkrati pa nas z njihovim morjem še kako mika obisk pri njih.

Sem vas zbral "Modrijane", tolko da se spomnimo kako ste 14 dni nazaj pljuvali po meni, ki sem samo navedel kolega s Paga kako Zrče laufajo na polno, vi pa trdili da v Zrčah ni nikogar.
 
  • Haha
Reactions: Hanzi in msenjur

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Plis no, največ uvoženih iz hrvatije? Pa ti sploh veš koliko je bilo uvoza iz Bih in Srbije v zadnjem mesecu? Pa reciva, da je na Hrvaškem bilo zadnji mesec veliko več Slovencev kot v bih in Srbiji, tisti ki je kdaj bil na svatbi v BiH ali Srbiji ve kaj govorim, pa brisi covid19 tudi
rekel sem, da je bilo z včerajšnjim dnem največ doprinosa iz tujine iz hrvaške. to je bilo rečeno po radiu včeraj . ti pa zdaj meni o zadnjem mesecu. in pol pričakuješ, da znaš slovensko boljše kot jaz. in če si bil na svatbi v Bih in Srbiji, to nima veze z tem, da je bilo od 21 okuženih več kot polovica iz Cro.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
V Gajacu sem bil od 15.7. do 23.7.2020. V petek in soboto smo hodli v Zrče pogledat. Rampe na parkirišču dvignjene in polovica parkplatza fraj. Lokali so običajno delali, bilo pa samo par pedrov, ki so nekaj plesali, ostali smo srkali pijačo za mizami. Toliko o gužvi ...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
V Gajacu sem bil od 15.7. do 23.7.2020. V petek in soboto smo hodli v Zrče pogledat. Rampe na parkirišču dvignjene in polovica parkplatza fraj. Lokali so običajno delali, bilo pa samo par pedrov, ki so nekaj plesali, ostali smo srkali pijačo za mizami. Toliko o gužvi ...
To so tud men poročal direkt s Paga.