Bolečina v vratu in čeljusti levo

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Že nekaj dni dni imam v vratu levo bolečino. Zgleda da v eni mišici. Na dotik zaboli, medtem kot dotik zraven ne boli. Torej je ena mišica ali kaka druga "komponenta".
Prav tako boli v levi polovici čeljusti spodaj. Tu malo težko ločim kje točno boli, mogoče se le zdi da bolečina iz one mišice čisto zraven "prehaja v okolico". Sem pa opazil, da na dotik boli ona "bunkica" na levi steni ust (nimam pojma kako se temu reče).

Krvna slika je OK, čeprav je procent trombocitov čez mejo. Piše 5-10, imam pa 14,8.
(nimam lista pred sabo, to je zadnja vrstica, se mi zdi)
dve-tri vrsti nad tem pa imam nečesa malenkost pod mejo. 2,8, se mi zdi.

Kaki predlog, ideja, nasvet?
Preležati?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Boljkone. Sem pred mesecem bil pri zobarju in me je le naročil za menjavo starih plomb.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.592
290
83
www.kacnje.eu
Sam sem najprej pomislil na modrostni zob ... nekako čudno boli ... neka mešanica bolezni v grlu, vnetih dlesni ali bezgavk ...
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Že nekaj dni dni imam v vratu levo bolečino. Zgleda da v eni mišici. Na dotik zaboli, medtem kot dotik zraven ne boli. Torej je ena mišica ali kaka druga "komponenta".
Prav tako boli v levi polovici čeljusti spodaj. Tu malo težko ločim kje točno boli, mogoče se le zdi da bolečina iz one mišice čisto zraven "prehaja v okolico". Sem pa opazil, da na dotik boli ona "bunkica" na levi steni ust (nimam pojma kako se temu reče).

Krvna slika je OK, čeprav je procent trombocitov čez mejo. Piše 5-10, imam pa 14,8.
(nimam lista pred sabo, to je zadnja vrstica, se mi zdi)
dve-tri vrsti nad tem pa imam nečesa malenkost pod mejo. 2,8, se mi zdi.

Kaki predlog, ideja, nasvet?
Preležati?

Tule ti bodo pomagali...
grims-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik MirkoE pravi:
Ostalo pa ti je zobar reko, da je vse ok? Ker se znajo te stvari konkretno zakomplicirat... vem sam :S
Nič drugo ni rekel. Je pa ta pregled bil pred mesecm dni.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
v enem meseci, kar si bil nazadnje pri zobarju, se marsikej spremeni. Pejdi na slikanje.... če ne drugega, vsaj izločil boš sum zoba.