City Navigator Europe NTU 2018.30

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
@gr69
Sem na napravi preimenoval mapov gmapprom.omg. Sedaj pa oni dve (south/north) na sd kartici normalno prikaže in ju lahko vklapljam izklapljam in normalno navigira .

Kako bi sedaj naj preimenoval karti na sd kartici ,da se nebi steple med sabo ? Ker pri verziji 2017.20 je vse delovalo brez problema.
Na napravi je bilo normalno centralna kot gmapprom ,na kartici pa celotna kot gmapsupp in gmapsup1 .

Ampak sedaj pa tako poimenovanje ne deluje.

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

North.img, south.img

J. te ce mapa ki se podvaja in ker he default gmapprom je pred isto iz kartice, 2x ne mireš iste mape met...

Zbriši ce, kaj he fora...
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
North.img, south.img

J. te ce mapa ki se podvaja in ker he default gmapprom je pred isto iz kartice, 2x ne mireš iste mape met...

Zbriši ce, kaj he fora...

Zakaj je pa pri verziji 2017.20 vse normalno špilalo ?

V meniju sem pač odkljukal CE ali pa NORTH/SOUTH .

Fore ni.Tista CE je pač original.

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ker sta bila različna idja...ali pa si ukradel NT verzijo, ki ima drug id

Ce je original ja...drugače dela od ukradene, nimaš slabe vesti...

 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Kaj je pa to ?
Sem dal sd kartico ven ,in na napravi preimenoval iz gmapprom.omg nazaj v gmapprom.img , sedaj pa ni nobene karte vidne v meniju na garminu ??
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
To pa nisem našel zakaj original mape na napravi ni v meniju moji zemljevidi ?
Izginila je pa sedaj po preimenovanju nazaj v .img ?

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Moj nasvet:

pobriši original mapo s pritiklinami iz naprave (ker je ne rabiš)

na kartico naložiš zadnjo verzijo celotne Evrope s pritiklinami, ki delujejo na tvoji napravi

in ne bo nobenih težav...razen če si jih boš še sam naprej delal z neumnimi vprašanji
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Ne tolk z vprašanji ampak z nepotrebnimi postopki/kombinacijami/varijacijami
cry12bpy.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Moj nasvet:

pobriši original mapo s pritiklinami iz naprave (ker je ne rabiš)

na kartico naložiš zadnjo verzijo celotne Evrope s pritiklinami, ki delujejo na tvoji napravi

in ne bo nobenih težav...razen če si jih boš še sam naprej delal z neumnimi vprašanji

V redu,,

Včasih so dejali pa ravno obratno ...Pametni sprašuje in piše...

Zanima me še ,kaj natanko misliš s tistimi "pritiklinami" ki naj jih kopiram skupaj s kartno na sd ??
Sedaj sem kopiral samo dve img datoteki.

Je pa nuvi 2517.

Hvala.lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

pritikline so tukaj opisane, očitno nisi preletel, takoj za razlago poimenovanja img datotek (ASR, JCV...daj si preberi no)
http://popotnik-gps.blogspot.si/

Razumem, da je težko, ko je vse novo in nerazumljivo, a daj si vsaj preberi malo na blogu od popotnika.

p.s.
katere pritikline pa podpira tvoj nuvi pa si poglej kar na napravi in sicer po mapah (jcv,sid,asr...kar pač najdeš)
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Dobro ..
Ampak a moram te file JCV ..... kopirati od north/south mape na sd kartico ,ali veljajo te datoteke ki so že itak na sami napravi od central verzije ?

Hvala.lp
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
Vsaka karta ima svoje file, ki jim pripadajo. JCV in ostali file od katerekolih drugih izpeljank ne pašejo skupaj.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Aha..hvala mi je kanilo ja...

Mora pa biti nameščeno na istem nosuilcu vse skupaj. ? Se pravi ne gre , da bi bile na napravi JCV in podobne datoteke ,na sd kartici pa samo obe .img datoteki ?

A potem na sami napravi se pobrišejo te datoteke in gre vse na sd kartico ?

Katere mape pa je nujno prenesti zraven mape ? JCV ,ASR,SID SQlite...???

Hvala.lp
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.384
113
Lahko maš poljubne kombinacije med garminom in SD kartico....samo da imaš dovolj prostora in pa obvezno da ne podvajaš podatkov ker potem je samo sr...
wink-1.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Razumem... Ni mi pa še jasno katere datoteke je nujno potrebno prenesti, menjati ob novih kartah.

Sedaj imam original centralno evropo. To karto pobrišem ,in dam na sd celotno evropo.

A katere mape moram obvezno potem še pobrisati na sami napravi in jih nadomestiti z novimi od karte celotne evrope ??

Hvala.lp