Bosna, tržnica Arizona

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Ja iz Slovenije ane. Al kwa misliš? Ja iz Slo grem po avtocesti mimo Zagreba in pol tle na Orešju prečkam mejo in čez Doboj in Zenico v Sarajevo naprej do Mostarja pa po obali nazaj, če mi bo zneslo v 4 dneh...ne vem še, odvisno kako bo v Sarajevu baje ni nekej za vidt sam center pa čevapčiči
smile-1.gif


majč
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
mah ne, počas furi, tm okol tržnice so zmer policaji, rajš se nažri čevapov za ta denar
smile-1.gif

No evo dopust zaključen, Arizono smo našli, edini problem je da smo se tja odpravili v ponedeljek ko je 90% trgovin zaprtih, no jaz sem svoj "sač" dobil, babe so imele večje probleme
stupid-1.gif


Kar se pa policajev tiče, a je že kdo od rednih obiskovalcev bosne slišal da te policaj na meji (ko se vračaš domov) vpraša, če si se prijavil in plačal turistično takso)?
confused-1.gif

Frajer je začel o kazni 100KM po glavi, na koncu je 20EU rešilo vse (50 KUN mi ni bilo dovolj
17758-icon_confused.gif
)!
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
mah ne, počas furi, tm okol tržnice so zmer policaji, rajš se nažri čevapov za ta denar
smile-1.gif

No evo dopust zaključen, Arizono smo našli, edini problem je da smo se tja odpravili v ponedeljek ko je 90% trgovin zaprtih, no jaz sem svoj "sač" dobil, babe so imele večje probleme
stupid-1.gif


Kar se pa policajev tiče, a je že kdo od rednih obiskovalcev bosne slišal da te policaj na meji (ko se vračaš domov) vpraša, če si se prijavil in plačal turistično takso)?
confused-1.gif

Frajer je začel o kazni 100KM po glavi, na koncu je 20EU rešilo vse (50 KUN mi ni bilo dovolj
17758-icon_confused.gif
)!

Arizona je skoz odprta, ampak tam do 14-15h, odvisno od trgovin.

Dobr te je nategnu bosanc
smile-1.gif
Da ni slučajno mislu zeleno karto? Drgač pa bi reku da se vračaš iz morja.

Včasih smo se mogl prijavljat na meji, kao da vejo kam greš.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Frajer je začel o kazni 100KM po glavi, na koncu je 20EU rešilo vse (50 KUN mi ni bilo dovolj
17758-icon_confused.gif
)!
A si nor ne moreš mu kune ponujat, dobr da te ni v zapor poslal
hysterical-1.gif

Kakih 5 let nazaj smo se nehal "prijavljivat". To je bila nategancija in pa pobiranje denarja na suho, mamicu jim....
jezen.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
mah ne, počas furi, tm okol tržnice so zmer policaji, rajš se nažri čevapov za ta denar
smile-1.gif

No evo dopust zaključen, Arizono smo našli, edini problem je da smo se tja odpravili v ponedeljek ko je 90% trgovin zaprtih, no jaz sem svoj "sač" dobil, babe so imele večje probleme
stupid-1.gif


Kar se pa policajev tiče, a je že kdo od rednih obiskovalcev bosne slišal da te policaj na meji (ko se vračaš domov) vpraša, če si se prijavil in plačal turistično takso)?
confused-1.gif

Frajer je začel o kazni 100KM po glavi, na koncu je 20EU rešilo vse (50 KUN mi ni bilo dovolj
17758-icon_confused.gif
)!

Arizona je skoz odprta, ampak tam do 14-15h, odvisno od trgovin.

Dobr te je nategnu bosanc
smile-1.gif
Da ni slučajno mislu zeleno karto? Drgač pa bi reku da se vračaš iz morja.

Včasih smo se mogl prijavljat na meji, kao da vejo kam greš.

NE ne, zeleno karto je omenu samo na koncu ko je rekel: Stavi za jedno kafu u zeleno karto! Za 50 KUN dobiš kar nekaj kav pa ni bilo zadost...
Sej mi vsi kolegi, k Sloveniji živijo pa imajo priimke na -ič, govorijo da me je nategnu pa ne vem kaj še, samo pejt ti enkrat na bosansko mejo z tipičnim slovenskim imenom (Iztok) in priimkom v pasušu, pa boš videl kako se mu nasmeje... ; )
Naprej traja 10min debata iztok/zapad in tako dalje...
crazy1.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

jebach

Pripravnik
3. maj 2009
160
0
16
sem parkrat bil v Neumu in lahko rečem sami dobri ljudje, tut plicaji! Najboljši pa je bil kelnar v hotelu, kamor grem spat če sem dol, ki je hodil v šolo v SLO in že ko me vidi gre preko reda in mi prinese kavo in pravi 1evro!
cheer.gif
S policaji pa tam itak na kavo hodimo, na bencinski ki je v mestu pa sem že pred časom tak drag bencin tankal, me je udaro po žepu ko velikega, tistega modela pa se izogibam vedno!
Pa nazaj na temo, se splača it kaj kupit sploh v to Arizono?
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Pravljice za otroke!

Mene so Bosanci ( pa tud kak drug) že velikokrat ustavili in če sem vedel, da je vse OK niso nikoli dobili niti centa.

Jaz sem imel podobne izkušnje do sedaj, ampak veš, da tudi ko JE vse v redu, NI vse v redu!
rolleyes-1.gif
 

brlje

Pripravnik
24. jul 2011
281
0
16
Ljubljana
Mene so tudi pred kratkim nategnuli, ko sem se z kolegom peljal, in me ustavijo,

pravi, da sem peljal 72km/h, da je omejitev 50km/h in seveda ga vprašam kako se lahko zmeniva. Prav pejt sem do avta
in seveda se zmenimo za 10 e, grem, se usedem, palim avto ,kolega vpraša: kaj je blo, mu pač rečem tko kot je billo,
pa začel vpit name:da nisem normalan... BLA BLA BLA , za kaj če sem šel čez omejitev?

Pa mi je rekel da pogledam naprej, pred mano caa 10m je pa stala tabla z omejitvijo 50km/h
smile-1.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Katere dneve pa je odprta, ter od katere do katere ure?
Je še kaj drugega podobnega v bližini?
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.341
975
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Vse dneve, ob praznikih pa večina trgovin zaprtih.

cca. 8-15

Razen ponedeljka, ko je VEČINA zaprto.... Bil teden dni nazaj dol, tako da je info iz prve roke! Je pa zadeva glede na situacijo izpred recimo 8 let popolnoma drugačna. Sedaj je to kot nek BTC. Kupcev je dosti manj, cene so nekje za faktor 4 višje kot pred leti, robe je pa še vedno dovolj. V glavnem meni je prejšna varianta delovala bolje (pač to kar je zdaj dol, to lahko vidim kjerkoli).