Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Evo, danes prispel v Dalmacijo, hebat ga, je blo treba pohitet, preden spet zaprejo. :cool: Na meji je policajka, v eni roki šalca kofeta, med pregledovanjem reklam spotoma še ošvrknila s pogledom najine osebne in pomignila, naj se speljeva naprej...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.923
1.089
113
www.adriamedia.si
zakaj enostavno ne zaprejo meje z hrvaško? slovenec ki se vrača iz hrvaške 14 dni karantene, za vse druge južna meja zaprta. transport pa normalno teče čez južno mejo in je zdeva rešena.
bolje to, kot pa da nas avstrijci zaprejo.
nimajo jajc tega naret?
Ni potrebe. Dovolj bi bilo hrvatom namignit, da če oni ne zaprejo meje z bosno in srbijo, bomo mi z njimi. Bi se verjetno hitro streznili in zaprli. Drugače tvegajo še tisto malo turistov, kar jih imajo.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
oni so pametni in lepo zaražene pustijo čez v slo, da potem tukaj tile počakajo 14 dni, zakaj bi se oni z obolelimi jebali... itak pa da prekrivajo zaražene, saj vedo kaj pomenijo številke za njihov turizem.
če se ne bo južna meja čisto neprodušno zaprla, bomo zopet naslednje tri mesece lepo sedeli doma v svoji občini, v trgovine hodili ob določenih urah, javnega prometa ne bo, fabrike bodo zaprte, brez maske pa še prdnit ne bomo smeli. skratka, super počitnice za otroke bodo in super dopusti.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Saj smo pri nas res malo znoreli in spuščali noter vse po spisku. Med drugim sta dva obolela prišla iz Rusije, eden iz Svedske, pa še iz ZDA in VB. To se pravi, da spustimo noter vse, kar se napopa na meji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ker sem dober :) :
SLO-A meja samo pomahal, A-D meja me je napizdil ker sem "priletel s 50 namesto 30, obe meji prazni!
D-DK meja čakali 3/4 ure pol pa sem pokazal rezervacijo za trajekt in odpeljal direkt mimo druge kontrole.
Neverjetno koliko nemških turistov sili na sever.
Zdaj se krcamo na trajekt.

Fajn se mejte!
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Ker sem dober :) :
SLO-A meja samo pomahal, A-D meja me je napizdil ker sem "priletel s 50 namesto 30, obe meji prazni!
D-DK meja čakali 3/4 ure pol pa sem pokazal rezervacijo za trajekt in odpeljal direkt mimo druge kontrole.
Neverjetno koliko nemških turistov sili na sever.
Zdaj se krcamo na trajekt.

Fajn se mejte!
Naužij se daljnega severa še zame. ;)
Upam, da te v obratni smeri ne čaka kakšen črn scenarj.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Mi smo že dol. Mobilna hiška relativno na samem v prvi vrsti. Se mi zdi še zelo prazno vse skup. Bomo vidli, kako bo od naslednjega vikenda dalje, ko se začnejo počitnice.

V Lidlu skoz po zvočniku naj držimo distanco in uporabljamo rokavice in razkužila. Maske smo po mojem imeli samo slovenci.

Na meji smo čakali kakih 15-20 min na hrvaški strani (obrežje). So meli 4 vrste odprte pa mogoče da nas je skupaj 60-80 avtov čakalo (pred korono bi bilo to 3 min).

Skenirali vse osebne, imeli so takoj podatke, ki sem jih predhodno vnesel v online obrazec. Imel sem občutek, da kar nekaj nemcev pred nami tega ni naredilo in so potem cariniki na licu mesta vpisovali in je zato trajalo še dlje...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.599
261
113
ja, sezona se res se ni zacela... ta vikend v crikvenici, precej buflov zaprtih, vecerne promenade s stanti ni...

letos bo bolj ma easy vse skupaj.... sploh nizja dalmacija pomoje bo milina za tiste ki so jim vsec bolj mirni dopusti...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Mi prav paše, da v Novalji ni folka iz Zrč. Pa se jadranska magistralka je skoraj cisto prazna. Milina.
Ce pa bo treba nazaj grede v karanteno, bom pa delal od doma, tako kot sem marca, aprila in maja.

Ce pa bi se meje zaprle, pa bi poletje najraje kar tukaj prebil, pa delal od doma od tukaj. Naselje je skoraj prazno, vreme pa 1A.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Mi smo že dol. Mobilna hiška relativno na samem v prvi vrsti. Se mi zdi še zelo prazno vse skup. Bomo vidli, kako bo od naslednjega vikenda dalje, ko se začnejo počitnice.

V Lidlu skoz po zvočniku naj držimo distanco in uporabljamo rokavice in razkužila. Maske smo po mojem imeli samo slovenci.

Na meji smo čakali kakih 15-20 min na hrvaški strani (obrežje). So meli 4 vrste odprte pa mogoče da nas je skupaj 60-80 avtov čakalo (pred korono bi bilo to 3 min).

Skenirali vse osebne, imeli so takoj podatke, ki sem jih predhodno vnesel v online obrazec. Imel sem občutek, da kar nekaj nemcev pred nami tega ni naredilo in so potem cariniki na licu mesta vpisovali in je zato trajalo še dlje...


Hej,

kje že dobim ta online obrazec?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Izgleda, da jim zdajle stran ne dela. Vpises v Google entercroatia.