City COCO

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
dobim najšfognejšega - in tega kar je na sliki? pa še brez papirjev za eko popust?!!
Jaz bi vzel dva če garantirajo da ga brez problema registriram - in naredim z enim polnjenjem min 25 km v eno stran z minimalnim naklonom(recimo iz Lj do Loke ali Kr ali Kamnika ali do Litije in nazaj, za LJ Turjak ali na vrh Vrhnišlega klanca je verjeten prešfoh) Kaj je treba naredit da povečaš brzino iz 45 na 65?


Poglej na slikah je z litkami za to ceno bo v fabriki na kitajskem z železnimi platišči itd., kaj bi ti rad, da ti garantirajo, njih ne zanima, to je tvoj riziko in na tebi, da urediš, mimogrede pogoj za subvencijo je tudi registracija , za katero pa je potrebna homologacija, za njo pa jasno certifikati EU, ki jih morajo imeti.

Oni niti servisa tu nimajo, če kaj odleti pa to po slikah nekako dokažeš, ti pač pošljejo del.....

Za to, kar bi pa ti rad, se pa obrni na take, ki pri nas uvažajo to, cena bo jasno višja, vendar ti oni to vse uredijo in po dogovoru še garantirajo, kar ti želiš, samo cena jasno ne bo taka....... Kaj je treba narediti da povečaš brzino, kupiš pač takega, ki ima, take lastnosti, kot bi ti rad in je tako tudi certificiran in ni potem nobenih problemov.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Nevem....jaz sem na 12" kolesih z odprto Runnerco naredil 24.000km z enim padcem vmes.... Gre pa cca ~90km/h....

Ampak ja....včasih (15-20let nazaj) smo bili zgleda ljudje dost bolj trdoživi....pa tudi sončkov še takrat niso poznali....tko da se ni nobenega zavijalo v vato preveč
Komentar se je nanašal na skiroje, ne City Coco ;).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Pa je kdo tukaj, ki je ta skuter že vozil, ali pa ga celo ima?
Ker video se posname z izkušenim uporabnikom, če je treba tudi večkrat. kako pa je v praksi?
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Ko je Matofil povedal, da ni servisa v Slo in da imaš cele zbrke s Kitajsko, če ti kaj odpove, me je vse minilo. In če se mi kaj zjebe...a bom čakal 2 meseca na rezervni kos...ma ni šans. :nigladek:
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ja realno 14 dni, pošljejo po DHL, so pa deli za dobiti, jih , kar nekaj prodaja te zadeve in ima dele pri nas in okoli nas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Takele električne skirce izposojajo v čateških toplicah, če bi kdo probal... Nisem pa siguren, če so iste firme. So pa precej "čoperske".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
No meni so javili, da je kontejner na Nizozemskem, sedaj pa bo šel počasi proti meni, mi ga DPD pripelje do vrat .
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Javi pol ko cuker dol poližeš :) na začetku bo tak super ko bo še vse sladko :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Ja moram povedati, da sem že toliko polen dobil od žene pod noge, ker bi svojega 5 letnika kam z sabo vzel, pa ne na ceste, kjer je nevarno, tako malo za po cruzat na okoli, pa ne vem, če bo šlo............, bom videl, kaj in kako, sicer bo šel pa dalje ...... nekomu, ki se mu ne bo treba zafrkavati z uvozom pa čakati......
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Evo kokič prišel samo mene žal ni sem na dopustu, bo pa malo čakal.......
 

Priponke

  • 20190726_161327kokic.jpg
    20190726_161327kokic.jpg
    2 MB · Ogledi: 382

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
No kokič danes sestavljen rabim še en ultra velik imbus, da nekaj zategnem. Sem se peljal kak km ali dva, ja , kaj naj rečem imam celo A kategorijo pa , kaj več , kot BT50, še nisem vozil, no po 25 letih spet na scooter ali kokiča, ja sem se kar malo ogroženega počutil.......

