Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.582
284
113
švabi, jodlarji se bodo še naprej sončili, a nas pa bodo omejevali :bonk:

drugače pa me zanima, koliko je bilo vnosov virusa v zadnjih 14 dneh, in če te ta vnos kritičen, potem se strinjam, da se meja zapre. Čeprav zapiranje mej, ne bo koristilo nikomur, še manj pa pomagalo zajeziti virus. Bo pa odlično orodje politike za različna prepucavanja..

preden se prevec razburis, pocakaj na uradne info. kaj nasedas nekim rekla-kazala?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Verjetno z veljavnostjo od 17.8., ker 15. je sobota in v nedeljo se polovica folka vrača domov, pa tudi sodne, parlamentarne,... počitnice se takrat končajo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.582
284
113
zakaj bi sploh uvajali karanteno, ko pa se stvari spet umirjajo?

a jo je nujno uvest pac enkrat?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kje se umirjajo? Če testiraš 1/3 tistih od "včeraj" in imaš pol manj okuženih je umirjanje?

Hrvatom pa ne smeš verjet niti ko ti rečejo dober dan!!!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaco je pri meni na ignore - v bistvu cela covid scena vključno z Alter covid sceno!

Grem ta vikend za tri tedne na morje z dvodnevnim vračilom domov, pa če mi vmes naredijo karanteno, jim samo sredinec pokažem in grem čez dva dni nazaj, ali pa izkoristim "tranzitni" čas za opravit kar je treba in nazaj dol.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
No če vidiš kje plav Adria kamper, pa enga k naslonjen na kamper pije pivo, prid bova skup enga spila.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Še dobro, da je samo en plav Adria kamper v SLO. ;)

Moji pa so samo trije, pa vsi se poznamo med sabo, prav za prav sta oba druga kupila po mojem posredovanju. Forster je magična beseda. :cool:
 
  • Haha
Reactions: Romzi

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.931
4.995
113
Dejansko pa se vedno bolj v določenih krogih omenja datum 15.8., da kao umirijo trend rasti pred začetkom šole. Najs :zavijazocmi:
A imamo številke koliko okužb so turisti prinesli domov?
Bosanci slišim da plačujejo turistično takso za en da na Hrvaškem. Zaradi takih naj ostali hodimo v karanteno?
Če mene kdo vpraša naj se samo pri vstopu v Zrće preverja kdo je tam, ostale na naj pustijo pri miru, bosance in šipce pa na 180 in čao... (vem da ni izvedljivo, omenim pa lahko)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Romzi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.582
284
113
A imamo številke koliko okužb so turisti prinesli domov?
Bosanci slišim da plačujejo turistično takso za en da na Hrvaškem. Zaradi takih naj ostali hodimo v karanteno?
Če mene kdo vpraša naj se samo pri vstopu v Zrće preverja kdo je tam, ostale na naj pustijo pri miru, bosance in šipce pa na 180 in čao... (vem da ni izvedljivo, omenim pa lahko)

k diskači so samo v zrčah na celi hrvaški obali a ne?
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.219
3.372
113
To sem že marca govoril, da lahko ljudi malo prestrašiš, vendar enkrat imajo dovolj. Tole je bilo meni pričakovano in še bolj na free bo vse. Mediji bodo pisali, da so inšpektorji naredili nadzor in da je vse v najlepšem redu. Isto kot so pri nas ene par vikendov nazaj na obali preverjali ali turisti spoštujejo razdaljo. Iz aviona se je videlo, da je plaža nabasana, ampak inšpektor je videl, da je ok. Primer zaključen. Testiranja se bodo počasi zmanjševala, ker tole tudi za državo ni več poceni, zmanjšalo se bo poročanje o tem, zdaj se bo začelo poročat koliko denarja bomo kot država dobili. Spet bodo kradljivske afere.....itd... In življenje gre naprej.