Carigrad (Istanbul)

Nekdoiznekje

Pripravnik
13. avg 2019
108
18
18
jah heba, trenutno so res po 190-200 na osebo.
Sem enkrat šel iz dunaja da sem prihranu 80€(vštet prevoz do dunaja in nazaj). No na kratko moje zdravje je vredno več kot 80€.
To šparanje in zapravljanje časa je sam za študente.
 

Nekdoiznekje

Pripravnik
13. avg 2019
108
18
18
bo pac manj tam za zapravt :)
Priporočam ob lepem vremenu ali zvečer če ni megle in smoga :
Mimar Sinan Teras Cafe
Mi vedno spijemo gor kakšen čaj, kavo, šišo. Razgled mi je res qul. Dostop je res mal smotan je pa na strehi terasa in se splača obiskat. meni osebno boljši razgled kot pa iz galata tower.
Screenshot.png
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
661
80
28
druzba...predvsem tisti ki ste bili v zadnjem času dol...
avion pristane (IST) ob 00.00 s cim se prestavit do okrožja Fatih oz sultanahmet - sploh za nepoznavalce ki so prvic tam in sredi noči..
- it v barantanje s taksistom ? havaist bus (ki ves cas vozi, samo potem je sigurno še nekaj peš sred noci do hotela/app ? ali kaj tretjega ...
- kolk realno prej se vrniti na letalisce ob odhodu - če je let ob 18h , 2h ali vec ?
- so kake ofline karte / program , da si nastimas za oglede po mestu ( peš ) ali vzeti nek eSim oz podobno pa google maps ( kolk gb realno pokur google v 7 dneh za mapse)
- kaj an azijski strani si ogledat ? pa kje točno it na ladjico/metro ? vstopna izstopna postaja
- kolk tezko je '' skapirat metro/train'' sistem glede na to da je v njihovih crkah/jeziku da se potem z njim kam premaknes in na falis popolno

hvala v naprej