Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
674
84
28
Ha ja to z eur je ze ok…ampak dejmo po pravno legalni poti….

ja sej to me “moti” hat samo za usa, potem pa da ke potreben pcr….spodaj pa slovenija z * in pise da so katerikoli hat ok…

zdej pa ????
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.767
14.534
113
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.302
5.622
113
Ha ja to z eur je ze ok…ampak dejmo po pravno legalni poti….

ja sej to me “moti” hat samo za usa, potem pa da ke potreben pcr….spodaj pa slovenija z * in pise da so katerikoli hat ok…

zdej pa ????
Se popravljam, za Slo velja izjema, gre tudi s hitrim testom, ki ni starejši od 48 ur.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.414
-8.415
113
Hrvat je tat :evil: Dejstvo, ki se vedno znova potrjuje
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.770
1.684
113
Tako, kot sem predvideval pred tremi meseci, za kar je potrebno le ščepec psihologije množic, rekordi iz avgusta 2019 in prej - PADAJO!

Prepričan sem, da ŠE NIKOLI v zgodovini turizma na teh prostorih niso bili od meje (Rupa) avtomobili vse do Ilirske Bistrice. N I K O L I !

Ljudje (Slovenci, Nemci, Avstrijci, Čehi in drugi) si pač dajejo duška, ker pričakujejo že od začetka septembra že videne in znane 9-mesečne zapore, prepovedi in piz.da.rije.

Na Rupi sve rampe otvorene, kolona čak do Ilirske Bistrice!

Deda zadrži orgazem...hrvati so po lastnih navedbah na 75% obiska proti 2019. Torej tvoja psihologija množic nekak ne funkcionira. Ali govoriš samo o rekordnih kolonah?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Drugo leto bo pa jok ker nema turista.
Nič ne bo joka.
Prepričan sem, da bo najmanj 85%, če ne 90% "letošnjih" turistov zadovoljnih z dopustom.
In če jih drugo leto ne bo prišlo 10%, jih bo pa na novo prišlo 15%. In bodo imeli spet VEČ obiska, kot recimo letos...

Poleg tega smo mnogi starejši ljudje taki, da NE želimo raziskovati, celo tvegati...

Če smo z destinacijo približno zadovoljni, gremo tja leto za letom.
Naj poiščem kakšen intervju, kjer nemški, ali avstrijski pari povedo, da hodijo na eno in isto destinacijo že 25, 30 let?

In 100.000+ slovenskih počitniških hišic, kar pomeni vsako leto najmanj 300.000 dodatnih slovenskih turistov na Hrvaškem, tudi niso mačje solze in tudi ta številka potrjuje, da nekateri turisti nimajo mravljincev v riti, ampak so leto za letom zadovoljni z isto destinacijo, z isto plažo, z istim pekom, z istim natakarjem...

Prateći trendove s pojedinih tržišta, sa zadovoljstvom možemo zaključiti da na Krku i nadalje među gostima prevladavaju Nijemci koji su zastupljeni s 26,37 posto u ukupnom broju noćenja, a ostvarili su ukupno 49,7 tisuća dolazaka – 6 posto više no lani. Slijede Slovenci s učešćem od skoro 16 posto i 30,6 tisuća posjeta, odnosno i 202,7 tisuća noćenja, rezultatom koji je za 24 posto bolji no lani. :nazdravje:

Rovinj je apsolutni rekorder turizma, jučer imao bolje rezultate nego rekordne 2019.

https://www.index.hr/vijesti/clanak...lje-rezultate-nego-rekordne-2019/2295929.aspx
 
Nazadnje urejeno:

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Vrnil se nazaj iz Pakoštana v četrtek. Na meji pred mano nobeden. Hrvaški policist je samo pogledal sliko v Pasaportu, Slovenski pa samo pomahal z roko.
Še slika iz kampa Kozarica.

Izjemno pamentno, da si zarad ene povprecne riti v tangicah dal na net sliko 5ih otrok skupaj z lokacijo. Starsi so ti to zihr pustil ane?
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

matej_

Guru
25. okt 2007
2.054
598
113
zakaj?
na glavni dopust hodim od malega ze 36let ( z rahlimi prekinitvami) v isto vas na otoku. prej v kamp, zdej v apartma.
vsem nam pase ta pocasnost, brez stresa, brez guzve, se pravi prav v izi je zivljenje na otoku.
in za dopust nam prav pase to.
smo bli ze tudi drugje pa se vsako leto vracamo na isto mesto nazaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: johannes

Steve

Guru
13. avg 2007
9.770
1.684
113
zakaj?
na glavni dopust hodim od malega ze 36let ( z rahlimi prekinitvami) v isto vas na otoku. prej v kamp, zdej v apartma.
vsem nam pase ta pocasnost, brez stresa, brez guzve, se pravi prav v izi je zivljenje na otoku.
in za dopust nam prav pase to.
smo bli ze tudi drugje pa se vsako leto vracamo na isto mesto nazaj.
Saj ni nič narobe, ampak ravno taki ste ponavadi najbolj glasni kako je hrvaška obala res najlepša na svetu :) ne leti direkt na tebe
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
zakaj?
na glavni dopust hodim od malega ze 36let ( z rahlimi prekinitvami) v isto vas na otoku. prej v kamp, zdej v apartma.
vsem nam pase ta pocasnost, brez stresa, brez guzve, se pravi prav v izi je zivljenje na otoku.
in za dopust nam prav pase to.
smo bli ze tudi drugje pa se vsako leto vracamo na isto mesto nazaj.
Eni, ki živijo cele dneve z prsti v vtičnici (andrenalin, erekcije zaradi vzburjenja ob spoznavanju "novega") dejansko ne uspejo razumeti drugih, ki jim ni do takih "vzburjenj".

Umiriti živce na dopustu pač NE POMENI biti ves čas napaljen, v pričakovanju nečesa. Samo, "da dogaja" stil...

Fino bi bilo, če bi nekateri KONČNO doumeli, da so na svetu tudi popolnoma drugačni ljudje z drugačnimi željami...
In če bi doumeli, da taki niso samo starčki, temveč se takih najde tudi med mladimi, ki zavračajo mnogo tega, kar počne večina ljudi (poso, kuća, odmor, žur).

Nikjer namreč ne piše, da je tisto, kar počne nerazmišljajoča, do konca zmanipulirana večina - prav... :poreden: