Cepljenje tetanus

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #9334
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej ga nisem dobil. Bil sem na urgenci, pozno zvečer. Verjetno bi počakal do zjutraj, če ne bi babnice tako žnarale :p ( )
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Sej ga nisem dobil. Bil sem na urgenci, pozno zvečer. Verjetno bi počakal do zjutraj, če ne bi babnice tako žnarale :p ( )

Saj, samo so ti pač dali dva odmerka, v vsako ramo enega (včasih dajo enega v ramo, enega v rit), skupaj pa raje ne, da ni prevelike reakcije...
Tetanusa nimaš, če želiš, rečeš osebni zdravnici/zdravniku, da bi še tretjo, potem pa imaš mir za lepo število let...
Rama pa, ah, saj bo...
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Sej ga nisem dobil. Bil sem na urgenci, pozno zvečer. Verjetno bi počakal do zjutraj, če ne bi babnice tako žnarale :p ( )

Ce si bil na urgenci si verjetno dobil izvid, tudi ce je v parih besedah. Ce je bilo opravljeno cepljenje potem pise kaj in koliko je bilo. Lahko tudi nalepka cepiva (primer Ana-te, tetanol itd.)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Torej bi šel pogledat k zdravniku, če je izvid noter?
Saj ni tako hudo, toda tale bolečina mi počasi postaja moteča. Vsekakor bom pa počakal, da tale agonija z virusom potihne :confused:
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
1585475654312.png
iz stare zaloge
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kristus :eek: , pa si prepričan, da si še živ?

Ok, saj se tudi jaz spomnim, da smo takrat dobili tunine konzerve letnik 1953.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ja. Me pa čisto navaden hren dotolče. :confused: Sem ga pravkar moral naribat ...