Covid-19 Cepiva

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113

Pa kaj še ta anti persona dela kot "govorec". Dokler bodo takšni kot on, promovirali, bo sigurno velik odpor.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113

Pa kaj še ta anti persona dela kot "govorec". Dokler bodo takšni kot on, promovirali, bo sigurno velik odpor.
To sem tudi sam razmišljal. Vlada nima kančka ideje o pozitivni stimulaciji. isti negativni frisi čez celo obdobje epidemije so se ljudem tako priskutili, da bi jim lahko prodajali kilo zlata za 1 EUR, pa bi folk naredil ovinek mimo njihovega štanta. Kot, da ne bi mogli "mobilizirati" (da uporabim vojaško retoriko Kacota) oseb s pozitivno konotacijo za reklamo cepljenja. Fafangel recimo. Tiskovke, reklama, pozitiva in gremo. Ampak raje se bo grozilo, mahalo in spet bo rezultat slab. In spet bodo krivi ljudje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... upam, da bo res to držalo, kar je dr.Campbell namignil v enem svojem videu ... razen če utegne ta "južnoafriški" sev malce zeznit situacijo in ga utegnejo proglasiti za SARS-COV3 ...:fredi:
------------------------------------
" ... " Houston, We Have A Problem" ! ..." :jezen:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Otroci ne volijo. Starejši so zelo stabilna volilna baza...

Hmmm, tole pa ne gre potem ravno skupaj s tisto teorijo o namernem načrtovanem pobijanu državljanov. Kot vemo je zaradi covida najbolj prizadeta starejša populacija in pobijati najbolj stabilne volilce bi bil torej strel v koleno.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
"pobijat" fikuse, če smo strogo natančna. Taki sploh volijo?

Moj oče, 78 let, ni imel problema s kovidom, boljše ga je preživel kot večina sodelavcev, tako da ni vse v letih.

Amapk tisti, ki se "pajsajo" v DSO in samo čakajo na matildo, pa so res na tarči kovida:
(torej povprečnoe ene 4% populacije nad 85 umrlo...mater kak masaker ej.)

1613728325986.png


btw, včeraj je umrlo samo 7 "kovidov", hospitaliziranih pa še le 600 ... pri smrtih se pozna padec hospitalizacij izpred 10 dni, ko je začelo "drastično" padati.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Hmmm, tole pa ne gre potem ravno skupaj s tisto teorijo o namernem načrtovanem pobijanu državljanov. Kot vemo je zaradi covida najbolj prizadeta starejša populacija in pobijati najbolj stabilne volilce bi bil torej strel v koleno.
Nikoli nisem verjel v to teorijo, je že preveč ekstremna, res pa je, da procentualno umirajo pretežno "volilno nesposobni" starejši.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
DSO-ji zahtevajo cepljenje varovancev vsake 3 mesece.
Če tega ne bo, bo krivda na strani države, ne na stani zaposlencev, ki so prenašalci covida.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Kacin: Ko bomo imeli dovolj cepiv, takrat se bomo mobilizirali, stali v vrstah in vse nadoknadili

Seveda bomo ja, komaj cakamo
 
  • Haha
Reactions: Matey

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Cepljenje starejših ob 80 let, ki so jih osebni zdravniki doslej uvrstili na prednostni seznam, se bo končalo v prihodnjem tednu.

Pomeni to je to, zdaj bo sledil drasticen upad smrti, kar se ze vidi, zadnja dva dni pod 10.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Rusi imajo isto ko vsi problem s proizvodnjo zadostnih količin, zato pa se nekaj dogovarjajo z AZ .. drugače pa .. kar so pred kratkim imeli trenutnega viška, so dali izraelcem in madžarom ... za masovni test :zardelalter: ... sicer pa :
... zdej je pa cajt, da grem spet par dni ali teden na dopust od Alterja, vmes pa le kdaj naplozim kak link :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan