Brodit stojala/držala za Navigon

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Broditova držala uporabljam že precej dolgo. Qtek9090, P3600, TouchHD in enega univerzalnega za telefone. Nisem opazil kakšne pomanjkljivosti, razen cene. Pri nas jih prodaja Farmel d.o.o..
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Broditove nosilce, tiste, ki se zataknejo v špranje med armaturko in sredinsko konzolo uporabljamo kar na nekaj vozilih. So trdne in telefone, dlančnike, .. držijo OK. Od vrste plastike kamor se zateknejo pa je odvisno ali ostanejo sledi ali ne.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Si bom sposodil temo...kaj pa kak nosilec (ne vakumski za na sipo) za garmin nuvi 760...najraje za namestitev na zracnike? Se dobi kaj takega?
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
Greš na Brodit HP, izbereš avto, za katerega želiš držalo (za lažjo predstavo je vse skupaj opremljeno s slikami, koko vse skupaj izgleda v izbranem avtomobilu). Ko imaš izbran ProClip, izbereš še napravo, ki jo želiš uporabljat in vse kupaj naročiš pri Farmel d.o.o.
Drugače pa vsa pohvala Brodit. Do sedaj sem imel že kar nekaj njihovih nosilcev in prav nobenih težav z njimi. Farmel pa tudi hitro uštima zadeve. Do sedaj sem samo moral čakat na nosilec za Xperio, a povsem razumlijvo, saj je takrat telefonprišel šele prišel v trgovine.
 

alex1

Zelenc'
3. jun 2008
17
0
1
Najbolj enostavno, če si vzel artikle s kataloga Brodit, preden naročiš vprašaš Farmel po mailu za določene atikle ceno in se dogovoriš za naročilo, v kolikor ti cene odgovarjajo. Še za orientacico, kar sem sam vprašal za A3.
-osnovni nosilec 20,45 euro
-pasivni nosilec za navigon 41,31 euro
+ stroški poštnine so tvoji
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Ali si prepričan, ker meni so napisali, da je aktivni nosilec 41 eur, medtem ko je pasivni cca 20 eur.
 

alex1

Zelenc'
3. jun 2008
17
0
1
Za moj primer točno tako kot sem ti zgoraj napisal, v bistu eden brez drugega ne gre, tako da pridemo na enak znesek.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
2
18
ProClip je okrog 20€, aktivni nosilec za XperioX1 pa 41€. Za pasivnega pa ne vem cene, ker mi je bistveno napajanje za GSM.
LP
Damijan
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Imel sem prav, osnovni nosilec za vsa držala cca 20 eur, pasivni za navigon pa tudi cca 20 eur, tako da je obojo prilo okoli 40 eur (ne samo pasivni nosilec).

Najbrž pa ni potrenbo poudarjati, da oboje deluje odlično in da Navigon ne leti več po avtu.