Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113

Ni v tujini, je pa dokaz, da ponudniki izkoriscajo bone. Eni mulci sli lani sem, ker je bilo poceni, 22eur dvoposteljna soba na noc. Se pravi 11 po osebi. Pa zracunajte zdaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.062
113
www.adriamedia.si
40 jurjev je za do novega leta in ne morejo iti čez (tudi z aneksi se), ker bi bilo treba delat razpis (in boi takoj padale pritožbe). Po novem letu pa ...
Sumim pa, da tudi 40k ne bo stalo. Razen če bodo vse garažne padalce (ja, stvar je dovolj preprosta da jo garažna firma v par dneh naredi) dovolj prestrašili, da se ne prijavijo ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.152
113
(ja, stvar je dovolj preprosta da jo garažna firma v par dneh naredi) ...
Dajte se odločit...
- nasprotnik A: Ni šans da v tako kratkem času to resna firma spravi skupaj, to ima en že narejen - ni druge razlage!!!
- nasprotnik B: Ni šans da resna firma to naredi za 40.000, to ima en že narejen - bo zanimivo videti kdo bo dobil razpis!!!

(oboje po objavi razpisa)
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Dajte se odločit...
- nasprotnik A: Ni šans da v tako kratkem času to resna firma spravi skupaj, to ima en že narejen - ni druge razlage!!!
- nasprotnik B: Ni šans da resna firma to naredi za 40.000, to ima en že narejen - bo zanimivo videti kdo bo dobil razpis!!!

(oboje po objavi razpisa)

pa sej kar sem gledal - zadeva je narejena..
popravlja/lokalizira (prevajanje + grafika in povezovanje s slovenskimi strežniki) se nemsko aplikacijo, katere koda je dostopna in je del dokumentacije. Za serverje poskrbi naročnik.
Torej če so nemci tole pedantno stestirali, imajo naši serverje pripravljene, v appu ni ne vem kaj veliko besedila - je tole hmm 2 dni dela? glede na predpisane roke - ga pa ne more biti več kot 1.8.2020 - (minus) datum znanega izbora izvajalca... to je pa kaj potem 10 dni? :p
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Dajte se odločit...
- nasprotnik A: Ni šans da v tako kratkem času to resna firma spravi skupaj, to ima en že narejen - ni druge razlage!!!
- nasprotnik B: Ni šans da resna firma to naredi za 40.000, to ima en že narejen - bo zanimivo videti kdo bo dobil razpis!!!

(oboje po objavi razpisa)
Kot sem slišal, sploh ne bo razpisa, ker se za tak znesek lahko napiše naročilnica.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Pa še malo o temi...

Na Brionih je podobna količina gostov kot vsako leto.
Razlika je le pri zajtrku in večerji (ni več samopostrežni šank, ampak ti osebje naloži na krožnik), ter da ima večina osebja masko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
a prov spiš na brionih? je lepo? se splaca it gor...

moti me le ker ne pustijo s svojim kolesom gor... oz. je prevoz tok drag, da ga raje tam rentas...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.169
-8.269
113
Meni je fino, ker imam rad mir. Tistih 100 gostov se porazgubi po otoku, tako da komot najdeš zaliv samo zase. Hrana je dobra, sam hotel pa bi potreboval prenovo(ma itak tam samo spiš)
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.062
113
www.adriamedia.si
40 jurjev je za do novega leta in ne morejo iti čez (tudi z aneksi se), ker bi bilo treba delat razpis (in boi takoj padale pritožbe). Po novem letu pa ...
Sumim pa, da tudi 40k ne bo stalo. Razen če bodo vse garažne padalce (ja, stvar je dovolj preprosta da jo garažna firma v par dneh naredi) dovolj prestrašili, da se ne prijavijo ...
Pa jih niso ...

- RSTEAM d.o.o.: 4.026,00 evrov

- Informacijsko Tehnološki Center d.o.o.: 47.580,00 evrov

- Net informatika d.o.o.: 9.700,71 evriv

- Comtrade CDS, digitalne storitve, d.o.o.: 42.090,00 evrov
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Pa jih niso ...

- RSTEAM d.o.o.: 4.026,00 evrov

- Informacijsko Tehnološki Center d.o.o.: 47.580,00 evrov

- Net informatika d.o.o.: 9.700,71 evriv

- Comtrade CDS, digitalne storitve, d.o.o.: 42.090,00 evrov

Raje bi vzel ponudbo za 40k kot 4k. Drobiž v razliki, glede na to kok denarja gre za korono. Pri ponudbi za 4k se ne bi matiral brati niti drobnega tiska, ki ga je zagotovo veliko.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Moram reč, da pri nas v kempu (Cres) od včeraj iz 20% šotorov slišim grd kašelj, na plaži veliko kašlja, dve čistilki non stop kašljeta. To je un suh kašelj, k ne gre nič ven.

Zdej Al so se vsi od burje prehladili, ali pa smo tik pred eksplozijo... Hrvati zagotovo realne slike v drzavi ne bodo poročali. Bo treba gledati povišano število primerov v Slo, NEM...
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Cash in BornSkeptic

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Moram reč, da pri nas v kempu (Cres) od včeraj iz 20% šotorov slišim grd kašelj, na plaži veliko kašlja, dve čistilki non stop kašljeta. To je un suh kašelj, k ne gre nič ven.

Zdej Al so se vsi od burje prehladili, ali pa smo tik pred eksplozijo... Hrvati zagotovo realne slike v drzavi ne bodo poročali. Bo treba gledati povišano število primerov v Slo, NEM...

ja valda da so tik pred eksplozijo. tko kot smo bili pred 10 dnevi, 14, 20 in tako nazaj, ko so goovrili da je prihodnjih 10 dni odlocilnih.

ja nic, spakirat pa domov. sam zdej ker si bil v okolici sumljivih priporocam se samoizolacijo. 14 dni, da bo zihr.

sicer pa precej neodgovorno od panicarja, da gre v takih razmerah na Hrvasko. saj je ja apokalipsa tam doli.