Sicer pa za montažo rabiš 10 minut, balanca, + gornji del vilic + bočne tačke za zadnjega + naslon na zadnjem sedežu, to je vse.......

Vse delovalo po pričakovanjih, zavore na začetku zelo slabo prijele ( 2 x disk) , ko so se po 500m vsaj malo nastavile je bilo že zelo dobro.....

Luč je led sveti zelo dobro vendar ni dolga kratka, samo ena , hupa kar opasna, takole na prvi test motor malo kao zapoka, misliš, da nekaj malega drsa, pa potem vidiš, da ne, da je to zvok motorja, glede na tišino, bi skoraj rabil nek hrup generator, ker sicer bo, ko z skircami, ko zbijejo koga, ki ne pričakuje, pa še sebe sesuješ.

V glavnem prvi vtisi odlični, moram pa počasi, ker zelo zelo dolgo nisem bil na motorju in že 9 let ne na kolesu......

Mi sicer marsi kaj ni jasno, tako, da če ima kdo, kaj podobnega me zanima....., npr . kako se disk zavore vzdržuje , ker je vse na hidravliko, ali je sploh, kaj treba, zadnji amortizerji so taki z nekimi dodatki, kaj je to, zdi se, da so nastavljivi.......
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Disk zavor ne rabis vzdrzevat, ker predvidevam, da ne bos potoval s tem...
Probaj se nekoga nalozit zadaj...zeno recimo, pa pejta v kak klanec. Me zanima, kako to vlece.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Tu ni vzdrževanja. Vozis dokler dela pol pa stran vržeš. Delov itak ni.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Deli so prav vsi , pa za bagatelo, tudi po EU ima več dilerjev dele, samo so cene manj prijazne, kot pri kitajcih.

So mi pozabili BT dodati, pa alarm pa gps, pa žmigavce , pa bom moral sam dodati, bodo poslali.

Kot zanimivost sem se sam spraševal, kako take zavore vzdržuješ, no sam ne bom veliko vozil in zanimivo v katalogu delov, kar ti pošljejo v 1 dnevu, do sem pride ali v 5 dneh hitra pošta ali ca 14 dni navadna pošta zanimive cene npr: kpl. zavoren sistem nov, sprednja ročka, vse napolnjeno z oljem, čeljusti spredaj zadaj , z ploščicami in še sprednji in zadnji disk 40 usd , samo vse zavorne ploščice 6 usd, prikazovalnik števec retro ali modern 10 usd , blatniki vedno oba 25 usd + barvanje metalik + 5 usd ali zastava angleška ali kaj takega +15 usd ali po želji piše do +50 usd ......

Skratka, kako popravljaš če odpove hidravlika bremz, soloh ne popravljaš pri teh cenah samo zamenjaš in konec....... jasno na cene gre še stroški pošiljanja.

Tako, da ..... glede na to, da so vsi dokaj podobni in je teh firm ene 10 tam, menim, da večinoma vsi sestavljajo iz istih velikoserijskih delov, delajo pa vsak nek svoj okvir itd.

Glede obtežbe Cash verjemi, da sem sam zelo xxl in že blizu max. zmogljivosti, pa je to tako robustno narejeno, da po mojem, tudi če to še krepko presežeš ne bi bilo problema, skratka , ko se sam težko kategornik gor usedem, deluje stabilno, da sem bil še sam začuden. Glede na to kako vleče menim, da ne bi bil problem klanec, bom pa še stestiral, ja so pa motorji od 1000 w pa do 4000 w , je pa zanimivo, dodaš gas do daske, pa en poznan ima enega zelo močnega in če ne pazi ga hoče dvigniti, no ta pa ima neko regulacijo in ni za bati, da bi preveč gasa dodal.

Bom dodal slike ....................... v par dneh .....pa še malo bolj stestiram zadevo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in Cash