Bizi

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
bizi je bil naš, ni bil janševik
Ja no, če se gre v tej temi za osebo, ki je uporabljala nick bizi lahko rečem, da je imel srce in mišljenje na pravi strani, politika gor ali dol. Kot je razvidno iz nekaterih objav, je imel čut za sočloveka in je bil skupnosti v pomoč.
Seveda pa nekateri "pravičneži" tukaj na forumu niso mogli iz svoje kože in je bil tudi zaradi svojega prepričanja tarča pritlehnih namigovanj zaradi nekega minornega dogodka iz njegove preteklosti, ki ga je verjetno v hecu delil z nami.(nek nakup parfumov whatever).

PS
Kot vidim, tudi v tej temi ni šlo, da ne bi bil ta dogodek omenjen s strani dežurnega Morona..žalostno.

Alex
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.460
113
Seveda pa nekateri "pravičneži" tukaj na forumu niso mogli iz svoje kože in je bil tudi zaradi svojega prepričanja tarča pritlehnih namigovanj zaradi nekega minornega dogodka iz njegove preteklosti, ki ga je verjetno v hecu delil z nami.(nek nakup parfumov whatever).
.

Alex
Ni potrebe po drami.....definitivno bomo mnogi ohranili spomin nanj ravno zaradi te anekdote...

Vsekakor se bom sam nanj spomnil vsakič ko bom stopil v kako trgovino z parfumi....seveda v upanju da mi kot svetovalka izza police ne skoči predme kak Rubeus Hagrid :D
 

B81

22. jul 2007
34.517
8.961
113
Uh no tega pa nisem pričakoval..sicer se nikoli nisva strinjala, me je kar malo šokiralo tole. RIP
 

B81

22. jul 2007
34.517
8.961
113
Kdo je pa potem ta lukašenko nick z enim in edinim postom v tej temi?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
941
113
Emona / Carnium
Ni potrebe po drami.....definitivno bomo mnogi ohranili spomin nanj ravno zaradi te anekdote...

Vsekakor se bom sam nanj spomnil vsakič ko bom stopil v kako trgovino z parfumi....seveda v upanju da mi kot svetovalka izza police ne skoči predme kak Rubeus Hagrid :D
Mogoče je problem v tem, da si zapisal nekaj ("se bom sam nanj spomnil"), kar se ne bo zgodilo vsakič, ko boš vstopil v kako trgovino s parfumi. EDIT: To izjavo bi jaz sicer lahko razumel, kot posledico šoka ob spoznanju, da nas je soforumaš zares zapustil.
Za ozadje zgodbe o parfumih, pa sem premalo vpet v forumske čenče, da bi lahko sodil.
Za "ljubkovalno" poimenovanje pa tudi ne vem, če sta imela tako obojestransko spoštljiv odnos, da se lahko po domače povedano norca delaš iz videza, sicer zelo prijetnega človeka.

Disclaimer: se ti vnaprej opravičujem, če se motim v ugibanjih :)
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N