Briketi za žar in lesni peleti za okus

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Do letos sem vedno fural tele žare iz Obija in podobno. No, ko sprobaš Webra je to to. Enkrat daš tist denar in imaš žar, ki ne bo zarjavel, ki bo fural žerjavico brez razpihavanja, skratka se splača.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
Prednost briketov je da so lažji za rokovanje in nasploh boljši za začetnike...Ko pa enkrat obvladaš sistem mi je boljše oglje.
Sicer gre pa za isto surovino, samo oblika je drugačna....bol je vprašljiv proizvajalec, ter kak les je uporabljen

Oglje je oglje oz. v končni fazi je to ogljik in pa nekaj primesi. Razlika je v surovini (tip lesa/surovine in način "ogljenja") ampak to velja tako za navadno oglje kot tudi za brikete in pa v obdelavi (velja za brikete, oglje ni obdelano razen "drobljenja").

Na splošno imajo briketi enovito sestavo in so bolj kompresirani (lahko, ni nujno) kar pomeni da gorijo dalj in imajo lepši (bolj enakomeren) razvoj ognja po površini. Ima pa oglje po drugi strani bolj porozno strukturo kar je ok za določene stvari ... grillanje (direktna peka nad ogljem) je že ena taka stvar kjer poroznost pomaga, ker se maščoba recimo vpija v oglje in zgoreva drugače kot pri briketih.

Glede kvalitete, na splošno se pod kvaliteto šteje čimbolj čisto oglje - torej čimmanj primesi. Les ima vedno določen delež primesi in posledično oglje (pa tudi briketi iz lesnega oglja) niso nikoli vrhunske kvalitete. Briketi so lahko tudi iz drugih surovin, od slabših (premog, šota, nafta, škrob) do boljših (celuloza iz bolj čistih virov od lesa) tako da je to potrebno vzeti v zakup.

Glede gorenja bo na dobri opremi vseeno kaj uporabiš (ok lažje se nadzira gorenje briketov), bodo pa boljši briketi "greli" dalj časa. Tako da za daljša pacanja je to potrebno vkalkulirat.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Sem zadnjič pekel rebrca prvič na oglje. Sploh ni problem, le odzivno je povsem drugače kot na brikete. Briketi se odzivajo skoraj tako kot šporhet, oglje je pa mal bol trikišot.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
Prednost briketov je da so lažji za rokovanje in nasploh boljši za začetnike...Ko pa enkrat obvladaš sistem mi je boljše oglje.
Sicer gre pa za isto surovino, samo oblika je drugačna....bol je vprašljiv proizvajalec, ter kak les je uporabljen

Oglje je oglje oz. v končni fazi je to ogljik in pa nekaj primesi. Razlika je v surovini (tip lesa/surovine in način "ogljenja") ampak to velja tako za navadno oglje kot tudi za brikete in pa v obdelavi (velja za brikete, oglje ni obdelano razen "drobljenja").

Na splošno imajo briketi enovito sestavo in so bolj kompresirani (lahko, ni nujno) kar pomeni da gorijo dalj in imajo lepši (bolj enakomeren) razvoj ognja po površini. Ima pa oglje po drugi strani bolj porozno strukturo kar je ok za določene stvari ... grillanje (direktna peka nad ogljem) je že ena taka stvar kjer poroznost pomaga, ker se maščoba recimo vpija v oglje in zgoreva drugače kot pri briketih.

Glede kvalitete, na splošno se pod kvaliteto šteje čimbolj čisto oglje - torej čimmanj primesi. Les ima vedno določen delež primesi in posledično oglje (pa tudi briketi iz lesnega oglja) niso nikoli vrhunske kvalitete. Briketi so lahko tudi iz drugih surovin, od slabših (premog, šota, nafta, škrob) do boljših (celuloza iz bolj čistih virov od lesa) tako da je to potrebno vzeti v zakup.

Glede gorenja bo na dobri opremi vseeno kaj uporabiš (ok lažje se nadzira gorenje briketov), bodo pa boljši briketi "greli" dalj časa. Tako da za daljša pacanja je to potrebno vkalkulirat.

