Bluetooth Receiver A2DP

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Tole z linka sem nabavil pa imam težavo.
ebay

Zvok gre ven zelo popačen. Če imam na telefonu do konca na glas potem na radiu hrešči ne glede na jakost na radiu.
Probal sem različne mp3-je in YT posnetke, ter na 2 različnih audio sistemih in na obeh enaka težava.
Če dam na telefonu za pol manjšo jakost, morem potem na radiu dat full na glas, pa še vedno ni pravi zvok, je nek zadušen. Probal sem z dvema različnima telefonoma.

Z istimi kabli in istimi muskami sem telefona priklopil direkt na oba audio sistema in sem lahko imel do konca na glas pa je bil zvok kot more bit.
Tko, da je sigurno težava v napravi
10.gif


So vse te naprave tak krš, al ima kdo boljše izkušnje s kako drugo? Prosim za link.


Dobil sem model, ki ima notri baterijo. Če dela samo na baterijo pa je vse skupaj še slabše.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Meni tale dela super. Edino če se ne predvaja nič malo brni včasih. Samo po tem ko špila muska pa je vse vredu. Predvajl sem pa z iphona, androida, ipada in macbooka. Povsod dela BP.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Sem jim poslal video in so mi vrnli denar. Bom zdej druzga nabavil.

Sedaj sem ga pa razdrl in se še malo poigral.
Če odklopim baterijo se samo preko usb napajanja noče povezat, če mu samo za trenutek priklopim baterijo, pa se takoj poveže.
Če je brez baterije, zvok ni več hrščeč, je pa full potiho.
Ko sem odstranil še drugo žičko od baterije pa ga ugasnil in nazaj prižgal pa je začel spuščat neke čudne zvoke.
Men nč jasn kaj je tako "navezan" na baterijo:))

Spodaj še slike kako zgleda to čudo.