Biseks tipi v dvajsetih

TanjaFan

Zelenc'
19. avg 2020
4
0
3
Je tu kdo v dvajsetih, ki ima včasih biseksualna nagnjenja? Osebno to opažam pri sebi, ko po treningu v fitnes gargerobah in skupnih tuših vidim druga telesa in pa valda mednožne predele. Zadeva me mika, še koga? Hkrati obožujem tudi ženska telesa, da ne bo pomote. Lahko pišeš v ZS.
 

Maiden

Fizikalc
7. nov 2007
763
182
43
Baje se po novem, spol določi po trenutnem počutju, tako da to ni nič čudnega. Sem pa včasih poznal enega, kateri ni izbiral spola, samo da je toplo bilo :)
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Moje mnenje je da vsaj pri tipih biseksualcev ni. Če bi rad mel otepača od drugega tipa v ustih ali riti si gay. Imel sem sošolca v SŠ, ki je bil prvi sveder šole in je poflodral kar nekaj sošolk, sedaj je pa prišel iz omare in je odkrit gay. Pač zaradi družbe, družine, vseh si je lagal, da je biseksualec in da ga privlačita oba spola, v resnici je pa pač gay, ki je zaradi okolja hodil in seksal s puncami.
Seveda dopuščam možnost da se motim, ampak meni se zdi, da tip, ki seksa s tipi ni biseksualec ampak pač gay.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Toliko besed o tem, kar ti misliš, trdiš nekaj, kar se ti ne da vsaj pogooglat, le zato, da kot kleni dec pač poveš, da je svet črno-bel. Newsflash, mavričen je že od svojega nastanka naprej.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Moje mnenje je da vsaj pri tipih biseksualcev ni. Če bi rad mel otepača od drugega tipa v ustih ali riti si gay. Imel sem sošolca v SŠ, ki je bil prvi sveder šole in je poflodral kar nekaj sošolk, sedaj je pa prišel iz omare in je odkrit gay. Pač zaradi družbe, družine, vseh si je lagal, da je biseksualec in da ga privlačita oba spola, v resnici je pa pač gay, ki je zaradi okolja hodil in seksal s puncami.
Seveda dopuščam možnost da se motim, ampak meni se zdi, da tip, ki seksa s tipi ni biseksualec ampak pač gay.

k najlepš je pa sexat z nekom k te sploh ne privlači.

a družina ga je lažje sprejela kot biseksualca, ne pa kot geja?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Toliko besed o tem, kar ti misliš, trdiš nekaj, kar se ti ne da vsaj pogooglat, le zato, da kot kleni dec pač poveš, da je svet črno-bel. Newsflash, mavričen je že od svojega nastanka naprej.
Prjatu poguglam lohk da je zemlja ploscata, da cepiva povzrocajo avtizem in da so chemtrailsi resnicni...

Kot receno to je pac moje mnenje, priznam da se lahko motim ampak jaz tako mislim. Mavricni svet je pa zame samo dokaz da gre vse skupaj nekam. Biti gay pomoje ni osebna odlocitev ampak pac si tak rojen in nimam tezav s tem, biseksualci pa me pac ne prepricajo.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Razumeš da moškega privlačijo ženske ali moški, oboje pa ne? Kaj pa živali? Ostali odkloni?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
To da nekoga privlačijo živali je isto, pomoje te pač privlačijo živali in to je to. Jaz bi rekel, da takega pač vzburja seks z živalmi, garant v real lifeu seksa tudi z ženskami ali moškimi ali s komer koli pač ampak spet, mogoče mu je pa seks z živalmi the real shit, ostalo pa pač tako za zraven.

Pa preden se kdorkoli vžiga, to je moje mnenje, nisem strokovnjak za spolne deviacije in to pač pišem na forumu, ki je v osnovi namenjen izmenjavi različnih mnenj.