call forward aplikacija

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
rabil bi dat na telefon android aplikacijo da mi naredi call forward na drugo stevilko ampak samo za cifre ki jih nimam shranjene za kontakt, torej neznane .tiste ki so shranjene pa da zvonijo. mal sem gledal te aplikacije pa jih je full a vse samo z osnovnimi funkcijami, tkoda ce je ze kdo raziskoval v tej smeri se priporocam za info
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Kaj pa kak Blacklist?

Vem, da jih lahko blokira, mogoče lahko tudi naredi forward?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.466
5.458
113
Ko ti telefon že zvoni ne vem če lahko narediš preusmeritev.

Mogoče kakšna varianta s preusmeritvijo po določenem času in potem takih klicev ne dviguješ.

Ali pa preusmeritev ob zasedenosti in nastaviš da si za neznane številke nedosegljiv. Za poizkusiti.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Z ukaznim nizom lahko nastaviš preusmeritev po določenih sekundah, torej najprej zvoni A telefon in po par zvonenjih preusmeri na B telefon in tam zvoni dalje.
Ukazni nizi so že od začetka enaki **61*št za preusmeritev**številka za trajanje zvonenja ( recino 5 do 10)# in kliči oz. Pošlji.
Preusmeritev samo ko si nedosegljiv v omrežju je šifra 62, ko imaš zasedeno 67, v teh primerih je lojtra za številko preusmeritve.

Je pa v praksi ena težava, se mi dogaja, da klicoči prej odloži kot potem mine par sekund na novi številki, tako da čas zvonenja A nikakor ne sme biti predolg!
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
On bi rad klic preusmeril le, ce klicoccega nima v imeniku... To bo slo pa samo s kaksno aplikacijo, ki preverja imenik... Sistemska oreusmeritev v tem primeru ne pride v postev..,
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
On bi rad klic preusmeril le, ce klicoccega nima v imeniku... To bo slo pa samo s kaksno aplikacijo, ki preverja imenik... Sistemska oreusmeritev v tem primeru ne pride v postev..,

Tocno tako, klici se ne smejo kr pozabit ,samo preusmeril bi jih na stevilko na katero so namenjeni, gr za sluzben telefon, seveda tiste ki jih imam v imeniku mi morajo zvoniti.

Si nisem mislil da bo to tak problem
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Saj ni noben problem, samo tebi je menda par centov problem raskirat za call manager ...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Saj ni noben problem, samo tebi je menda par centov problem raskirat za call manager ...

men je tezko vsakega centa in ce je toliko oh in sploh aplikacij ki so free zakaj bi placeval, ceprav zgleda sploh ne obstaja.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ok, torej sem naredu 2 bliznjici na desktop telefona, ena aktivira preusmeritev, druga skensla, ali bi lahko ti dve bliznjici al kako se jim ze tocneje rece, sprogramiral da bi jih telefon sam aktiviral enkrat eno drugic drugo ob dolocenem casu z nekim rokovnikom ali koledarjem schedulerjem ki je ze v telefonu, kot recimo zvonenje za sestanke itd pa bi se namesto tega izvedel program oz bliznjica?
 
Nazadnje urejeno: