Biseks tipi v dvajsetih

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
Verjetno ste me narobe zastopili ampak okej...jaz nisem govoril o totalnem spreobrnjenju pri spolni usmerjenosti temveč po neki novi izkušnji.
Morm rect da nism pricakoval toliko proti, ker stvar nic ne skodi ce se je lotis pametno...vseeno pa obstaja par takih, ki so se javili in delili do neke mere podobna izkustva

Velik tipov dons ma 3x boljše riti kot ženske, včasih se torej težko upreš takim zadevam:

Ti se kar tolaži da si bisex, pomoje si samo prikriti homič, komurkoli so moške riti (razen žensk seveda) všeč je čisto očitno homo, samo priznati si noče.

P.s. Moj homo detektor dela čisto fajn.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Ja sam mene je zdej zamikal probat. Kaj ce sem celo zivljenje zivel v zmoti, da je zenska rit topšit, kaj ce se to dogaja samo zato, ker sem tlacil svoja homoseksualna nagnjenja zaradi pritiska okolice? :sprasujemse:
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
Ja sam mene je zdej zamikal probat. Kaj ce sem celo zivljenje zivel v zmoti, da je zenska rit topšit, kaj ce se to dogaja samo zato, ker sem tlacil svoja homoseksualna nagnjenja zaradi pritiska okolice? :sprasujemse:
Heh... kak ti naj jaz to vem... sedaj je moderno bit homo...

P.s. Homo detektor pravi da nisi v ciljni skupini
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz sem imel nekoč sodelavko, mati dveh otrok in srečno poročena itd... - ki je večkrat ponovila da : "Na svetu ni nič gršega, kot je nag dec !"

Čudna izjava od neke luštne ženske, ampak se popolnoma strinjam :D .
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.545
132
63
to je tako, to se govori v sluzbi ker tipi ttezijo, v resnici bi mimo prišel kak "brad pit" bi bila mokra v vsakem primeru, se rit bi mu lizala ce bi lahko.


Kaj pa vem, Brad Pitt je precenjena, stara roba.

Bi že raje kakšnega Chrisa Hemsworthy ali pa Chirsa Pina, ta dva sta še za pogledat in za ponucat.:srce::srce:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
O madona...sej tedva Chrisa sta pa čist men podobna :fredi:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Jaz sem imel nekoč sodelavko, mati dveh otrok in srečno poročena itd... - ki je večkrat ponovila da : "Na svetu ni nič gršega, kot je nag dec !"

Čudna izjava od neke luštne ženske, ampak se popolnoma strinjam :D .

Ammmm, ce je mela doma kosmatega debelega vampina, pol verjamem, da je to rekla. Ce bi prisel Brad Pitt, kot je Sajkek omenil, bi bil parket cel moker, kjer bi stala. To je resnica!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
tohell.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

to pa je tema...

model gugla in lepi riti pedrov, isce krščen duš,....

in v isti sapi trdi, da ni peder?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.126
1.222
113
Ponavadi so najbolj glasni in najbolj proti ravno prikriti, ki se s tem prepričujejo da niso ali pa se za tem skrivajo.
Enako je z verskimi fanatiki.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ammmm, ce je mela doma kosmatega debelega vampina, pol verjamem, da je to rekla. Ce bi prisel Brad Pitt, kot je Sajkek omenil, bi bil parket cel moker, kjer bi stala. To je resnica!

Sej dec mora bit grd in malo po švicu smrdeti ...pol bodo tudi otroci lepi. :D
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Če napišeš tule malo bolj močno besedo, ti samocenzura zadevo spremeni v "krščen duš" . :norec:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in Matey