Covid-19 Cepiva

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
4, 5, 6 ... odmerek.
Še aspirin vzamete večkrat ali celo več na enkrat. In čajčka pijete tudi večkrat na dan.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.859
3.882
113
Dobil sem rezultat testa na protitelesa po tretjem odmerku. Imam jih 11299. :cheer: Torej lahko s pljuvanjem pobijem vse viruse v okolici 2 metra.:fredi:

Se ne bi s tem hvalil, en kup pomembnih surovin v tvojem telesu je šlo za tvorjenje teh protitelesi, ki bodo sedaj ko pride nov sev isto koristna kot alfa na odstavnem pasu avtoceste! ;)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Se ne bi s tem hvalil, en kup pomembnih surovin v tvojem telesu je šlo za tvorjenje teh protitelesi, ki bodo sedaj ko pride nov sev isto koristna kot alfa na odstavnem pasu avtoceste! ;)
Kakšne pomembne surovine sem pa potrošil.? Saj sem po vsakem cepljenju pojedel burek. Pa upam, da sem s tem pomembno povečal tudi količino T-celic, ki so dobre proti vsem virusom. Saj sem že napisal, da so mi po cepljenju izginili dve bradavici, ki so tudi virus.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.859
3.882
113
Kakšne pomembne surovine sem pa potrošil.? Saj sem po vsakem cepljenju pojedel burek. Pa upam, da sem s tem pomembno povečal tudi količino T-celic, ki so dobre proti vsem virusom. Saj sem že napisal, da so mi po cepljenju izginili dve bradavici, ki so tudi virus.
Sem mislim bolj v hecu, ne zamerit! ;)

Če smo resni ... bistveni del za tvorjenje protiteles so vitamini, minerali, beljakovine in predvsem aminokisline.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.299
-8.463
113
Tale je pa močna. Lahko nekako dokažeš ?
Sicer tega ne more dokazati v tem primeru...

Je pa to povsem normalno. Aktivacija imunskega sistema proti eni stvari lahko hkrati spodbudi tudi odziv proti čisto xyz zadevi. Tudi raka se poizkusno zdravi z malo predelanimi virusi, ki aktivirajo imunski odziv
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.330
2.275
113
Dobil sem rezultat testa na protitelesa po tretjem odmerku. Imam jih 11299. :cheer: Torej lahko s pljuvanjem pobijem vse viruse v okolici 2 metra.:fredi:
Pa okužiš tudi :) In ste zmagali.
Glede bradavic. Prsne bradavice?

p.s. tole tudi mene zanima. kako sprovesti. mislim protitelesa, ne bradavice :)
 
Nazadnje urejeno: