Cerkvene zadeve

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Slednjega imam zaradi prevelike produkcije govna na ignore.

Se pa vidi, da imajo svečkarji "radi" otroke predvsem za doseganje svojih namenov.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Verjetno vnukov. Ker na slikah so drugače same stare babe:

protest_shod_podpora_tadej_strehovec_sojenje_24_kul_sodisce_ljubljana_shod_10_oktober_MSL_9.jpg
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
V tej družbi se najde marsikdo, ki ga muči παιδόφιλία, ostali so pa že na pogled zblojene ovce..:rolleyes:
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.019
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Nad tem se nihče ne pritužuje.

Evropska Sodoma in Gomora: V Bruslju je septembra potekal 4. Sejem otrok, na katerem homoseksualni pari kupujejo novorojenčke od nadomestnih mater



V Bruslju je letos 22. in 23. Septembra potekal 4. Sejem otrok pod pokroviteljstvom organizacije »Men having babies«, poroča hop.com.hr. Sejem ima točno določen cilj: omogočiti homoseksualnim parom priti do otroka prek nadomestnih mater.



V dvoranah in sobah luksuznega hotela Hilton v Bruslju je mrgolelo bogatih moških, ki so prelistavali kataloge, natisnjene na "gloss" papirju. Ogledovali so si fotografije otrok, ki se na tak način prodajajo, in žensk, ki bodo nosile »njihove« bodoče otroke – tako imenovane nadomestne matere, ki so pripravljene z gejevskimi pari podpisati pogodbo, s katero se bodo po porodu za določeno plačilo odrekle otroku.
Homoseksualni pari na tem sejmu pregledujejo ponudbe, cene za pridobitev novorojenčka so glede na »kvaliteto« različne. Najnižja cena je 95.000 dolarjev (lani je bila 60.000), najvišja pa je 160.000 dolarjev.
Tako imenovani »all inclusive« paketi vsebujejo vse usluge: psihološko podporo, pravno pomoč, zagotovitev spolnih celic, jajčeca in če je potrebno, sperme, ureditev kontaktov z nadomestno materjo in rezervacija letov in hotelov v državah, kjer bodo posamezne nadomestne matere rodile itd.
Neverjetno grozno, a resnično! Te trgovine z otroki nihče niti ne poskuša skrivati, z njo se ukvarjajo ljudje v smokingih in denarnicami v rokah, ki odkrito ignorirajo evropsko zakonodajo in izkoriščajo luknje v njej. Evropski parlament je leta 2015 obsodil dajanje maternic v najem oz. nadomestno materinstvo kot obliko zlorabe žensk in ženskega telesa. Zakaj se torej niti eden evropski poslanec ne spregovori in se ne upre zaradi takšnih gnusnih akcij, se sprašujejo na hop.com.hr - in tako se sprašujemo tudi mi na Demokraciji.
Zakaj jih (poslance, op.pr.) plačujemo?
In kar je pri tem najbolj grozno, je vprašanje, kako hitro bodo to trgovino preusmerili na že rojene otroke in očitno ne manjka veliko, ko taka trgovina z otroki ne bo več obravnavana kot kriminalno dejanje in bo vse podrejeno zadovoljevanju bolnih potreb sprevržencev, ki se nad otroki pozneje tudi izživljajo?!
Fuj, Evropa, nekoč si bila zibelka civilizacije, zdaj pa si se spremenila v smetišče izmečkov, ki plačujejo, da te lahko zastrupljajo s svojim smrdljivim zadahom!

Beri TUKAJ.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Nad tem se nihče ne pritužuje.

Evropska Sodoma in Gomora: V Bruslju je septembra potekal 4. Sejem otrok, na katerem homoseksualni pari kupujejo novorojenčke od nadomestnih mater



V Bruslju je letos 22. in 23. Septembra potekal 4. Sejem otrok pod pokroviteljstvom organizacije »Men having babies«, poroča hop.com.hr. Sejem ima točno določen cilj: omogočiti homoseksualnim parom priti do otroka prek nadomestnih mater.



V dvoranah in sobah luksuznega hotela Hilton v Bruslju je mrgolelo bogatih moških, ki so prelistavali kataloge, natisnjene na "gloss" papirju. Ogledovali so si fotografije otrok, ki se na tak način prodajajo, in žensk, ki bodo nosile »njihove« bodoče otroke – tako imenovane nadomestne matere, ki so pripravljene z gejevskimi pari podpisati pogodbo, s katero se bodo po porodu za določeno plačilo odrekle otroku.
Homoseksualni pari na tem sejmu pregledujejo ponudbe, cene za pridobitev novorojenčka so glede na »kvaliteto« različne. Najnižja cena je 95.000 dolarjev (lani je bila 60.000), najvišja pa je 160.000 dolarjev.
Tako imenovani »all inclusive« paketi vsebujejo vse usluge: psihološko podporo, pravno pomoč, zagotovitev spolnih celic, jajčeca in če je potrebno, sperme, ureditev kontaktov z nadomestno materjo in rezervacija letov in hotelov v državah, kjer bodo posamezne nadomestne matere rodile itd.
Neverjetno grozno, a resnično! Te trgovine z otroki nihče niti ne poskuša skrivati, z njo se ukvarjajo ljudje v smokingih in denarnicami v rokah, ki odkrito ignorirajo evropsko zakonodajo in izkoriščajo luknje v njej. Evropski parlament je leta 2015 obsodil dajanje maternic v najem oz. nadomestno materinstvo kot obliko zlorabe žensk in ženskega telesa. Zakaj se torej niti eden evropski poslanec ne spregovori in se ne upre zaradi takšnih gnusnih akcij, se sprašujejo na hop.com.hr - in tako se sprašujemo tudi mi na Demokraciji.
Zakaj jih (poslance, op.pr.) plačujemo?
In kar je pri tem najbolj grozno, je vprašanje, kako hitro bodo to trgovino preusmerili na že rojene otroke in očitno ne manjka veliko, ko taka trgovina z otroki ne bo več obravnavana kot kriminalno dejanje in bo vse podrejeno zadovoljevanju bolnih potreb sprevržencev, ki se nad otroki pozneje tudi izživljajo?!
Fuj, Evropa, nekoč si bila zibelka civilizacije, zdaj pa si se spremenila v smetišče izmečkov, ki plačujejo, da te lahko zastrupljajo s svojim smrdljivim zadahom!

Beri TUKAJ.
Pedri so v glavnem pedofili.
https://www.casnik.si/je-razkritje-homoseksualne-mafije-marijina-zmaga/
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nič ni to sovražni govor, je pa definitivno dokaz, da je 123 tepec.
Če ne razlikuje pedra od pedofila - pomeni da mu manjka osnovna šola! :eek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson
I

Izbrisan uporabnik #15304

Nič ni to sovražni govor, je pa definitivno dokaz, da je 123 tepec.
Če ne razlikuje pedra od pedofila - pomeni da mu manjka osnovna šola! :eek:
Res je da ni ravno razgledan, ampak to kar počne, je širjenje nestrpnosti do določene skupine ljudi. Menda ja ne verjameš, da ne razume?
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Prišel je papež Frančišek in zgodba je dobivala dodatne pospeške. Tako je bil denimo kardinal Daneels eden glavnih arhitektov zadnjega konklava kljub zgodbi o prikrivanju škandalov. Potem, ko so v visokega vatikanskega uradnika Ricca našli ujetega v dvigalu z moškim prostitutom, je bil papežev odgovor: ‘Kdo sem jaz, da bi sodil.’ Nato smo zvedeli za homoseksualne orgije, podprte z mamili v stanovanju prefekta v samem srcu Rima, a se ni zgodilo nič kaj pretresljivega.

Od safe sex do same sex
Seveda smo poslušali, kako Cerkev joka z žrtvami pedofilskih škandalov, pri čemer se je redno pozabilo povedati, da je 80 % žrtev mladih fantov in da gre v resnici za homoseksualni škandal. Hkrati smo v obeh sinodah o družinah morali poslušati, kako moramo v svoji sredi toplo sprejeti ljudi, ki pač živijo v skladu s svojo ‘od Boga dano naravo’ s tem ko prakticirajo homoseksualno spolnost. Da je temu tako, dokazuje srečanje družin v Dublinu, na katerem bo v teh dneh osrednji govornik jezuitski pater James Martin iz New Yorka, ki odprto zagovarja gradnjo mostov med t. i. LGBT skupnostjo in Cerkvijo, pri čemer bi naj slednja opustila svoj nevljudni jezik o homoseksualnosti kot o neurejenem nagnjenju v bolj prijazno govorico, da gre v resnici za drugačno usmeritev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Levaki vsakodnevno nabijate da so župniki pedofili, ko se pa izkaže da so taisti pedofili pedri jih pa začnete ščititi na vse pretege. Ta vaša norost je popolnoma blazna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new
I

Izbrisan uporabnik #9334

Levaki vsakodnevno nabijate da so župniki pedofili, ko se pa izkaže da so taisti pedofili pedri jih pa začnete ščititi na vse pretege. Ta vaša norost je popolnoma blazna.

Aha :p , torej če si ga z levo ročico šibaš, si pedofil, .. pa še peder povrhu! :aplauz::aplauz:. Bravo! :valjamse::valjamse:
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Ti pa že fajn brodiš po mlaki sovražnega govora.
Modi?!
dej Mica ne blodi in ne prirejaj dejstev v svojih možganih po svojih hudobnih željah .
Lej, dejstvo je, da če pri svojih letih poškilim po mladi frački, me boš obtožila pedofilskih nagnjen, pa če ti definicijo pedofila nekam zatlačim in ti glavo med njene, kljub mladosti izredno ravite joške porinem, boš trdila isto naprej, pa tudi če je stara preko 20, boš zaradi moje starosti trdila da sem pedofil.
-se prav je po logiki popolnoma isto za pedre. Sigurno bi tudi oni raje mlado meso in tudi oni poškilijo po njem, ampak za njih pa praviš da niso pedofili niti v primeru ko pa izpolnjujejo tudi vse kriterije uradne definicije pedofilije, to je da spolni znaki še niso razviti. -To je višek tvoje licemerne dvoličnosti in dvojnih kriterijev, kar se nam, normalno dojemljivim, še posebej gabi.
da pa ne govorim o tvojih lubekih, ki pa jemljejo za žene še nekaj let mlajše, kot sem jih zgoraj omenil, ampak ti boš še vedno zagovarjala njihovo ,,kulturo,, čeprav je ta že od njihovega lažnega preroka naprej, vse prej kot kultura.
edvantri ti je poskušal samo razložiti dejstvo, da si proti pedofiliji, ampak samo do meje ko je predator heterosexualec in žrtev deklica, v primeru ko pa je zločinec homosexualec in žrtev deček, pa začneš obračati ploščo in iskati izgovore in zasilne izhode iz debate.
Odurna hinavka si.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri