Bradavice na roki

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Mah, odvisno je kok maš globok. Moj dec je šel k dermatologu, so mu žgal z dušikom, pa po lekarnah je hodu...pa nč.

Imel je virusne in jih je imel čedalje več. Enkrat mu je ena čistilka iz bosne svetovala "krvavi mleček". Kao neka trava, ki jo stisneš in namažeš po bradavici. Roka rata rumena (koža), ampak glej ga zlomka, bradavic nikjer.

Očitno je to najboljš metoda.
grin1.gif
 

PaCiEnT_666

Pripravnik
22. nov 2007
72
0
6
Meni je pomagala "zdrobljena" kreda (kreda s kakrsnimi smo vcasih v soli pisal po tabli) s cimer sem si jih mazal ...

Mi pa ni pomagal tisti Wartner, neka raztopina ki sem jo dobil pri zdravniku, niti nic ... Meni so izginile ko sem jih kratek cas mazal z navadno kredo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Mah, odvisno je kok maš globok. Moj dec je šel k dermatologu, so mu žgal z dušikom, pa po lekarnah je hodu...pa nč.

A je dermatolog namakal vatirane palčke v tekoči dušik in jih potem pritiskal na bradavice?

Ker to ni prava varianta.

Dušik mora biti v ampuli, na katero se da nastavek v velikosti bradavice in tisto mora par minut fajn bolet, ko zamrzujejo, da učinkuje...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Baje pomaga, če se ti mlada ženska nekajkrat polula na mesto, kjer imaš bradavice..ampak, to samo pravijo, ne vem, če pomaga
cool-1.gif
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Ja, z nekim palčkam in neko plastiko. Več variant. Sam je reku dermatolog, da dokler glavne bradavice ne uničiš, da tud ostalih ne boš - virusne seveda.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Maxi25 pravi:
Imel je virusne in jih je imel čedalje več. Enkrat mu je ena čistilka iz bosne svetovala "krvavi mleček". Kao neka trava, ki jo stisneš in namažeš po bradavici. Roka rata rumena (koža), ampak glej ga zlomka, bradavic nikjer.
Ta mleček poznamo tudi pri nas, stvar pa je učinkovita. Sliko najdeš tule
http://www.arhivo.com/kako-se-znebimo-bradavic&GID=6
Ker smo že v jeseni, rastlina najbrž ni več tako "sočna" in bo malo težje najti takšno, da ti bo v pomoč. Ko odtrgaš list, iz njegovega stebla priteče oranžna tekočina, s katero namažeš bradavico. Tekočina na zraku oksidira in potemni v rjavo barvo (tako je bradavica še bolj nagravžna). Postopek večkrat ponoviš in bradavica kmalu izgine.
 

pa3cia

Pripravnik
24. sep 2010
155
0
16
Ljubljana
Bivši tip si jo je preprosto močno oblepil s flajštrom (na roki), pa tko pustil kak teden, dva. In mu je izginila. Plus vse male zraven. Zakaj tako, ne vem, je pa res.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Na tej strani je tudi tole navodilo.

Citat:
Ob padajoči luni - prvi dan po polni luni do mlaja dajemo na bradavico česen. Zvečer prerežemo strok česna na pol, ga damo na bradavico in spimo z njim do jutra. To ponovimo vsak večer.
Vprašanje. Kako preveriš, če ima bradavica pravilno kalibriran koledar, da ne bom kaj zajebal.
grin1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.314
-8.448
113
Jaz sem jo smodil z 20% HCL
evil.gif
4 dni občasnega mazanja in je šlo vse stran.
Je pa zadnji dan že prav lepo peklo
grin1.gif
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.822
205
63
Slovenija
dve bradavici, ena na roki, ena na nogi,

vsako sem točno enkrat namazal z eteričnim oljem čajevca (lekarne, sanolabor....)

po 1 tednu jih ni bilo več....
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Skratka, lahko zaključimo, da potrebujejo samo malo pozornosti, pa gredo.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.863
3.891
113
V bistvu glede na to da gre za virusno oboljenje, tudi če jim ne posvečas pozornosti izginejo. Ponavadi je bolje kot kaj mazat, malce okrepit imunski sistem (manj alkohola, več zelenjave).

Sicer bo pa kakšen dohtar povedal kako je s tem, jst mislim da so razna mazila bolj "blažev žegn" oz. je najbolje mazat s kremami ki se drugače uporabljajo za kožo, pa še to en pomaga pri vzroku ampak samo blaži posledice.

Drugače pa nimam izkušnje s tem, tako da govorim na pamet!
grin1.gif
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.822
205
63
Slovenija
jaz sem imel eno bradavico na roki več kot leto, in ker me ni motila ji nisem posvečal pozornosti....
ko pa mi je začela iti na živce, potem pa sem se namazal. in je šla. mislim da s tem mazanjem nisem odstranil virusov iz sebe, ampak samo bradavico
smile-1.gif

aja, pa vegiču ponavadi bolj težko rečeš naj je še več zelenjave
;-)))))
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Citat:
Uporabnik patriot pravi:A je dermatolog namakal vatirane palčke v tekoči dušik in jih potem pritiskal na bradavice?

Men so jih tkole zrihtal in je blo ok.