City Navigator Europe NTU 2018.30

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Potegni kompletno NTU iz saj veš kje...
smile-1.gif


Potem priklopi garmina na PC....

Pojdi na popotnikov blogspot in si ga 3x dobro preberi
smile-1.gif


Potem pojdi v skriti menu (kako postane viden popotnik blogspot) \system

Poglej v podmapah vse datoteke.... Primerjaj z tistim kar si potegnu iz sej vemo kjeeee
smile-1.gif


Na levi staro pobrišeš in iz desne takoj C/P nazaj novo.... Pa ker bo novejše bo vse namesto naprimer 30DA70.jcv---->30DA80.jcv
smile-1.gif
tako boš vedel tudi kater jcv je pravi za tvoj nuvi....

Kar na desni ostane viška in ne veš kam Ftaknit... Je odveč in ni za tvoj model garmina in si brezveze dol vleku
smile-1.gif


Upam da sm bil zadost kmet?
smile-1.gif


Sas
cheer.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Leon2007 pravi:
Saj vidiš katere maš zdej gor in tiste zamenjaš. Drugač pa mislim da rabiš JCV G2S in ASR.

To mislim ja... Ker na nuviju je še kar nekaj map in filov, pa me zanima kaj je tisto kar treba menjati, da nekako paše obvezno zraven kart.

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

nek blog so ti omenili, a ne, tam piše, kaj so pritikline...ki jih itak ne rabiš pri normalnem navigiranju...
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
A lahko jaz postavim eno vprašanje ?

Æe imaš nuvija z LMT oznako in ga priklopis na Garmin Expres, a pol GE ne opravi svojega dela sam?
Hvala za odgovore.
 

TKJJ

Pripravnik
28. nov 2009
316
0
16
Maribor
Kaj je garmin prenehal z posodabljanjem kart? Sedaj bi pa že bil čas, da dobimo kaj posodobitev, posebej mi, ki potrebujemo NT karte
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
417
4
18
Ljubljana
Kolegu sem posodil navigacijo Garmin 3790 z Lifetime posodobitvami pa mi je rekel, da je v IT delovalo brez problema v SI pa ne, mogoče kaj moti, da imam vklopljeno istočasno tako Western Europe karto kot tudi karto celotne EU........
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Ce imas North & South EU nima veze ker se nic ne podvaja...

Sprijazni se...nekateri imajo pac težave s problemi pri teh navigacijah...sam sem se po tujini "zgubil" 2x...pa se to sta bile mediteranski državi kjer jim updatei karte oz stanja na cesti nic ne pomenijo...drugi pa še do lokalnega bifeja ne znajo pridt pa ce jim 5navigacij na šipo napopaš :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Dopuščam edino 2varjanti...
1) al se je vozil po kakem kanjonu...ozki soteski pa da je zato izgubil signal za par sekund
2) ma sonce zopet kake izbruhe kot 2-3leta nazaj kar potem zeza satelite v orbiti...