BRAVO NAŠI ORLI II. DEL

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
https://www.youtube.com/watch?v=A1YV7WLNj-4

evil.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Včeraj je bila oddaja na nemški TV (mislim, da je bil ServusTV, nisem ziher), kjer so imeli Hirscherja, Fenningerjevo, Fannemela, Šnicla, Freunda pa mislim da onega Jodalrskega skakača, ko je dobil novoletno turnejo - pozabil kak se piše, Jodlarskega trenerja Hirscherja, pa onega antipatičnega švabskega trenerja skakalcev. Slovenskih predstavnikov ni bilo...

Na marsikaterem delu intervjuja se je izpostavilo neenotnost slovenskih smučarjev in nordijcev (tudi glede Maze/SZS), vsi pa so se čudili Tepešu in ne-taktiziranju SLO skakalcev. Češ - dober skok pozabiš, VKG pa pač ne.

Seveda je moral Freund pihat na dušo SLO novinarju, evo, na švabski TV pa je obrnil ploščo. Saj ni nor...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.539
113
Kakorkoli, kdo si bo vzel švabe/jodlarje za vzgled si je malo bogi v glavi, kar se tiče zimskih disciplin. Ker uničujejo vse discipline.

Je pa imel pero letos lepo šanso za VKG, vprašanje kako bo druga leta, ker letos je veliko konkurentov odpadlo, štok, harry potter...to so sta že dva, ki bi bila marsikje pred perotom, ampak so ju poškodbe prizemljile. Vprašanje če bo še kdaj imel takšno šanso, kot letos.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Da se razumemo, tudi meni so jodlarski/švabski zimski športniki do jaja antipatični zaradi njihove arogance in dajanja v nič vsega ostalega...

Nekaj pa jim priznam (predvsem Jodalrjem) - za svojim išportniki stojijo, vsakih 5 minut je po radiju "Marcel ist ein Superman" al "superAnna" - včeraj je bil celo naslov "FANNAtastisch."

Čeprav, ko jim pa ne gre, pa jih znajo tudi raztrgat. Ampak - po tistem, ko si izključili, da je nekdo drug kriv za njihov neuspeh, kar pa je res zelo redko
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Skratka dajmo tako rečt, vsi bi se na koncu zmenli razen mi poštenjaki ter japonci
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.539
113
Ampak zanimivo, kako so vsi za prirejanje rezultatov, a ko pa je govora o prirejanju tekem pri fuzbalu pa je to strašno neprimerno, kaznivo in tudi sodno preganjajo te športnike.

Ko pa neka švaba/jodlar to javno pove na TV, pa je skoraj narodni heroj.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Dejstvo je da so naši predvsem Janus kapitalno zahebali stvar. Spušili so VKG zaradi neumnosti. Da takole hinavsko štihneš sonarodnjaka med rebra je možno samo pri slovenceljnih. Trije do konca, Peter rabi zmago, oni bebo, tri pred koncem, pa skoči do parkinga. Zato smo kjer smo. Tole se Avstrijcem in Nemcem nebi moglo zgoditi. Valjda je zmaga Tepeša ful bolj pomembna kot VKG pa ves keš ki ga prinese. Mi smo pa ja proračunsko na nivoju Emiratov, hebeš keš....
bonk.gif
Še tujci se norca delajo iz nas. Bebavost do daske. Če tepeš ni sposoben skakat celo leto in mu klasične skakalnice ne ležijo pol sorry, pakuj. On je vlekel ker je vedel da je celo sezono 0, pa mora sponzorje opravičit. Pa makar soskakalcu skenslat VKG. Adijo pamet...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Dejstvo je da so naši predvsem Janus kapitalno zahebali stvar. Spušili so VKG zaradi neumnosti. Da takole hinavsko štihneš sonarodnjaka med rebra je možno samo pri slovenceljnih. Trije do konca, Peter rabi zmago, oni bebo, tri pred koncem, pa skoči do parkinga. Zato smo kjer smo. Tole se Avstrijcem in Nemcem nebi moglo zgoditi. Valjda je zmaga Tepeša ful bolj pomembna kot VKG pa ves keš ki ga prinese. Mi smo pa ja proračunsko na nivoju Emiratov, hebeš keš....
bonk.gif
Še tujci se norca delajo iz nas. Bebavost do daske. Če tepeš ni sposoben skakat celo leto in mu klasične skakalnice ne ležijo pol sorry, pakuj. On je vlekel ker je vedel da je celo sezono 0, pa mora sponzorje opravičit. Pa makar soskakalcu skenslat VKG. Adijo pamet...

Mater me ful zanima, če bi kdo izbrskal post, kako je Spidi reagiral, ko je Barichello spustil Šumija mimo na zadnji ravnini.
hysterical-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ampak zanimivo, kako so vsi za prirejanje rezultatov, a ko pa je govora o prirejanju tekem pri fuzbalu pa je to strašno neprimerno, kaznivo in tudi sodno preganjajo te športnike.

