Bosna, tržnica Arizona

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Zanima me, če kdo ve kje približno je ta tržnica oz. kakšen bližnji naslov, katerega lahko vtipkam v GPS.
Enkrat sem že bil, vendar ni šanse da jo sam najdem
rolleyes-1.gif


Lp
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Že že, ampak pišejo samo o izdelkih, nikjer ni nič o poti ali ulicah...
 

Mantara

Pripravnik
6. avg 2007
355
3
18
Ljubljana - Zagreb - Orašje. Vse je avtocesta do izhoda Orašje. Tu greš na mejni prehod Orašje in samo naravnost ene 15-20 km in si na tržnici Arizona. Enostavno, ne moreš zgrešit...
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Štartal bom iz Doboja in vem da se gre čez neke hribe, potrebujem samo enega od bližnjih naslovov za v GPS...
 

torcida_st

Pripravnik
6. okt 2007
509
0
16
Pa saj to ti je ob glavni cesti Doboj-Orašje samo proti Orašju se pelješ in je tik ob cesti!
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
No lepo!

Upam da me nisi nategnu, že tko mam 20EU v vozniški prpravljenih...
uf-1.gif
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
ja sej veš da ni važn kok hiter furaš...
crazy1.gif


za čevape bo pa itak ostal
grims-1.gif


poznaš kakšno dobro čevapđinico tam? ime?
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Citat:
Uporabnik kadunnc pravi:
No lepo!

Upam da me nisi nategnu, že tko mam 20EU v vozniški prpravljenih...
uf-1.gif


v vozniški ti ga ne bodo vzel...ti ga bo kr lepo vrnil, met moreš mal pogajalskih sposobnosti...ko ti bo začel dec težit da si naredil to pa ono mu lepo povej da nimaš tolko denarja kot ga on zahteva ker boš spal v avtu, potem bo pogovor na nesel an to kolk lahka pogrešaš denarja, pa mu povej da ene 10 € lahka mirne duše daš. Ko ti bo omenjal kazen počakaj ene 2 minute, glej mal prestrašeno pa mu reč če lahka ti kr njemu plačaš to kazen pa da bi on namesto tebe jutri plačal kazen na sodišču ker si pač vezan na čas. mu daš tiste 10€ pa mirna bosna
smile-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
A lahko zvem zakaj je ta tržnica tko "znana"
confused-1.gif


majč

to je največja tržnica v bosni

leži med obema teritorijima... federacijo bosne in hercegovine ter republike srpske
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
Ko ti bo omenjal kazen počakaj ene 2 minute, glej mal prestrašeno pa mu reč če lahka ti kr njemu plačaš to kazen pa da bi on namesto tebe jutri plačal kazen na sodišču ker si pač vezan na čas. mu daš tiste 10€ pa mirna bosna
smile-1.gif

Ma, jaz dol še nikol nisem plačal ne kazni ne tako (res, da so me ustavili le 2x).

Kazni imajo relativno nizke in 20€ že kar veliko odleže - hujše je to, da policaj ne sme sprejeti plačila ampak zgubljaš čas, ker moraš na banko, izpolnit položnico, plačati in potem nazaj do policaja po dokumente. Če resno misliš podkupovati imaj pripravljene precej manjše apoene.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
U jebela cesta pa glih v Sarajevo sem namenjena, čak čak tole moram pa vidt. Kje pravš da je to? Da takoj prečekiram googl earth...btw grem z avtom kakšne so kej ceste po Bosni?

majč