Bradavice na roki

Car

POSTman
4. avg 2007
8.323
1.188
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Imel je virusne in jih je imel čedalje več. Enkrat mu je ena čistilka iz bosne svetovala "krvavi mleček". Kao neka trava, ki jo stisneš in namažeš po bradavici. Roka rata rumena (koža), ampak glej ga zlomka, bradavic nikjer.
Ta mleček poznamo tudi pri nas, stvar pa je učinkovita. Sliko najdeš tule
http://www.arhivo.com/kako-se-znebimo-bradavic&GID=6
Ker smo že v jeseni, rastlina najbrž ni več tako "sočna" in bo malo težje najti takšno, da ti bo v pomoč. Ko odtrgaš list, iz njegovega stebla priteče oranžna tekočina, s katero namažeš bradavico. Tekočina na zraku oksidira in potemni v rjavo barvo (tako je bradavica še bolj nagravžna). Postopek večkrat ponoviš in bradavica kmalu izgine.
Ko sem bil majhen, sem imel več bradavic, še posebej veliki na roki in kolenu. Potem sem tisto največjo na roki žgal s šibico (šibico sem prižgal, upihnil in takoj pritisnil na bradavico) in mazal z zgoraj omenjenim sokom te rastline. Bradavice so čez čas izginile, čisto vse!!! Tako da ne vem, katera stvar je pomagala, izgleda pa, da tista rastlina, saj jih veliko omenja to!
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:A je dermatolog namakal vatirane palčke v tekoči dušik in jih potem pritiskal na bradavice?

Men so jih tkole zrihtal in je blo ok.

tudi jaz sem se jih znebil na tak način
 

Fe3

Thinc
13. avg 2007
1.054
16
38
55
Vzhodna Gorenjska
Sine jih je imel pri treh letih na podplatu toliko, da je že komaj hodil. Finte od dohtarjev niso nič pomagale. Pomagal pa je navadni netresk. Vzameš kakšen list te rastline, ga malo narežeš in z njim natreš bradavice. Lahko uporabiš tudi kot obkladek čez noč. To je treba početi kakih 10-14 dni, toliko da pač izgine.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik DMX pravi:
Citat:
Uporabnik Robbit pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:A je dermatolog namakal vatirane palčke v tekoči dušik in jih potem pritiskal na bradavice?

Men so jih tkole zrihtal in je blo ok.

tudi jaz sem se jih znebil na tak način

Jaz sem bil na taki "terapiji" ene 6-7 krat pa ni bilo učinka. Potem sem iz Nemčije dobil neko tekočino, ki se je nanašala s čopičem (podobno kot lak za nohte) in šel 3x na polikliniko na oreng zamrzovanje.

Bil sem tudi na izrezovanju, žgali so mi jih z elektriko pa ni bilo učinka.

Imel sem jih pa na podplatu.