cona 30 km/h in neverjetna nesreča

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
V tej nesreči sta bila udeleženi dve policijski civilni vozili.
Eno je na posnetku.
 
Nazadnje urejeno:

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
bonk.gif

ti avti, ki so razsuti, a so bli parkirani pred nesrečo?
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Tole sem včeraj videl očitno skoraj ob istem času kot je bil narejen posnetek.
Tudi meni ni šlo v glavo, kako so se lahko tile tako narinili na kup. Meni bodo pa težili, ko ga bom na avtocesti pičil 150 namesto 130...
stupid-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Nimam pojma, glih tok vem kot ti. Sem le zasledil na internetu in ker mi je lokacija poznana, se mi je zdelo vredno deliti z vami, ker ta nesreča je res čudna.

Sej mogoče je bila nesreča celo posneta z varnostno kamero, glede na to, da je na eni strani je policija, na drugi pa ameriško veleposlaništvo.

@predator, domnevam, da je srebrn avto policijski, ki je najbolj zmečkan (le zakaj
evil.gif
).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
hja, petka verjetno ni policijska, un karavan s trugo na strehi most probably tud ne tko da bo res najverjetneje un ta srebrn...
tongue-1.gif


dobr jih je nabil, me zanima če bo kdo kej odgovarjal za tole.... (itaq da ne bo, v končni fazi bojo pa še radar postavl tja ker tm folk kao nori)
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Ok no, da ne bo dileme....voznik srebrnega je bil avstrijski državljan in je nabasal vse ostale.
Potek nesreče pa ko dobim kaj na mizo
smile-1.gif


p.s. kaj pa če je glih petka policijska
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Gledam posnetek in se še vedno čudim.

Recimo, da je srebrni vozil z neprilagojeno hitrostjo, se zaletel v rdečega, nato ga je odbilo proti belemu in se je kar zaril pod njega. Potem je tukaj tudi petka, tako da sta bila lahko beli nissan in petka parkirana ob cesti, ampak sila pri trku je bila enostavno tako močna, da ko se je srebrni zaril pod belega, se je sprednji konec belega zakajlal pod petko.

grin1.gif



No, mogoče kdo ve ali katere izmed večih kamer snemajo križišče?
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
ja sam tuki se ne vidi siva pikasojka ki je bila po celem desnem boku podrsana na drugi strani ceste parkirana.. ob semaforju..
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Mah tole policaji ne bojo nikol pogruntal. Zihr bo objava, da nej očividci pokličejo 113.
grin1.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
ksz

citiram:

evo tole je komentar mojega moža, ki je bil eden izmed udeležencev v tej nesreči

Dobro jutro, ki se je začelo precej slabo(ampak tudi srečo smo imeli). Ko smo se (4) peljali v službo smo v križišču Prešernove in Šubičeve doživeli spektakularno prometno nesrečo.Uničenih 6 avtov in en kombi. Iz smeri Prešernove proti križišču s Šubičevo je po nasprotnem voznem pasu z precejšno hitrostjo pripeljal voznik OA z avstriskimi tablicami, ki nas je z prednjim delom vozila zadel v prednji levi del odbijača(mi smo bili v danem trenutku zavijali na Prešernovo cesto), v križišču je zadel v desno boæno stran vozinico z KR registrsko oznako, ter še eno vozilo. Voznika z avstrisko reg. tablico je nato zaneslo na desno stran v parkirana vozila gledano proti Ameriške ambasade. Sunek oz. trk ob parkirana vouzila je bil tako siloviz da je R5 dvignilo v zrak in je prsitala na boku. Voznik z vozilom se je ustavil šele ko je zadel terensko vozilo ki je bilo parkirano pred R5. Poškodovano pa je bilo še vozilo, ki je bilo parkirano pred terenskim vozilom. Voznik je zadobil po moji oceni lahke telesne poškodbe(udarec v glavo-krvavitve in odrgnine na komolcu in nogah). Njegova prva izjava ko je z pomočjo stopil iz vozila mudilo se mi je v “Crkvo”. Voznica vozila z KR registrsko tablico je bila tako v šoku, da ni vedela kaj se je zgodilo. Avto pa je odbilo na zelenico oz. pločnik na nasprotni strani.

Mi voznik kombija in trije sopotniki smo po prvih ugotovitvah dobro. Bilo je kot v kaskaderskem filmu.