Ti to iz googla ali iz izkušenj?

Mah v bistvu vseeno - vse skupaj napisano je namreč čisti bullshit!
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Nope, sem napisal iz izkušenj. Med drugim tudi izkušenj iz nekaj oglja "skuhanega" doma.

Lahko pa seveda poveš svoje mnenje pa kje se motim.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
Popravke - čisto tehnično gledano imaš prav. "Bullshit" je, ker ne pomaga enemu "vulgarnemu" (=navadnemu) grilmojstru popolnoma nič.

Rajš povej, kjer se da dobiti dobre brikte ali oglje in za kaj je katero boljše.

Sam sem tudi prišel do ugotivitve, da je LIDL ok, in da so "rdeči" iz Spara skoraj enako dobri. Ostalega se rajši izogibam, za igranje z ogljem pa nimam volje.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.393
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
kzs..

padel mi je v oko tale Jameson "TED" žar za 49,99 EUR na strani 10 OBI kataloga. In potem sem videl še na strani 11 te brikete in oglje. Kaj menite o tem žaru? Sem čisti začetnik.

link do kataloga: http://www.obi.si/bk/si/1300_17/blaetterkatalog/blaetterkatalog/pdf/complete.pdf

Jst imam podobnega temu na 11 strani za 99,99 €.
Za družinska srečanja čist OK (sem nafutral že 13 odraslih in 7 otrok v eni rundi)

Pri TEDu in ostih okroglih ne moreš dofilat goriva kadar rabiš.
Moraš dvignit rešeto, nekam odložit in potem naložit gorivo.

Sem šel iskati varianto, da ima svoja vratca za nalagat gorivo.
Pri mojem še nastavljaš poljubno višino kurišča.

 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Ja išem neko klasiko, da je na višini in da ima kako polico za pivo odložiti. Pa nevem kaj naj gledam. Webra za toliko denarja nebi, ker ne bom pekel pod pokrovom. Iščem za čvape in perutke.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Sam sem tudi prišel do ugotivitve, da je LIDL ok, in da so "rdeči" iz Spara skoraj enako dobri. Ostalega se rajši izogibam, za igranje z ogljem pa nimam volje.

Glede na to da se na začetku teme (ki je že stara) omenja Webrove kot slabe, bi dodal da ta primerjava ne omenja "te nove" (drugačna vreča, tak plastificiran žakelj). So en nivo boljši kot stari.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
Ja išem neko klasiko, da je na višini in da ima kako polico za pivo odložiti. Pa nevem kaj naj gledam. Webra za toliko denarja nebi, ker ne bom pekel pod pokrovom. Iščem za čvape in perutke.
Potem je popolnoma vseeno kaj kupiš, vse ti bo v dveh letih zarjavelo popolnoma enako. In nisem govoril o peki pod pokrovom.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
A pa ti res ne bi razmislil o čem boljšem. Kupiš enkrat, maš za vedno. Drugač če je emajliran vsaj rjavo ne bo.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
A pa ti res ne bi razmislil o čem boljšem. Kupiš enkrat, maš za vedno. Drugač če je emajliran vsaj rjavo ne bo.

Hotel sem, oziroma sem že skoraj odnesel Webra na blagajno. A sem se premislil, ker za čivape ne rabim stroja za 300€. Za to je dober tist za 20€. Da vidim, če sem za ta hec, sem vzel džemija za 150. Ni mi žal in tudi vidim da sem za tak hec. Ko Oliver zgori, grem po Webra. Sam v razmislek.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Nej ti služi. Tudi sam sem zmetal za dva Webra denarja v raznorazne žare, tud zidanga sem imel, pol sem pa Webra vzel za dimit in se sam sprašujem, kaj mi je blo 15 let. Enkrat mu dodam še namenski smoker, če bo potreba in bo to to.
 
Nazadnje urejeno:

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Jaz sem vse žare pregledal kar je možno,dvakrat že imel naročeno in potem preklical. No na kocu sem vzel Webra za 215€ in moram reči, da sem zaenkrat zadovoljen. Vzel pa sem Weber Original Kettle Premium 57cm.