Castle Kolpa music festival

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Je kdo bil lansko leto na tem festivalu? Me malo mika, da bi si šel pogledat, pa me zanima feed back. Vzel bi karto za vse dni , spal pa bi v kampu. Koliko je kamp stran od glavnega prizorišča, koliko od reke Kolpe, kaj se dogaja čez dan, v glavnem, a je za it?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Bil lani 2dni...

Ne vem kje je kamp....odspal v avtu.... Elitne lokacije za šotorit so že zdavnaj pošle... Ostalo je pa šotor do šotora...
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
Bil lani za dva dni. Plac je dober, šotori so na skupaj, obvezno majhen šotor, da ga spraviš nekam. Kolpa blizu, tudi dobra lokacija za namočit se.
Najbolj moteča stvar je bila, da se gredo evropski stil po balkansko....
Za plačevanje je samo kartica, kamor naložiš denar, super... Plačaš kavcijo, mislim da 10€ in 4€, ki so nepovratni. Plačas kavcijo za kozarec ali plastenko.... Jih prineseš nazaj od družbe, dobiš nazaj samo za enega. Pa sama organizacija za šankom je bila zelo neuigrana.
Dobri koncerti, dober plac, zelo slab priokus na koncu...

Edit: ni moja izkušnja, ampak so mi povedali, da daleč na okoli ni bankomata ali trgovine
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
Ja, seveda, ker na festivalu dobis popolnoma vse kar rabiš.....

Pa Tolmin je vsak metalcamp popolnoma izpraznjen, ker so sami čehi tam.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Bil lani za dva dni. Plac je dober, šotori so na skupaj, obvezno majhen šotor, da ga spraviš nekam. Kolpa blizu, tudi dobra lokacija za namočit se.
Najbolj moteča stvar je bila, da se gredo evropski stil po balkansko....
Za plačevanje je samo kartica, kamor naložiš denar, super... Plačaš kavcijo, mislim da 10€ in 4€, ki so nepovratni. Plačas kavcijo za kozarec ali plastenko.... Jih prineseš nazaj od družbe, dobiš nazaj samo za enega. Pa sama organizacija za šankom je bila zelo neuigrana.
Dobri koncerti, dober plac, zelo slab priokus na koncu...

Edit: ni moja izkušnja, ampak so mi povedali, da daleč na okoli ni bankomata ali trgovine
Zakaj slab priokus na koncu?
Sicer bi šel s kemperjem, tako da prenočišče, pijača in hrana ne bi bil problem, edino elektrike ni. Kar se tiče trgovine in bankomata pa bodo menda v kampu postavili oboje začasno.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.125
1.221
113
Trgovini sta dve v Vinici cca 400 in 700m stran od prizorišča, res pa da je mal hriba vmes. Za bankomat pa nisem siguren al je al ni, mislim pa da je pri petrolu.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
BANKOMAT
Bankomat se nahaja v vasi Petrina na bencinski črpalki Petrol, ki je oddaljena 2 km od prizorišča festivala. Skupaj z banko bomo tesno sodelovali z namenom zagotoviti, da bo bankomat vedno imel dovolj denarja za naše obiskovalce. Festival pa bo opremljen tudi s POS – terminali, preko katerih boste lahko polnili svojo festivalsko kartico, ki bo edino plačilno sredstvo na festivalu.

TRGOVINA
V festivalskem kampu bomo postavili lastno trgovino. V njej bomo ponujali: nujne stvari za higieno, artikle povezane z kampiranjem, nekaj pijače in hrane.