Covid-19 Cepiva

LjuboB

Fizikalc
15. mar 2010
424
189
43
Tvoj način odgovora pa res daje občutek, da za njim stoji človek z znanjem in razumom in ne nek prvošolček, ki se mu zdi fino, ko nabije v post 100 smeškov.
 
19. jul 2007
2.763
1.493
113
:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :nigladek: :nigladek: :nigladek: :nigladek: :bonk: :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:

Antivaxerka s štemplom "kraljica psevdoznanosti" znova v akciji.
Ni znova ona v akciji, ampak so naši preljubi anticepilci potegnili na plano zmazek iz leta 2012.

Glede ma to da je ta zmazek bil objavljen v Financah, bi pa komentiral sledeče.
Tadej Kotnik se je lani začetek leta odločil, da mu vest preprečuje, da bi še naprej pisal za njih (Finance), glede kakšne neumnosti razlagajo glede Covida.
Ko sem to prebral, sem bil malo skeptičen, glede te argumentacije (enostavno mi je deloval užaljen).

Glede sranja, ki so ga Finance sproducirale od tedaj naprej, mi je povsem jasno kaj je Kotnik mislil s tem in mu je samo za čestitat: 1. za etično držo; 2. ker je pokazal svoj občutek za analizo, medtem ko SMO nekateri še verjeli v pluralnost mnenj, jih je on poslal v 3pm, kamor tudi edino sodijo.

Ta članek iz 2012 pa tudi kaže, da se nekatere stvari dolgo kuhajo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Če je smešno je smešno. Kaj češ.
Več 100 znanstvenikov, doktorjev kemije, farmacije in biotehnologije je raziskovalo cepivo, podpira cepivo a zihr ma prou en attention whore ki išče najbolj senzacijonalne ideje. Vse za lajke
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.219
3.372
113
Ne razumem, zakaj se cepci prižigate kot vžigalice. Ste cepljeni, ste baje varni, imate privilegije, baje boste rešili epidemijo in sploh ne vidim razloga, zakaj skačete kot feder, ko se nekdo noče cepit in napiše drugačno mnenje. Ne vem zakaj tudi silite nekoga, ki se noče cepit v ceplenje. Imamo pol cepljenih, četrt prebolelih in slej kot prej bo tega konec.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Zato ker se butasti starci ne cepijo, cepilci vse necepilce grdo gledajo. Še v mladino in otroke bi brizgali, ker se starci ne cepijo.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sej sploh ni fore v tem fuck. Če bi dojel... Ampak očitno vam še osnovne stvari niso jasne, kako naj vam bo karkoli.
Meni je vseeno a se cepite ali ne. Tudi način katerega se je vlada lotila ni pravi.
Ampak take butaste razloge proti pa težko sproduciras.
Prav tako, ko boste rabil kej, zadržite to zase pa se ne obnašat kot da ste Židi med 2 svetovno vojno.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Ne razumem, zakaj se cepci prižigate kot vžigalice. Ste cepljeni, ste baje varni, imate privilegije, baje boste rešili epidemijo in sploh ne vidim razloga, zakaj skačete kot feder, ko se nekdo noče cepit in napiše drugačno mnenje. Ne vem zakaj tudi silite nekoga, ki se noče cepit v ceplenje. Imamo pol cepljenih, četrt prebolelih in slej kot prej bo tega konec.
Ko bodo jeseni / pozimi spet zapirali vse po spisku ,mularija bo spet na daljavi preko pc in ko vam bomo cepljeni necepljenim je*** mater ..ali boste sprejeli odgovornost in priznali da ste krivi vi in samo vi necepljeni za lockdown ????
Al bo spet kriv Krek ,Jansa,Beovic... ki vam v te trde betice vsak dan ubijajo da rabimo precepljenost ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: laser in shift

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Proti klopom se je treba tudi 3x cepit pa se noben ne oglaša...

Za klopa bi itak moralo biti obvezno cepljenje.
1. Sploh kdo dokazal, da je to cepljenje 'prijelo' - je kdo dobil/ni dobil Klopni meningoencefalitis in bil zaradi cepljenja 'rešen'?
2. Saj še za tole korone ne bo šlo niti 1x


Ker je vedno več klopov, torej vedno več možnosti okužbe. Klopni meningoencefalitis pa ni niti najmajn nedolžna zadeva, ti lahko konkretno zjebe življenje.
Ja, posledice korone so pa nekaj takega, kot posledice prehlada!


