China GPS

I

Izbrisan uporabnik 474

Jaz sem dobil odločbo carine, da le ne predložim CE certifikata, da zadeve ne morejo sprostit na trg EU in da gre na uničenje. Na moje prošnje o vrnitvi pošiljatelju na moje stroške pa nisem več dobil odgovora... Ni pa šlo za poanredek, pač "klasični" 5" china GPS
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Kako si kaj zadovoljen s to napravo GPS ? kaj si naložu gor ?Je dokaj točna na delo ,prikazovanje ,usmerjanje ,izračuni ,itd.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
To, kar sprašuješ, nima nobene veze z napravo, ampak z sistemom, ki ga naložiš. Primo dela super, naložil cel komplet NQ zemljevidov in špila. Preizkusil sem še Navigona in Garmina. Dela, zakaj nebi. Saj ni nič drugače od Wayteqa, razen v ceni, ki je vsaj polovico manjša.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.322
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kaj noben ni prebral prvega posta? Kaj še dodati???
bonk.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.322
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mene samo še zanima, če dela TMC in kolko ima dejansko RAM-a. Sem gledal ne DX-u da ima večina v tem cenovnem rangu le 64 MB. To sta 2 ključna parametra, ki bosta v kratkem imela vse večji pomen - vse bolj zahtevni grafični vmesniki, ki žrejo resource in pa dejanska uporabnost TMC-ja se počasi izboljšuje tudi pri nas in mogoče bo celo kdaj uporaben...
wink-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
To, kar sprašuješ, nima nobene veze z napravo, ampak z sistemom, ki ga naložiš. Primo dela super, naložil cel komplet NQ zemljevidov in špila. Preizkusil sem še Navigona in Garmina. Dela, zakaj nebi. Saj ni nič drugače od Wayteqa, razen v ceni, ki je vsaj polovico manjša.

Bi lahko dobil po ZS link do trgovine s tem materialom? Hardware imam isti kot ti.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.322
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ugodno, le da je v malo slabšem rangu strojne opreme kot WayteQ, a to na kvaliteto same navigacije in programske opreme po mojem nima bistvenega vpliva.

pa dajmo recimo tole na vago z modelom WayteQ x950HD:

- cena: 69 EUR+ stroški carine (recimo 10 eur) WayteQ: 87 EUR
- GPS sprejemnik SiRF Atlas-IV ,WayteQ ima SiRF Atlas V
- CPU: ARM2 500MHz, WayteQ ima Dvojedrni 500MHz ARM11
- 128 MB RAM-a (imata oba)
- 4GB prostora na flash disku (imata oba )
- TMC opcija - ni znano , WayteQ - DA
- dodatna oprema: polnilec 220 (US plug!!), WayteQ - brez
- garancija: NE, WayteQ: 2 leti
- ROM/FW backup/nadgradnja: NE, WayteQ: DA
- riziko zavrnitve na carini: DA (nima oznake CE), WayteQ: 100% dobava če je na zalogi (razen višje sile)

write.gif
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Et tu Brutus (Janch).
10.gif



PS. Pa sem le izvedel ali se splača ali ne. Janch hvala.
aplauz.gif
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Jaz sem dobil odločbo carine, da le ne predložim CE certifikata, da zadeve ne morejo sprostit na trg EU in da gre na uničenje. Na moje prošnje o vrnitvi pošiljatelju na moje stroške pa nisem več dobil odgovora... Ni pa šlo za poanredek, pač "klasični" 5" china GPS

Jaz sem si tole spravil in ko bodo težili jim bom priložil
wink-1.gif


EDIT: Link do original teme: http://slo-tech.com/forum/t276516/p3234593#p3234593
1294285-carina.jpg
 

Priponke

  • 1294285-carina.jpg
    1294285-carina.jpg
    29,7 KB · Ogledi: 249
Nazadnje urejeno:

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Torej če je za osebno rabo, sploh ne rabi imeti CE oznake. Zakaj [censored] potem skos težijo s tem, če vidijo da človek naroči npr. eno napravco za 30-40$ in mu težijo ravno zaradi CE oznake. Semizdi da je bil primer pred pol leta, ko je bil nek grelnik za 20€ za spajkat, pa so ga dali na uničenje ker ni imel CE oznake. Pa so napisali da gre za osebno rabo, prav tako je bil naročen samo en kos...

kr neki