Counter Strike Global Offensive aka GO

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Še en teden pa bo na voljo
smile-1.gif



cheer.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik matejm1994 pravi:
A to se jo lahko kupi preko PayPala?

Seveda. In od jutri dalje boš lahko že beto špilal, da bo lažje minil teden do uradnega izida cs:go
smile-1.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Kaj pa vem, zaenkrat me ne pritegne.
Pa sem veliko preigral 1.5 in 1.6
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Izboljšana grafika, kar nekaj novih orožij in zemljevidov.Mislim, da končno lahko igralca ubijeta drug drugega, tako da so to popravli pa še precej manjših popravkov.

Competitive and Casual modes
New Arsenal game mode, based on the popular Gun Game mod for Counter-Strike: Source. It has two variations; Arsenal: Demolition and Arsenal: Arms Race.
Bullet penetration through some walls, materials and objects.
New factions and changes to classic ones
Matchmaking system based on skill
Support for dedicated servers
Leaderboards
The money system has been reworked to better accommodate the weapon and equipment changes.
Model size as well as hitboxes slightly reduced.
Players have soft collision (can walk through each other) in Casual mode while in competitive mode, players have hard collision (are solid objects).
Cross-platform multiplayer between Microsoft Windows and Mac OS X. PlayStation 3 was previously said to be included, but later dropped.[4]
The hand models for Counter-Terrorists and Terrorists have been graphically updated and look different for each team.
The HUD, crosshair and buy VGUI has been updated.
The PlayStation 3 version supports the DualShock 3 controller, PlayStation Move or a USB keyboard/mouse, while the Xbox 360 version is limited to a controller.
Split-screen against and with a partner for the console versions has been confirmed by Chet Faliszek during Interviews.
Offline play with bots.
When dead, players will have the ability to assume the role of a bot if no other players are using it.
When a player throws a grenade, different radio messages will appear in the chatbox, such as:
"Fire in the hole!" for HE grenades.
"Flashbang out!" for Flashbangs.
"Smoke out!" for Smoke grenades.
"FireBomb on the way!" for Molotov cocktails and Incendiary grenades.
"Decoy out!" for Decoy grenades.


Ob taki ceni sploh ni za razmišljat, če ste že prej kaj špilali CS.Cs špilam že od v1.4, nato nekaj let v1.6, pred nekaj leti pa sem prešaltal na cs source.Its time for the next episode
smile-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Bral sem kaj pravijo uporabniki in se pritožujejo, češ da je špil prilagojen konzolam.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.211
680
113
Igram CS že od prve multiplayer verzije in nekako se mi 1.6. ni dopadla, saj balistika ni bila to kar je bila v predhodnikih. Danes inštaliram CS GO pa da vidmo, če je kej boljš. S konzolo se itak ne bo moglo igrat tko kot z miško, tko da upam, da nisi še bolj zaj.... igralnost.

lp
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
In?

Meni osebno je gibanje krogle ok, pa samo gibanje plejerjev.Se mi zdi podobno kot v css in ok.kak je blo v 1.6 in prej sem že pozabo.

Kar me res moti je, da ne moreta igralca ubit drug drugega. Sem upal, da so to zrihtali pa niso.
frown-1.gif


Pa rdečega merka ni
bonk.gif
Tudi v konzoli ne dela in mi ga ne nastavi, kljub rgb vrednostim...

Tolko zaenkrat.
 

pitastrudl

Pripravnik
13. jan 2014
40
0
6
Ljubljana
Obišči stran
še kdo igra? :D odkar je bila ta tema ustvarjena, je bil že krepko posodobljen. Uvedli so skine za orožja, lahko jih dobiš po končani igri(matchmaking) ali po končani igri na strežniku. Skine se lahko trejda, prodaja. Najbolj vredni so nožki(70-500€). Gameplay in mape so bile tudi dosti spremenjene, od relisa. Samo client je u pi***, z vsakim updejtom manj fpsjev...