Brexit propaganda

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.989
3.748
113
Ljubljana
hmpg.net
THE Royal Family is set to lose millions of pounds following Britain's exit from the EU, with the Queen's agricultural subsidies hit by Brexit
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Bodo davkoplačevalci pokrili, da ne bo kraljica, ali morda Meghan, ali kdorkoli vmes, stradala. Ali morala celo po potici poseči.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Eu pospešeno dela na Antbrexit propagandi.

Ampak v seznamu so pozabili, da oni že cepijo, pa na ne rabijo vzeti migrantov in spoštovati "vladavino prava". Se zgodi.

Še najbojl vse na splošno boli roaming.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Cepijo se sicer še po EU zakonodaji - izdali so nujno (emergency) dovoljenje.
Migrante sprejemajo od drugod. Tudi tu morajo še vedno, še en teden, upoštevati EU pravo. Potem pa bodo lahko zavračali EU državljane po svojih točkah, kot že danes ne uspejo zavračati državljanov drugih tretjih držav.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.989
3.748
113
Ljubljana
hmpg.net
1608900149400.png
1608900165000.png
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.403
113
še v SLO - ampak komaj
Problem je, da določene etnične skupine Alter uporabnikov niso spodobne razumeti objavljenih postov.

Bemti - kake etnične skupine??? EU državljani, ki so delali kot vozniki, so spokali v druge EU države, kjer se kot voznik ni treba zajebavati s čakanjem na carine …
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.510
9.212
113
A so že kakšne relevantne statistične primerjave, kaj se dogaja z UK gospodarstvom zaradi Brexita? Ker to kar slišim in berem ni ravno spodbudno.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Problem je, da določene etnične skupine Alter uporabnikov niso spodobne razumeti objavljenih postov.

Bemti - kake etnične skupine??? EU državljani, ki so delali kot vozniki, so spokali v druge EU države, kjer se kot voznik ni treba zajebavati s čakanjem na carine …
Vidim, da ti nisi razumel. Želel sem povedati, da bi lahko vse te voznike nadomestili s svojimi državljani, imajo namreč več kot dovolj brezposelnih.
Ogromno teh voznikov, ki so jih izgubili je bilo Poljakov. Izguba je pač logična posledica brexita.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Seveda ima. Zakaj domačine (temne pakije..) ne zaposlijo? Kar poglej koliko naštetih vozi tovornjake. To da so Poljaki in ostali iz Vzhoda šli na"boljše" pa je problem o katerem si govoril ampak Margoth je lepo povedal imajo dost etničnih na sociali.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
Razumel, razumel - brez “brexita” ne bi bilo težav z low cost employees.

Ti nisi razumel, da to nima veze z etičnimimi skupinami.
Vidiš napačno razmišljanje.
Isto, kot če bi peljal avto na redni letni servis in ti mehanik ugotovi, da je nekaj narobe z mašino. Ti bi pa potem govoril: "Ne bi smel iti na servis pa ne bi zdaj imel dodatnih stroškov".

Je v bistvu že 8888 odgovoril namesto mene...
Sicer pa poglej "naše" "Brazilce". Koliko % jih dela in pošteno živi?
Ali pa poglej gradbena podjetja pri nas. Raje, kot, da bi pošteno plačali domače ljudi, uvažajo probleme iz Kosova, ki posledično ostalim državljanom znižujejo standard in jih še dodatno obremenjujejo (sociala). Lastniki teh firm pa bogatijo na račun tega, ena izdajalska stranka pa pridobiva glasove. A s tem se mogoče strinjaš? Čisto enak problem, kot v VB.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Vidiš napačno razmišljanje.
Isto, kot če bi peljal avto na redni letni servis in ti mehanik ugotovi, da je nekaj narobe z mašino. Ti bi pa potem govoril: "Ne bi smel iti na servis pa ne bi zdaj imel dodatnih stroškov".

Je v bistvu že 8888 odgovoril namesto mene...
Sicer pa poglej "naše" "Brazilce". Koliko % jih dela in pošteno živi?
Ali pa poglej gradbena podjetja pri nas. Raje, kot, da bi pošteno plačali domače ljudi, uvažajo probleme iz Kosova, ki posledično ostalim državljanom znižujejo standard in jih še dodatno obremenjujejo (sociala). Lastniki teh firm pa bogatijo na račun tega, ena izdajalska stranka pa pridobiva glasove. A s tem se mogoče strinjaš? Čisto enak problem, kot v VB.
Kdaj si pa nazadnje videl Slovenca, ki bi opravljal kaka ročna dela? Recimo pri gradnji in popravilih cest, napeljevanju infrastrukture ali gradbeništvu? Kolikor vidim, vsi pošteno delajo.