Ko pa neka švaba/jodlar to javno pove na TV, pa je skoraj narodni heroj.
bonk.gif
Ti dejansko primerjaš gemblanje za keš in pedenanje da lastno moštvo izgubi, s tem da pomagaš soskakalcu do nečesa izjemnega? A ko ti je Rubens spusto Mijkla na A1 ringu pred ciljem naprej pa je zate cool? Dej model ne obračaj se z vetrom...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Pa ko je bil Peterka dvakrat prvak, je bilo to tako super za SZS, da je v bistvu od takrat naprej producirala samo vrhunske sezone na vseh področjih a ne?
hysterical-1.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Pa ko je bil Peterka dvakrat prvak, je bilo to tako super za SZS, da je v bistvu od takrat naprej producirala samo vrhunske sezone na vseh področjih a ne?
hysterical-1.gif
Biser
bonk.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ma saj zdaj o tem debatirat je popolnoma brezveze ker bo itak tukaj sama kregarija. Nekdo je gori napisal nekaj negativnega o Nemcih in Avstrijcih (se mi zdi da nekaj v smislu da so katastrofa od naroda, nacije). Morda. Treba je pa vedet da kakršni koli že so jim to strašno laufa. In mi revčki smo odvisni od njih, tako delovna mesta kot ogromen del gospodarstva, toliko o njihovem razmišljanju, morali in kam to vodi. Jasno, ko je potrebno je pač treba skupaj stopit in tega mi ne znamo. Pa lahko zdaj gonimo 20x gor ali dol koliko je to nešportno, nemoralno, in nevem kaj še vse. Nima si smisla zatiskati oči.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Dejstvo je da so naši predvsem Janus kapitalno zahebali stvar. Spušili so VKG zaradi neumnosti. Da takole hinavsko štihneš sonarodnjaka med rebra je možno samo pri slovenceljnih. Trije do konca, Peter rabi zmago, oni bebo, tri pred koncem, pa skoči do parkinga. Zato smo kjer smo. Tole se Avstrijcem in Nemcem nebi moglo zgoditi. Valjda je zmaga Tepeša ful bolj pomembna kot VKG pa ves keš ki ga prinese. Mi smo pa ja proračunsko na nivoju Emiratov, hebeš keš....
bonk.gif
Še tujci se norca delajo iz nas. Bebavost do daske. Če tepeš ni sposoben skakat celo leto in mu klasične skakalnice ne ležijo pol sorry, pakuj. On je vlekel ker je vedel da je celo sezono 0, pa mora sponzorje opravičit. Pa makar soskakalcu skenslat VKG. Adijo pamet...

Mater me ful zanima, če bi kdo izbrskal post, kako je Spidi reagiral, ko je Barichello spustil Šumija mimo na zadnji ravnini.
hysterical-1.gif

Pazi... tukaj se ne strinjam s tabo... tisto je bilo očitno vidno in ni bilo lepo za videti, se strinjam. Ampak glej kot sem napisal, čeprav bi to bilo nemoralno in nešportno bi se dalo to tako storit da ne bi bilo vidno in tega razen Tepeša in reprezentance ne bi rabil nihče drug vedet. Pač skrivna taktika....
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik SpidiGonzalez pravi:
Dejstvo je da so naši predvsem Janus kapitalno zahebali stvar. Spušili so VKG zaradi neumnosti. Da takole hinavsko štihneš sonarodnjaka med rebra je možno samo pri slovenceljnih. Trije do konca, Peter rabi zmago, oni bebo, tri pred koncem, pa skoči do parkinga. Zato smo kjer smo. Tole se Avstrijcem in Nemcem nebi moglo zgoditi. Valjda je zmaga Tepeša ful bolj pomembna kot VKG pa ves keš ki ga prinese. Mi smo pa ja proračunsko na nivoju Emiratov, hebeš keš....
bonk.gif
Še tujci se norca delajo iz nas. Bebavost do daske. Če tepeš ni sposoben skakat celo leto in mu klasične skakalnice ne ležijo pol sorry, pakuj. On je vlekel ker je vedel da je celo sezono 0, pa mora sponzorje opravičit. Pa makar soskakalcu skenslat VKG. Adijo pamet...

Mater me ful zanima, če bi kdo izbrskal post, kako je Spidi reagiral, ko je Barichello spustil Šumija mimo na zadnji ravnini.
hysterical-1.gif

Pazi... tukaj se ne strinjam s tabo... tisto je bilo očitno vidno in ni bilo lepo za videti, se strinjam. Ampak glej kot sem napisal, čeprav bi to bilo nemoralno in nešportno bi se dalo to tako storit da ne bi bilo vidno in tega razen Tepeša in reprezentance ne bi rabil nihče drug vedet. Pač skrivna taktika....
Ðaba jim je razlagat...še šumlu z miljardami se je šlo za naslov...naši z silnim proračunom tega ne rabijo....
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Fora je bila, da je bil ob skoku Tepeša Freund tretji. Kar pomeni - če vsi skočijo manj od Freunda, Prevc pa zmaga, bi Prevc dobil VKG. Edino, kar tepeš ne bi smel naredit, je ekstremno dolg skok, ki ga bo težko preksočit. In ravno to je šel naredit. Lahko bi skočil manj, lahko bi zaostal za Freundom, Prevc v tistem trenutku ni več potreboval Tepeševe pomoči.

Sicer pa nima veze, je blo kakor je bilo, v zgodovino ne bo šel tepešov skok, niti njegovih 5x20 (od preostalih 6. je samo en bolj znan, ostali so neki no-name skakalci), si bomo pa zapomnili izgubljen VKG. Jebat ga...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.156
113
DAJ DAJ, ce bi prevc na tak način dobilglobus, bi pa se vedno vedlo da ga je dobil , ker g aje tepeš spustil, bah, sicer pa prevc je dobil mali globus, naj v tem uziva, drug let se bo pa moral prej nmalo bolj potrudit. Ni panike. Tepeš pa naj še dostikrat dobro skoči. Da ne bo vse na prevcu.