Brez komentarja, saj ni res pa je!

I

Izbrisan uporabnik #9334

Ma, koji kjurac že ves čas lepiš te čefurske cajtnge? Prilepi raje kakšno našo nebulozo, da bo vsaj aktualno.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

hysterical-1.gif


smile-1.gif
(dobro si me )
 
Nazadnje uredil moderator:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Saj se najde kar hočeš imam povezavo do nekaj tisoč naslovov ki jih lahko uporabim in iz njih izluščim članke ampak dnevno nimam toliko časa da vse to pregledam, na začetku sem to lepil iz nekega mojega pogleda na dogodke in tako bo tudi v bodoče, gledanost in obiskanost me je pozitivno presenetila tako da upam da v tem .debatnem krožku -čvek , tako tudi ostane bolj za , saj ni res pa je- vsaj upam da ne vedno-Lp
Do sedaj .--Ogledov teme: 22901
 

dax

Majstr
22. maj 2012
709
1.635
93
Ogledi teme niso relevantno merilo za zanimivost teme same. Po moje nas veliko hodi gledat, če bo kdo kaj pokomentiral, pa ne linkov, ki jih lepiš ampak, če se bo končno kaj zgodilo, da se bo razvila debata na tvoje postanje. Pa se nič ne zgodi. Čakamo na Dogodek v mestu Gogi.

Pa brez zamere, malo heca mora bit, vem, da boš razumel, hehe.
nahrung002.gif


Lp
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
hm, če človek skozi cel dan bere toliko člankov...in jih dejansko prebere in analizira...kaj mu sploh še ostane od dneva????
če bi samo prebral naslove...bi še nekako razumel, ampak, na koncu niti ne veš več, kaj je avtor s tem hotel povedati...:)

brez zamere...a toliko (nasprotujočih) si novic s celega sveta ti pusti malo brenčanja v glavi...:)
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Vsi ti članki so nek moj vpogled v te časopise in verjamem da se ne najde vsak v tem ko to bere, nikogar ne posiljujem s tem da bi moral to brati meni se zdi zanimivo in včasih si mislim da morda tudi vam, upal sem da bo tudi od vas kdo prilepil kak link do zanimivega članka ampak nič od tega, to bi si želel v bodoče da sedaj res ne izpade kot morda že je da je to samo moja tema.
NE tema je odprta in če se tudi vam zdi kak članek zanimiv za širše občinstvo kar prilepite.
Na koncu številke so itak samo št. in kot sami ugotavljate niso relevantne povedo pa že nekaj in to je da je tema vseeno zanimiva, torej vabljeni tudi z linki in komentarji.
L p