Bluetooth slusalke

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
S tem se pa popolnoma strinjam .... vkolikor je vetrovno, so vsaj te cenejše slušalke neuporabne, ker ne dušijo zvoka iz okolice ... je pa dobro vsaj to, da slišiš promet okrog sebe, seveda na primerni jakosti.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Za necakinjo iscemo eno zadovoljivo kopijo airpodsem za iphonea. So te Xiaomi redmi airdots kolikor toliko v redu? To deluje z iphoneom verjetno?
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Za necakinjo iscemo eno zadovoljivo kopijo airpodsem za iphonea. So te Xiaomi redmi airdots kolikor toliko v redu? To deluje z iphoneom verjetno?

Evo, se pridružujem vprašanju. Iščem nekaj za do 30e,pa da lahk spremljam youtube (da ne zaostaja zvok za sliko) in neko srednje solidno kvaliteto za glasbo (predvsem z youtuba, kar pove, koliko avdiofila nisem).
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Katere brezžične slušalke mi priporočate namesto žičnih slušalk Sennheiser 558hd?
Najbolj mi je pomemben čim bolj kvaliteten hifi zvok, kolikor se pač lahko pričakuje od brezžične tehnologije.
Z njimi bi zvečer gledal tudi filme, ampak razni efekti mi niso pomembni. Prav tako mi ni pomembeno ali imajo noise canceling.
Glede na to, da bom poslušal glasbo tudi preko telefona, bi verjetno bilo bolje da so earbudsi..
Cena nekje do 250€.