Za preskok:
V letu 2015 je bilo število prijavljenih bolnikov s KME v Sloveniji 62 ali 3 bolniki na 100.000 prebivalcev, kar je najmanj v zadnjih 30 letih. (3)
Sicer pa velja, da je med letoma 2003 in 2012 v Sloveniji za KME zbolelo povprečno 250 bolnikov na leto.(1)
Iz podatkovne zbirke nalezljivih bolezni NIJZ izhaja, da je bilo med leti 2003 in 2012 v Sloveniji prijavljenih 2.487 obolelih s KME, od katerih je 8 bolnikov zaradi KME umrlo. (1)
 
Nazadnje urejeno:

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.219
3.372
113
Ampak take butaste razloge proti pa težko sproduciras.
Pa kaj je tisto, kar te tako spravlja na feder in zakaj? Kaj ima to sploh veze ali je razlog butast ali ne? Zakaj sploh nekomu vsiljevat lastno mnenje? Če ti rečeš, da je nekaj belo, jaz pa, da je črno, imava vsak svoje mnenje. Zdej boš ti šel iskat ljudi, kateri so mnenja, da je belo in me boste na vsak način hoteli prepričat, da je belo. Če vam ne bo šlo, boste iskali še več ljudi, da potrdijo belo in zadevo podkrepili z znanstvenimi dokazi. Ok prav, ampak jaz še vedno trdim, da je črno. Ti pa še naprej skačeš kot feder in hočeš, da še jaz rečem, da je belo.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.219
3.372
113
Ko bodo jeseni / pozimi spet zapirali vse po spisku ,mularija bo spet na daljavi preko pc in ko vam bomo cepljeni necepljenim je*** mater ..ali boste sprejeli odgovornost in priznali da ste krivi vi in samo vi necepljeni za lockdown ????
Al bo spet kriv Krek ,Jansa,Beovic... ki vam v te trde betice vsak dan ubijajo da rabimo precepljenost ?
Lahko si jo boste sami, ker ne bo nobene razlike od lani, kljub cepivu. No v bistvu bo v črki novega seva. Prej, ko se boš zbudil v realnost, lažje ti bo.
Če pa ne vidiš, da so tisti, kateri niso zboleli in niso cepljeni v izraziti manjšini, je pa s tabo neki narobe in ti tudi PC ne pomaga.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Zato ker se butasti starci ne cepijo, cepilci vse necepilce grdo gledajo. Še v mladino in otroke bi brizgali, ker se starci ne cepijo.

Ma ne gre takole nakladat. Raje definiraj starca.

Posnetek zaslona 2021-08-02 103947.jpg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Pa je kdo gledal?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-212
113
Ko bodo jeseni / pozimi spet zapirali vse po spisku ,mularija bo spet na daljavi preko pc in ko vam bomo cepljeni necepljenim je*** mater ..ali boste sprejeli odgovornost in priznali da ste krivi vi in samo vi necepljeni za lockdown ????
Al bo spet kriv Krek ,Jansa,Beovic... ki vam v te trde betice vsak dan ubijajo da rabimo precepljenost ?
Kdaj boste dojeli in priznali, da bodo za morebitnen porast okužb jeseni še najbolj krivi Krek ,Jansa, Beovic..., ki s svojimi PCT pogoji omogočajo širjenje virusa, ki ga širijo okuženi cepljeni, ki lahko neomejeno potujejo, se gibljejo po lokalih, shodih...in se jih ne testira in ne daje v karanteno Okuženi cepljeni so glavni prenašalci virusa. Negativno testirani necepljeni pač niso okuženi, se pa tudi morajo necepljeni stalno testirat, že preboleli se pa tudi ne okužijo.

Moral bi veljati samo PT pogoj, če bi želeli res omejiti virus. Da ga ni, so pa krivi zgoraj omenjeni, ki v želji, da se čimveč ljudi cepi daje cepljenim privilegij, da se neomejeno gibljejo in lahko širijo virus če so okuženi - testirajo jih pa ne. Ti vladni ukrepi ogrožajo naše zdravje, ne pa necepljeni.

Sicer se pa lockdowni že nekaj časa ne določajo zaradi zasedenosti bolnic - kar bi bilo edino smiselno, po novem se gleda že na procent precepljenosti. Bomo v lockdownu, ker ne bo dovolj cepljenih tudi če se nebi nihče okužil.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Pa kaj je tisto, kar te tako spravlja na feder in zakaj? Kaj ima to sploh veze ali je razlog butast ali ne? Zakaj sploh nekomu vsiljevat lastno mnenje? Če ti rečeš, da je nekaj belo, jaz pa, da je črno, imava vsak svoje mnenje. Zdej boš ti šel iskat ljudi, kateri so mnenja, da je belo in me boste na vsak način hoteli prepričat, da je belo. Če vam ne bo šlo, boste iskali še več ljudi, da potrdijo belo in zadevo podkrepili z znanstvenimi dokazi. Ok prav, ampak jaz še vedno trdim, da je črno. Ti pa še naprej skačeš kot feder in hočeš, da še jaz rečem, da je črno.
Boš rekel, da to, kar zganja zadnje čase naš turbo YT doktor Andy zadnje čase podobno kakšnemu mnenju?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec