Covid-19 Cepiva

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Znanstvenik, sedaj pa ti men razloži, če so se šli za 1. in 2. odmerek vsi naenkrat cepit? Se ti že kaj sanja v čem je stvar? Če je nekdo pred 1 mesec komaj dobil drugi odmerek verjetno ne bo sedaj čakal v vrsti na tretjega.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
ne najdem podatka koliko je cepljenih s 3. oz. poživitveno dozo, a mislim da je številka okoli 450.000, torej okoli 22% in to je število ljudi ki so se cepili ker verjamejo da jih cepivo ščiti proti bolezni. Vsi ostali so bili v cepljenje na tak ali drugačen način prisiljeni da dobijo "kodo za vstop v svobodno življenje".

kdor je šel na 1.cepljenje po 11.septembru 2021, ni šel zaradi zaščite pred covidom, ampak zaradi PCT

@jamr - Že samo jaz&moja plus še kar nekaj drugih znancev ne ustrezamo tvoji zgrešeni predpostavki - nismo cepljeni s tretjo dozo, ker še ni potrebna, cepili smo se po 11. septembru in to niti približno ne zaradi takšne ali drugačne prisile, da dobimo "kodo za vstop v svobodno življenje". Prav tako poznam nekaj ljudi, ki bi časovno gledano že lahko šli po tretjo dozo ampak še niso šli (preden še tu kaj zbluziš - ja, 100% bodo šli). Število ljudi, ki s(m)o se cepili, ker verjamemo v zaščito s strani cepiva (kar je tudi v praksi dokazano), je torej definitivno* višje od tvoje ocene.

*edit: typo
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: krko

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
ne najdem podatka koliko je cepljenih s 3. oz. poživitveno dozo, a mislim da je številka okoli 450.000, torej okoli 22% in to je število ljudi ki so se cepili ker verjamejo da jih cepivo ščiti proti bolezni. Vsi ostali so bili v cepljenje na tak ali drugačen način prisiljeni da dobijo "kodo za vstop v svobodno življenje".
Impfungen
vpišeš: Slowenien

Gledaš pod:
Impfquote (Booster)
26,8%
podatek iz 15.1 2022
536 000

Tole so dobro skrili:
Cepljenje proti covid-19 v Sloveniji




Tu prvo izbereš 'skrij vse', nato vklopiš 'cepljeni prvi' ali 'dodatni odmerek'.
Da se vidi rezultat iz dnevov cepljenja.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: javr

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Poleg tega da si tečen kot drek, si tudi nepismen. Vse kar je Urška povedala že velja oiroma bo pri nas od 1. februarja.
Po 270 dneh od osnovnega cepljenja boš rabil še booster za veljavno covid potrdilo. Buster ZAENKRAT nima roka trajanja.
Smotus
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
Tudi za 2C je bilo pred tem "neomejeno".
Moraš biti precej omejen, če ne vidiš, kako deluje ta sistem oz. da je korenček vedno pred tabo.

In za 4C bo enako.Vsi bodo "neomejeni", razen ko ne bodo več.
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
A greva stavit za pivo, da se bo tale norija letos zaključila?

In čisto tko btw. imam tud booster v riti, pa mi gre vse skupaj že pošteno na kur4c.
4. dozo si zaradi mene lahko nekam vtaknejo, razen če spremenijo cepivo IN fašemo nek
ultra zajeban soj. Okrog tegale prehladka sedajle pa sploh ne bi....
Veliko hrupa za nič a kako je že tisto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in p4pe

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.776
-216
113
A greva stavit za pivo, da se bo tale norija letos zaključila?

In čisto tko btw. imam tud booster v riti, pa mi gre vse skupaj že pošteno na kur4c.
4. dozo si zaradi mene lahko nekam vtaknejo, razen če spremenijo cepivo IN fašemo nek
ultra zajeban soj. Okrog tegale prehladka sedajle pa sploh ne bi....
Veliko hrupa za nič a kako je že tisto.
Grem js stavit pivo, da bo čez eno leto norija še kar trajala, in da stanje ne bo takšno kot 2019 in prej. (brez ukrepov, brez pct-ja...) Bo slabše kot danes, si bodo že kaj izmislili. da boš tekel po xx dozo.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.876
5.145
113
stavi več kot pivo če si tak prepičan v to. Če pa nabijaš pa tudi stava za pivo nima smisla.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.318
113
Baje zaradi slabega zraka? Verjetno res ja. Pa to si hitro spet pri sebi. A si predstavljaš kako bi antivaxxerji skakali v luft, če bi bilo to zaradi cepiva? Drugače pa je s tamalo vse OK, preventivno poslali so jo domov, da si malo odpočije in bo v kratkem spet na igrišču :)

Pa čisto tako mimogrede, da ne bo kdo res kaj preveč o cepivu razmišljal - to se mulcem na tenis igriščih očitno kar dogaja. Še dobro, da v preteklih letih še niso bila v igri ta cepiva saj marsikdo ne bi pomislil na slab zrak kot vzrok:

2019:
A WIMBLEDON ball boy has collapsed on an outside tennis court due to the intense heat at SW19

2017:
Wimbledon ball girl collapses on court

2015:
A ball boy collapsed in the heat during a match at Wimbledon on Wednesday and needed to be taken off the court on a stretcher.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic